نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 83
  • 84
  • 85(current)
  • 86
  • 87
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
سلااااااااااااااام agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
وای دلم براتون یه ذره شده بود به یاد تک تکتون بودم انقدر که الان تازهاز راه اهن رسیدم اومدم یه سلامی عرض کنمlove51
جای همتون خالی بود خیلی سفر خوبی بود بعدا میام باقی تعریف ها رو میکنمwink2wink2
بزنید اون دست قشنگ رو که اولین نفر رسیوندم خودمو به اینجاhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Mahdieh , paeeze , بهــار , فرناز , anaram , ساغر , سـاناز , fireboud , Saina , nahid , hamed , earth , maryamjoooon , naz.gigili , Narges , parisa2011 , nafass , Hasty
آفرین سارا جونم..خوبی؟کی رسیدید؟
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : shokolat
به به سارا خانم به افتخارشـــــــــــــــــون icon_biggrinicon_biggrin happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سلام سارا خانم زيارت قبول
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
سلام ..سلام ..به دوست جون های مشهدی

زیارت قبول

ما رو که فراموش نکردید ؟

راستی مثل اینکه خیلی بهتون خوش گذشته که اصلا حاضر نیستید برای ما تعریف کنید
ببینیم چه خبر بوده؟

تشکر شده توسط : shokolat , fireboud , naser_m
مرسی بچه ها ایشالا قسمت شماها یه بار دیگه بریم پیش میلوwink2
وای چقدر خوشحالم که اومدم دیدمت از نزدیک میلو جونم ممنون از همه تدارکاتتتونlove51
شهرزاد جون من الان رسیدم خونه فکرکنم ساعت1 بود رسیدیمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : TootFarangi
(2011/11/05, 02:23 PM)shokolat نوشته است: مرسی بچه ها ایشالا قسمت شماها یه بار دیگه بریم پیش میلوwink2
وای چقدر خوشحالم که اومدم دیدمت از نزدیک میلو جونم ممنون از همه تدارکاتتتونlove51
شهرزاد جون من الان رسیدم خونه فکرکنم ساعت1 بود رسیدیمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

آخ من دلم قش کرد love28 خواستم دیروز هم بیام همراهتون تا یک قسمتی از راه بدش برگردم خونه که رد شده بودین از جای خونه ما smiling
منم دلم می خواد بازم ببینمت، هم تو ، هم همتون راااااااااااااااااا love51love51
تدارکی هم ندیده بودیم که عابرو ریزی بود که sad2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
نگو این حرفو که هم من هم بچه هارو ناراحت و خجالت زده تر میکنی همه چی عالی بود من به انجمن و اعضای خیلی خیلی خوب مشهد .............sad2sad2
بابات همه چی ممنون ممنون ممنون عشقمlove51love51love51love51

تشکر شده توسط : TootFarangi , fereshteh , fireboud , maryamjoooon , Matilat , nafass
سلاااام به همه دوستاي گل مشهديicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin زيارت قبولagreement2

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

تشکر شده توسط : ساغر , fireboud , Narges
سلام مرسی عزیزم ایشالا این دفعه قسمت بشه با شماlove51

تشکر شده توسط : setare

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 83
  • 84
  • 85(current)
  • 86
  • 87
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 101,785 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,324 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 38,135 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست