امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات تازه مبتلایان
بابا شما که اطلاعاتتم کسب کردی بعد اومدی ! agreement2
زمان ما اطلاعات کم بود !Confused
ولی کی گفته بستنی و لبنیات نخوریم ؟ confused2
صبحونه که لبنیات می خوریم ، بستنی هم حالا هرروز نه ولی هفته ای یه بار دلت خواست بخور !Smile (16)
اینا رو می گن برای این که زیادی سردی بدون گرمی نخوریم ! با هم بخوریم مگه چشه ؟confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
یه نکته دیگه دوست عزیز خوتو از هیییییچ ماده عدایی محروم نکن.همه چی به اندازه
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Rihanna90
منم مثل شما تازه مبتلا شدم...البته 2 سال هست که داره بهم حمله میکنه اما دارو رو تازه شروع کردم...دوست عزیز اصلا نگرانش نباش...یخورده تطبیق باهاش سخت بود برام اوایل کار اما اگر بخوای هر کاری رو میشه انجام داد...مثلا نوشتنم بخاطر از کار افتادن انگشت اشاره دست راستم مختل شده بود...اما خیلی تمرین کردم و خیلی ازش کار کشیدم...دوباره الان مثل قبل مینویسم...در حین مریضیم کنکور فوق دادم و رتبه هم آوردم...مهم اینه که اصلا بهش فکر نکنی...اگثر دوستانم اینجا درس میخونن کار میکنن و موفق هم هستن...غذا هم هر چی دوست داری بخور...برای ام اس تو هیچ کتابی هیچ منع غذائی وجود نداره...فقط ویتامین دی باید چک بشه...که اونو دکتر رسیدگی می کنه حتما...موفق باشین
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ابراهیم , neda.n , Rihanna90 , niloufar , nahid

اثر روحیه برای مقابله باحملاتش 70 درصده ولی دارو 30 درصد
البته این بهونه نشه داروهاتو مصرف نکنی
هر چی بیشتر بهش فکر کنی بیشتر خودشو برات لوس میکنه
توکل به خدا داشته باش
به دکترت اعتماد کن

!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : neda.n , Rihanna90
(2012/08/26, 08:36 PM)ابراهیم نوشته است:
اثر روحیه برای مقابله باحملاتش 70 درصده ولی دارو 30 درصد
البته این بهونه نشه داروهاتو مصرف نکنی
هر چی بیشتر بهش فکر کنی بیشتر خودشو برات لوس میکنه
توکل به خدا داشته باش
به دکترت اعتماد کن

کاملاً ایمان دارم که روحیه مهم ترین چیزه...من خیلی وقته پذیرفتم. شوکش مال پارسال بود که اولین بار حس کردم ام اسه. ولی دکترم می گفت نه!
خیلی ممنوون از توصیه.
(2012/08/26, 07:52 PM)sooorooosh نوشته است: منم مثل شما تازه مبتلا شدم...البته 2 سال هست که داره بهم حمله میکنه اما دارو رو تازه شروع کردم...دوست عزیز اصلا نگرانش نباش...یخورده تطبیق باهاش سخت بود برام اوایل کار اما اگر بخوای هر کاری رو میشه انجام داد...مثلا نوشتنم بخاطر از کار افتادن انگشت اشاره دست راستم مختل شده بود...اما خیلی تمرین کردم و خیلی ازش کار کشیدم...دوباره الان مثل قبل مینویسم...در حین مریضیم کنکور فوق دادم و رتبه هم آوردم...مهم اینه که اصلا بهش فکر نکنی...اگثر دوستانم اینجا درس میخونن کار میکنن و موفق هم هستن...غذا هم هر چی دوست داری بخور...برای ام اس تو هیچ کتابی هیچ منع غذائی وجود نداره...فقط ویتامین دی باید چک بشه...که اونو دکتر رسیدگی می کنه حتما...موفق باشین

خیلی ممنونم. شما هم همچنان موفق باشین.
(2012/08/26, 06:02 PM)nahid نوشته است: بابا شما که اطلاعاتتم کسب کردی بعد اومدی ! agreement2
زمان ما اطلاعات کم بود !Confused
ولی کی گفته بستنی و لبنیات نخوریم ؟ confused2
صبحونه که لبنیات می خوریم ، بستنی هم حالا هرروز نه ولی هفته ای یه بار دلت خواست بخور !Smile (16)
اینا رو می گن برای این که زیادی سردی بدون گرمی نخوریم ! با هم بخوریم مگه چشه ؟confused2

راستش من منبع درستی نمی شناسم. اینارو دکتر فعلاً برای مراحل اولیه گفته.
ولی خوب من خودم زیاد در جریان نیستم.اگه شما می گی ایرادی نداره ، پس نداره دیگه Smile
بدانید که خداوند بین انسان و قلبش حائل است و همه به او بازگردانده می شوید.
انفال /24
 تشکر شده توسط : ابراهیم , nahid
به ام اس مثل یک تلنگر برای شادزندگی کردن نگاه کن agreement2 (پیام ام اس سنتره)
ام اس اسمش خیلی بد در رفته آنقدر هم بد نیست به شرطی که خودت رو از محیط های استرس زا دور نگه داری مثلا جمعی که بهت استرس وارد میکنند نری!!! وهمون طور که بچه ها هم گفتن خستگی وگرما برای ما سم استconfused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : niloufar , Rihanna90
man dege ruheye nadaramangry3angry3
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))
من نیاز به ترحم ندارم
خودم ام اس رو میشناسم
هرکی که میبینم ( خصوصا راننده تاکسی ) وقتی میگم ام اسه
یهو طرف دکتر از آب در میاد
اینطوریه خیلی مریضی بدیه
هرچی میزنی تو ذوقشون کم نمیارن
یه سری یکیشون میخواست منو بترسونه یا ...
گفت یکی از فامیل های ما ام اس داشت کشتش!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اوی
منم گفتم جدی کشندس گفت آره
گفتم همون بهتر بمیریم از این دنیا و آدمهای نفهمش دور شیم
در کل خواستم بگم کاشکی میشد اسم بیماری رو ام اس نبود
 تشکر شده توسط : الهام ج , glassheart , spring , ayda.m , maryam.N , ارام , مریم۷۲ , ارزو ش
با سلام به همه دوستان خوبم
من تازه متوجه بیماریم شدم تازه تزریق کورتون رو انجام دادن برام ولی چون اطلاعات کافی ندارم خیلی استرس دارم
لطفا راهنماییم کنیدHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
 تشکر شده توسط : spring , نارنجی مدرسه موشها , minoshka , FBF , سها , maryam.N , glassheart
ندا خانم نگران نباشید
کورتون (پالس تراپی) که دوره داره و چیزی نیست که خودتون رو نگرانش کنید اگه هم سوالی در مورد پالس تراپی دارید این تاپیک می تونه راهنماییتون کنه
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=51...9%88%D9%86
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : spring , kaveh_plus , hilda , FBF , ahya , paeazan , simin , maryam.N , glassheart , mehdi4888

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا عمل جراحي در مبتلایان به MS مشکل ساز است ؟ i3aran 39 29,998 2019/09/25, 02:43 AM
آخرین ارسال: yas8866
  هزینه های پزشکی خانم ام اسی برای تازه داماد عمومهربان 19 11,322 2014/01/11, 01:53 AM
آخرین ارسال: simiin
  سوالات متداول Prime 0 13,795 2011/03/30, 03:27 PM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست