نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 78
  • 79
  • 80(current)
  • 81
  • 82
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
(2011/11/03, 10:41 PM)earth نوشته است: ساناز حرکت چیه؟ خوب کدومه؟ nead اسمت رو نمی دونم بچه ها چطوری شما رو شرمنده کردند.؟

ساناز جون اسم من ندا ست.با هدیه که زحمت کشیدن برای ما بچه ها تهیه کرده بودن icon_question
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : TootFarangi , blue sky
فدای شما بشم من ندا جون
سعیده از شما سوال کرده بود
به هر حال خیلی خوشحالم که الان هم بچه های تهران هم بچه های مشهد خوشحالن
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
رضا منت کشی نکن آب هم نمی خوام هوا سرده. دیگه هم هرچی بگی اسمت رفت تو تاریخ هرچقدر هم منت کشی کنی سپردم حتی اگه خواستند ویرایش کنند اسم تو رو حتما چک کنند یه وقت از قلم نیفته. تازه میگم بولدش هم بکنند ایتالیک هم آندرلاین هم اصلا می دم با فوت دویست بزنند رنگی.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
(2011/11/03, 11:28 PM)earth نوشته است: رضا منت کشی نکن آب هم نمی خوام هوا سرده. دیگه هم هرچی بگی اسمت رفت تو تاریخ هرچقدر هم منت کشی کنی سپردم حتی اگه خواستند ویرایش کنند اسم تو رو حتما چک کنند یه وقت از قلم نیفته. تازه میگم بولدش هم بکنند ایتالیک هم آندرلاین هم اصلا می دم با فوت دویست بزنند رنگی.
باشه
ناراحتی نداره که
من تو انجمن از همه سنم کمتره
کوچیک همه هم هستم
حالا کوچیک شما هم هستیم
باعث افتخاره که تو لیست سیاه شما باشیم
همه لیاقت اینو ندارن که تو لیست شما باشن
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
دوستان من میرم لالا کنم واقعا امروز به قول دوست اصقهانیم ( علی آقا نه !!! دوست دیگم ) یوخده خسته شدم امرو agreement2 برم بخوابم شب بخیر دوستان های خوب همتون رو دوست می دارم هزار تا love28 ( به قول آقا سعید دوست جون وبلاگی )
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/11/03, 11:27 PM)scarce نوشته است: فدای شما بشم من ندا جون
سعیده از شما سوال کرده بود
به هر حال خیلی خوشحالم که الان هم بچه های تهران هم بچه های مشهد خوشحالن

مرسی عزیزم.کاش همتون بودینicon_question
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : سـاناز , maryamjoooon
من دوستت ندارم منم می رم میخوابم. دلم برات می سوزه میلو امشب عذاب وجدان نمی گذاره که راحت بخوابی. من می خواستم خواب خوبی داشته باشی خودت نخواستی. رضا تو هم همینطور ندا تو خوبی تو نگران نباش این من به جای این دوتا بودم نمی خوابیدم. شب خوش.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
(2011/11/03, 11:31 PM)Milo نوشته است: دوستان من میرم لالا کنم واقعا امروز به قول دوست اصقهانیم ( علی آقا نه !!! دوست دیگم ) یوخده خسته شدم امرو agreement2 برم بخوابم شب بخیر دوستان های خوب همتون رو دوست می دارم هزار تا love28 ( به قول آقا سعید دوست جون وبلاگی )

شبت بخیر میلو جون خوابهای خوب ببینی N_aggressive (35)N_aggressive (35)
(2011/11/03, 11:35 PM)earth نوشته است: من دوستت ندارم منم می رم میخوابم. دلم برات می سوزه میلو امشب عذاب وجدان نمی گذاره که راحت بخوابی. من می خواستم خواب خوبی داشته باشی خودت نخواستی. رضا تو هم همینطور ندا تو خوبی تو نگران نباش این من به جای این دوتا بودم نمی خوابیدم. شب خوش.

خوبی از خودته حالا میلو گناه داره ولی رضا نه خیلی لج درارهicon_question
 تشکر شده توسط : TootFarangi
واقعا عالی بوود و از دیدن دوست های گلمون خخخخخخخخخخخخخییییییییلییییییییییی خوشحال شدیم
شب به یاد موندنی بود جای تمام دوستان که حضور فیزیکی نداشتن ولی در کنار ما بودن خالی بود
love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
آرزو میکنم در میان مــــردمی که می دوند برای زنده بودن آرام قدم برداری برای زندگی کردن..........................icon_question
 تشکر شده توسط : سـاناز , آرزو , سحــــــــر , parisa2011 , blue sky , TootFarangi
رضا توهم رفتی بخوابیDodgy

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 78
  • 79
  • 80(current)
  • 81
  • 82
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 101,977 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,334 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 38,338 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان