امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سمپوزیوم علمی

سلام بچه ها یه اطلاعیه دیدم

ولی نمیدونم شامل حال ما هم میشه یا نه ؟ منظورم اینکه یهو پاشیم بیایم به این ادرس رامون میدن بریم داخل یا نه ؟ خب اگه اینطور باشه که خیلی شلوغ میشه من دوس دارم توی این مراسمها و همایشها باشم بنظرتون باید کارتی چیزی ارائه بدیم یا هزینه ای بدیم یا میشه از این همایشها دیدن کنیم

؟

اطلاعیه به این شرح هست :

اولین سمپوزیوم مبتلایان به ام اس در سال ۹۰ تحت عنوان نقش تغذیه، فعالیت فیزیکی و داروهای جدید در ام اس در تاریخ ۲۱/۷/۹۰ از ساعت ۳۰/۹ الی ۳۰/۱۱ در سالن کنفرانس هتل لاله با همکاری شرکت دارویی بایرشرینگ برگزار می گردد.
بدینوسیله بیماران و خانواده آنان را جهت بهره مندی از مطالب سمپوزیوم دعوت به حضور می نماییم.icon_question
(2011/10/09, 05:58 PM)yas نوشته است: سلام بچه ها یه اطلاعیه دیدم

ولی نمیدونم شامل حال ما هم میشه یا نه ؟ منظورم اینکه یهو پاشیم بیایم به این ادرس رامون میدن بریم داخل یا نه ؟ خب اگه اینطور باشه که خیلی شلوغ میشه من دوس دارم توی این مراسمها و همایشها باشم بنظرتون باید کارتی چیزی ارائه بدیم یا هزینه ای بدیم یا میشه از این همایشها دیدن کنیم

؟

اطلاعیه به این شرح هست :

اولین سمپوزیوم مبتلایان به ام اس در سال ۹۰ تحت عنوان نقش تغذیه، فعالیت فیزیکی و داروهای جدید در ام اس در تاریخ ۲۱/۷/۹۰ از ساعت ۳۰/۹ الی ۳۰/۱۱ در سالن کنفرانس هتل لاله با همکاری شرکت دارویی بایرشرینگ برگزار می گردد.
بدینوسیله بیماران و خانواده آنان را جهت بهره مندی از مطالب سمپوزیوم دعوت به حضور می نماییم.icon_question

نه عزیزم حتم باید دعوت نامه از بایر برات اومده باشه یک بار برای من اومد اما به جرات میگم همایش مفیدی نبود مهمانی مجلل برای اقایون سرمایه گزار شرکت بود
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

از کجا باید دعوت نامه بیاد ؟
از شرکت بایر شرینگ دفتر تهران.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان