نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 89
  • 90
  • 91(current)
  • 92
  • 93
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
آره منم یادمه به حساب اینکه همه چیز به مقدار کافی هست و اصولا از یه گوشه پذیرایی رو شروع میکنن اول از بچه های خودمون که نزدیک بودن پذیرایی کردم وقتی به دوست جان ها رسید آب جوش تموم شده بودsadsadangry3angry3angry3angry3
خب من چی کار کنم؟؟بلت نیستم دیگه
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : earth , naz.gigili , nahid
confusedعجب!!
بابا من به عنوان مهمون شما، خيلي از پذيرايي تون خوشم اومد
همه چيز عالي بود..من تضمين مي كنم
 تشکر شده توسط : earth , TootFarangi , fireboud , hamed , naz.gigili , nafass , rad007 , Hasty
(2011/11/05, 10:15 PM)earth نوشته است: چه می کنه این آب نبات کالفانی یوهوووووووووووو. رضا دیگه دیگه دیگه؟ جانمی جان بیشتر بگید مثلا بگید که اونا برای شما چی اورده بودند برای ما چی سوغاتی گرفتند؟ بعد واسه کی رفتید خواستگاری؟ از کی خواستگاری کردید؟ چادرهایی که اورده بودند چه رنگی بود چه شکلی شده بودند کیا وقتی رفتند حرم چشمهاشون رو تفی کرده بودند که مثلا گریه کردند؟

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

اونا واسه ما بسته های بسیار بسیار بسیار زیبایی آورده بودن کلی شرمنده شدیم sad2sad2sad2

نمی دونم چی برای شما سوغات آوردن حقیقتش من چمدوناشون رو نگشتم smiling

حرم هم من گفتم به دوستان چادر گل گلی سرم می کنم . همین طوری هم رفتم چادرم گل گلی بود. البته فکر می کنم فقط من و بهار دوست جون. ماتیلات نه !!! اون بهار دیگه دوست جون خوبه.
( بهار.ماتیلات واسم صدف آورده بود یادش رفت بهم بده rolleyes ای روزگار sad2 )
موقع روضه و ... من نبودم همراهشون نمی دونم دیگه ببینم کی گریه کرده کی نکرده confused2
(2011/11/05, 10:16 PM)rad007 نوشته است: آره منم یادمه به حساب اینکه همه چیز به مقدار کافی هست و اصولا از یه گوشه پذیرایی رو شروع میکنن اول از بچه های خودمون که نزدیک بودن پذیرایی کردم وقتی به دوست جان ها رسید آب جوش تموم شده بودsadsadangry3angry3angry3angry3

آخ تو کدوم مهمونی ای دیدی شما اول به صاب مال تعارف کنن بدش مهمون ؟؟؟؟ angry3angry3angry3
چقدر من حرص خوردم آخه sad2
به نظرم 10 کیلو وزنم کم شد laughing3
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : earth , naz.gigili , fireboud , nahid
(2011/11/05, 10:16 PM)rad007 نوشته است: آره منم یادمه به حساب اینکه همه چیز به مقدار کافی هست و اصولا از یه گوشه پذیرایی رو شروع میکنن اول از بچه های خودمون که نزدیک بودن پذیرایی کردم وقتی به دوست جان ها رسید آب جوش تموم شده بودsadsadangry3angry3angry3angry3

رضا اگه دختر بودی حالا حالا ها باید می موندی خونه بابات...
خوب شد دختر نشدی...:60::60::60::60::60::60::60::60:.
 تشکر شده توسط : TootFarangi , rad007 , fireboud , naser_m , nahid
خب هر وقت به اندازه یه قوطی آب نبات کالفانی برام تعریف کردید بهتون می دم حالا حالاها مونده مگه الکیه آب نبات کالفـــــــــــــــــــــــــــانی میدین جرمنی تازه با طعم نعنا. الان دیگه یه کم خسته شدم از اینجا تا فردا فکراتون رو با هم جمع کنید قشنگتر و مفصل تر توضیح بدید. یک قوطی آب نبات کالفانی در انتظار شماست بشتابید بشتابید بشتابید به سوی طعمی خوش با رایحه ای دل انگیز.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
رضا یعنی هیچ کسی اونجا نبوده که بهت بگه اول به مهمون تعارف کن؟
حالا تو بلد نبودی بقیه چی؟
 تشکر شده توسط : rad007 , naser_m
سعیده جون شماکه خیلی حرفها با آب نبات از بچه ها شنیدی دیگه چی می خوای بدونیconfusedconfused
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

خب نه نیگا ،من فک کردم به همه میرسه
خب چی کار کنم من اصولا زیاد فکر میکنم
من که از همشون عذر خواهی کردم با صدای بلند
اصلا منو بگو ام اس گرفتم که شما ها شاد باشین
جدیا
اگه من ام اس نمی گرفتم شما ها چی کار می کردین؟
این سوالیه که هنوز کسی واسش جوابی نداره
(2011/11/05, 10:19 PM)مه ســـا نوشته است: confusedعجب!!
بابا من به عنوان مهمون شما، خيلي از پذيرايي تون خوشم اومد
همه چيز عالي بود..من تضمين مي كنم
نه نه مهسا تو داری ما رو تسلی خاطر میدی
من که می دونم

ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : آرزو , TootFarangi , nahid
(2011/11/05, 10:31 PM)آرزو نوشته است: رضا یعنی هیچ کسی اونجا نبوده که بهت بگه اول به مهمون تعارف کن؟
حالا تو بلد نبودی بقیه چی؟

ما یک سینی بزرگ دادیم دست قوی ترین مردان انجمن laughing3 گفتیم ببرید لطفا پذیرایی کنید اوشون آمدن گفتن تموم شده باز یک سینی دیگه بدید باز یکی دیگه دادیم خلاصه من رفتم داخل اتاق همراه فرشته با هم بودیم. یهو دیدیم دارن خودشون را معرفی می کنن دوست جان ها.
دیدم رضا با سینی آمد بیرون گفتم همه را دادین ؟
گفتش نه اونا اون طرف موندن من فقط تا مهدی چایی دادم تازه قند هم نبود تلخ خوردن confused
گفتم واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای تو چرا از این طرف نبردی چایی را ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ confusedconfused
گفت من بلت نبودم دیگه فرشته دید ضایع شده گفت عیبی نداره بزار معرفی تموم شه یک دور دیگه چایی میدیم فقط این من حواسم بود تو سینی قندون هم گذاشتم laughing3
خلاصه که شب به یاد ماندنی ای بود اون شب.
همه کارامون را هم لو دادیم الآن Tongue
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : earth , rad007 , hamed , fireboud , nahid , nafass , Hasty , ساغر
میلو جونم و آقا رضای عزیز پذیرایی بسیار عالی بود
ممنون برای همه چیزicon_question
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : rad007 , fireboud , naser_m , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 89
  • 90
  • 91(current)
  • 92
  • 93
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 101,970 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,332 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 38,338 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان