امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان
سلاااااااااام

این خبرو وقتی روز دیدار عنوان کردند ...ذوق کردمlove28confused

آخه تاحالا همدان نرفته بودم ....خیلی دوست داشتم برم

میبینی قانون جذبو؟

بالاخره جذبش کردم

خدا کمک کنه حتماً میام

البته اولش باید خود بنده خدا هم بخواد

من پایه ام
خدای من هرگز نگویمت دست من بگیر
عمریست گرفته ای مبادا رها کنی
 تشکر شده توسط : chipchip , Maz , movahedi , eglantine , nanaz
هورا happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
من هم میام،حمید جان ممنون از بابت زحماتت
.
 تشکر شده توسط : chipchip , Maz , movahedi , eglantine
آقا چرا نكتات مهم و خـــــايلي مهم سفر رو به تفسيــــــــر توضي نميدين angry لدفن منوي كامل غذاهاي رستوران رو هم بگيد Sleepy

بعد ميشه با خودمون پيكنيك، ماهيتابه تخم مرغ و بادمجون هم بياريم icon_cry خو شايد رستوراناش ميرزاقاسمي نداشته باشه Dodgy

خــــــــــــايلي دوس دارم بيام love28 ايشالا خوش بگذره بهتون men
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : Maz , یه غریبه , yummy , movahedi , eglantine , nahid , nanaz , parastoo joon , Ali 324
من چرا دیر دیدم این پست رووووووووووووووووووو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ angry3angry3
برنامه عالیییییییییییییییییییی
همدان عالییییییییییییییییییی
دوستان عالییییییییییییییییی
من نمیدونم مدیرای عزیز دنیا زیر و رو بشه منو باید سورتمه سوار کنیدااااااااااااااااااااااااااااا confusedlaughing3laughing3
منم میام انشالا icon_biggrinicon_biggrin
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : movahedi , eglantine , nanaz , parastoo joon , seyyed reza
وووووووووووووووااااااااااااااااای ما همدانی هستیم و یه عالمه فامیل اونجاداریم
چقدر خوشحال شدم اینقدر مان و نفس هم هستیما
محدودیت تعداد که نداریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه وقت پر نشده باشه ما نتونیم بیایم
هووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : movahedi , eglantine , parastoo joon
(2013/06/30, 09:38 PM)hamid نوشته است: سلام به همه دوستان
همون طور که در دیدار نیز اعلام شد، بعد از حدود 2 سال تدارک سفری دیده شده که امیدواریم مورد توجهتون قرار بگیره. که ابتدا به معرفی این سفر میپردازیم تا طی چند روز آینده ثبت نام این تور آغاز شود.

سفر به شهر زیبا و کوهستانی همدان، نخستین پایتخت ایران، به مدت 2 روز و یک شب در تاریخ 31 مرداد و 1 شهریور هست.
حرکت در روز پنجشنبه از تهران توسط اتوبوس آغاز میشه و در شب روز جمعه در تهران به پایان میرسه .

به دلیل رفاه حال همسفران و هماهنگی های لازم، این سفر با محدودیت 60 نفر برگزار خواهد شد.
شرکت مبتلایان به ام اس و خانواده درجه یک آنها بلامانع می باشد و سایر دوستان بعد از تایید یکی از اعضای تیم مدیریت میتونن در سفر شرکت کنن.

محل اسکان :
در یکی از بهترین هتل های شهر همدان می باشد.

وعده های غذایی :
صبحانه و ناهار و میان وعده ها بر عهده تور میباشد .
شام در یکی از رستوران های شهر برعهده مسافر .

بازدید از مناطق :
غار علیصدر ، کاخ هگمتانه ، شیرسنگی ، آرامگاه بوعلی ، آرامگاه باباطاهر ، استخر عباس آباد و ...

مناطق تفریحی برای رفاه حال دوستانی که تمایل به پیاده روی غارعلیصدر ندارند در نظر گرفته شده که میتوانند از این مناطق استفاده نمایند.

وسایل مورد نیاز :
لوازم شخصی ، لباس گرم ( آب هوای همدان با توجه به کوهستانی بودن این شهر سرد هست و همچنین غارعلیصدر در تمام فصول سال احتیاج به لباس گرم دارد ) ، کارت شناسایی ، داروهای مورد نیاز ، دفترچه بیمه ، مقداري خوراکي و مواد غذايي ، کفش راحت برای پیاده روی

قوانین :
  • حمل و استفاده از مواد و تجهیزات ممنوعه که در قانون جرم شمرده می‌شود در سفرهای ام اس سنتر اکیدا ممنوع است.
  • همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول سفر اکیدا ممنوع می‌باشد.
  • به منظور احترام به حقوق همسفران، مصرف مواد مخدر در اماکن عمومی مجاز نیست.
  • گرفتن عکس دست جمعی فقط توسط سرپرستان گروه مجاز هست و بعد از سفر برای تمامی شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
  • در سفرها، ام اس سنتر تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد.
  • در طول سفر به صحبت های تورلیدر و سرپرستان گروه توجه کنید و وقت شناس باشید.

نحوه ثبت نام و شرایط آن طی اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد و از روز شنبه آماده ثبت نام شما عزیزان هستیم .

جناب آقای حمید خان
با سلام و تشکر از شما
اگر افتخار بدید من هم خوشحال میشم که در این مسافرت همراه شما باشم.
لطفا در صورت تائید اینجانب را هم مطلع نمائید.

خداقوت و نگهدار شما
 تشکر شده توسط : eglantine , nanaz
من اگه یکم پیاده روی کنم پام خسته میشه با ید بشینم .می تونم بیام؟
 تشکر شده توسط : movahedi , eglantine
منو جا نذارید!!!
منم میخوام بیاااااااااااااااااامparty0048.gif
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : movahedi , eglantine
دوستان همون طور که در پست اول این تاپیک گفته شد دسترسی برای ثبت نام روز شنبه باز خواهد شد و جزئیات ریز دیدار از قبیل قیمت اعلام میشه

محدودیت تعداد هم باز در پست اول گفته شد که ظرفیت این تعداد 60 نفر هست .

راجع به پیاده روی هم گفته شد که بیشترین پیاده روی برای غار علیصدر هست که دوستانی که نمیخوان پیاده روی کنن میتونن از مراکز تفریحی کنار غار استفاده کنن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , eglantine , hessam , melody , Maz , yummy , nanaz , paeazan , نازلی , seyyed reza
حمید جان تشکر icon_question
و یک سوال راستی یادم رفت بپرسم ثبت نام طول مدت خاصی داره یا هر وقت ظرفیت تکمیل شد بسته می شه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : eglantine , seyyed reza

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر همدان - ثبت نام آغاز شد hamid 360 45,877 2013/08/28, 12:38 PM
آخرین ارسال: tanha9964

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان