امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلول های بنیادی + ام اس
سلام دوستان
من چند وقته یه برنامه درشبکه دیدار ماهواره توجهمو جلب کرده.همش از درمان ام اس توسط سلولهای بنیادی میگه.معتقده با داروی stem cel dream که گیاهی هم هست سلولهای بنیادی رو از مغز استخوان آزاد میکنه و ام اس درمان قطعی میشه.میگه اگه دکترها توجه نمیکنند به خاطر اینه که مشتریهاشونو از دست میدن.شماره تماس میده که قرار بذاریم و برا دارو بریم تو نوبت.هر دفعه هم با یه درمان شده مصاحبه میکنه.این شنبه هم میخواد تو برنامش به جهان ثابت کنه که حرفاش صحت داره.
حالا من می خوام بدونم نظر شما در مورد این برنامه چیه؟یعنی صحت داره؟کسیو دیدید مصرف کرده باشه؟
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : ویونا , visko , niloofary
(2010/03/09, 03:24 PM)sadaf نوشته است: سلام دوستان
من چند وقته یه برنامه درشبکه دیدار ماهواره توجهمو جلب کرده.همش از درمان ام اس توسط سلولهای بنیادی میگه.معتقده با داروی stem cel dream که گیاهی هم هست سلولهای بنیادی رو از مغز استخوان آزاد میکنه و ام اس درمان قطعی میشه.میگه اگه دکترها توجه نمیکنند به خاطر اینه که مشتریهاشونو از دست میدن.شماره تماس میده که قرار بذاریم و برا دارو بریم تو نوبت.هر دفعه هم با یه درمان شده مصاحبه میکنه.این شنبه هم میخواد تو برنامش به جهان ثابت کنه که حرفاش صحت داره.
حالا من می خوام بدونم نظر شما در مورد این برنامه چیه؟یعنی صحت داره؟کسیو دیدید مصرف کرده باشه؟

قرار نبود فعلن در اين باره حرفي بزنم . يعني تا وقتي كه مطمئن نشده ام
ولي منم يه چيزايي شنيده ام
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : sadaf , نازنین , niloofary
شبکه دیدار کاملا دروغگوئه حالا شنبه ببین تا باورت بشه ممن یه مدت شدید افتاده بودم دنبالش ولی شنیدم تو آمریکا مظاهری و دارودسته اش دروغگویی بیش نیستن ،در ضمن یه بار تو irib پزشکای ایران میگفتن این دروغی بیش نیست یعنی امکان نداره سلولهای بنیادی با قرص از مغز استخوان آزاد شه
3000$ پول کمی نیست گول نخورید و پول زبون بسته رو حروم نکنید
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : sadaf , farda20032020 , saffari_mo , محمود , nazaninn , mirali , pariya , mehdi.abdn , احمدرضا , shadi , برگ 7
بابا یکی یه جواب درست حسابی در باره این دارویی که شبکه دیدار تبلیغ میکنه بده.
واقعا راسته یا دروغ!!!!!!!؟؟؟[/font]
(2010/04/05, 12:18 AM)navid نوشته است: بابا یکی یه جواب درست حسابی در باره این دارویی که شبکه دیدار تبلیغ میکنه بده.
واقعا راسته یا دروغ!!!!!!!؟؟؟[/font]

نوید جان خوش اومدی اولا ... سلام دوما
سوما : زینب جوابت و داده دیگه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سلام داداش سینا
9کرتم
بخدا گیج شدم .یکی میگه خوبه یکی میگه بده.
الان زینب جان از کجا مطمعن هستن؟
این یارو گفته تا 5 شنبه بیشتر وقت نیست واسه تهیه
من به تبلیغات ماهواری ای اصلا اعتماد ندارم ، چون تا حالا هرچی سفارش دادم یه چیز درجه n تحویل گرفتم. به قول بچه ها اگه واقعا یه همچین چیزی صحت داشت و این آقا راه درمان کامل رو کشف کرده بود دنیا به مثال بمبی منفجر می شد.اعتماد نکنید، فقط میخوان سوءاستفاده کنن و کیسه هاشونو پر کنن...
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
 تشکر شده توسط : pariya , محمود , niloofary
همش دروغه اگه خدا بخواد قضيه ام اس حل شه اين آقايون يه چيز ديگه رو علم ميكنن angry
به اين حرفا گوش نديد و پولاتونو بقول زينب دور نريزد
خوب باشيد و خوب بمانيد
 تشکر شده توسط : niloofary
دروغ محضه
شما چرا اخهconfused
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
droghe mahze bavar kon in vaziri tabar chon midoone ma che ghadr niaz darin dare ba ravanshenasi ghavi cherto pert mige ke elaahi khoda khairesh nade age injoorie man yeki az ashnahamoon loosanjelese pesare basavadi ham hst dare doctora mikhone zang zadam goft inja shabke didar vejhee khobi nadare
khodamam to ye seminare pezeshki shenidam migoftan doroghe doctore khodamam mige stem cell raste vali mage mishe ba ghors azad she
kholase khoda khair nade har ki maha ro azziat mikone
3toman poole kami nist
havaset bashe pooleto az dast nadi ke baz vase un ghose bokhori
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : Matilat , sadaf , niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان