نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
با تشکر از حامده عزیزicon_biggrin
گولم زدینrolleyes
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : مدیر تدارکات
(2011/10/02, 05:39 PM)bita.s نوشته است: با تشکر از حامده عزیزicon_biggrin
گولم زدینrolleyes

گوول چرا ؟؟
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
چرا همون اول نگفتین؟چرا دله بچرو الکی خوش میکنین؟چرا؟rolleyes
Smile (16)( ستاد جلوگیری از انحراف تاپیک: لطفا به گفتگو مراجعه فرماییدconfused)
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : hamed , ساغر , مدیر تدارکات
چرا راستشو به بچه ها نمیگین؟angryangryangry3angry3angry3خوب دلیل داره دیگه بیخودی که عقب نیفتادهicon_cryicon_cry بیتا جان یک هفته عقب افتاده این واقعیت ماجراستrolleyesrolleyesrolleyes
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
(2011/10/02, 06:52 PM)Hasty نوشته است: چرا راستشو به بچه ها نمیگین؟angryangryangry3angry3angry3خوب دلیل داره دیگه بیخودی که عقب نیفتادهicon_cryicon_cry بیتا جان یک هفته عقب افتاده این واقعیت ماجراستrolleyesrolleyesrolleyes

مطمئن باشید به کسی غیر از راست گفته نشده ، هر اتفاقی هم بیافته مدیر تدارکات اون رو اعلام می کنه تا مشکلی پیش نیاد .
تجربه دیدارهای قبل این رو تایید می کنه .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : fafa , Hasty , TootFarangi , Ali 324 , مدیر تدارکات
شما رو به خدا تاریخ را قطعی کنید !!

من امروز می خواستم بلیط اوکی کنم !!confusedconfused

واقعا اشکال از کجاست؟؟ خداییش انگار توی ایران زمان و ان تایم بودن زیاد مهم نیست !!! بخاطر همینه که ما جهان سوم موندیم !!!

بله !! من قبول دارم هماهنگی و انجام امور اجرایی کار های گروهی زحمت زیادی داره !! من دست تک تک زحمت کشان این مجموعه را از راه دور می بوسم !! icon_questionicon_question (البته با رعایت ضوابط شرعی wink2wink2wink2)

ما از مدیران انتظار خوش قولی داریم !! ان شا الله موفق باشند در بهتر اجرا شدن کارها icon_questionicon_question
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : TootFarangi , Hasty , naser_m , hamid , ساغر , مدیر تدارکات , hamed
(2011/10/02, 08:21 PM)Ali 324 نوشته است: شما رو به خدا تاریخ را قطعی کنید !!

من امروز می خواستم بلیط اوکی کنم !!confusedconfused

واقعا اشکال از کجاست؟؟ خداییش انگار توی ایران زمان و ان تایم بودن زیاد مهم نیست !!! بخاطر همینه که ما جهان سوم موندیم !!!

بله !! من قبول دارم هماهنگی و انجام امور اجرایی کار های گروهی زحمت زیادی داره !! من دست تک تک زحمت کشان این مجموعه را از راه دور می بوسم !! icon_questionicon_question (البته با رعایت ضوابط شرعی wink2wink2wink2)

ما از مدیران انتظار خوش قولی داریم !! ان شا الله موفق باشند در بهتر اجرا شدن کارها icon_questionicon_question

با سلام
در پاسخ به شما کاربر محترم لازم است مطلبی ارائه شود اول اینکه هماهنگی های مربوط به سفر با افراد ثبت نام کرده صورت خواهد گرفت و شما جزء افراد ثبت نام کرده نمی باشین.
دوم آنکه در زمانی که پست اصلی در زمینه واریز پول تا تاریخ 31 شهریور در سایت زده شد و از کاربران خواسته شد تا تاریخ 31 شهریور به حساب داده شده پول واریز نمایند تنها 6 نفر از کاربران تا تاریخ داده شده پول را واریز نمودند و این موضوع مشکلات زیادی برای ما رقم زد و باعث شد زمان مورد نظر را از دست بدهیم و هر روز با تور برای ارائه زمان جدید با همان قیمت قبلی صحبت نماییم.
تا الان بالای 40 نفر پول واریز نمودند ولی 36 نفر بعد از 31 شهریور و تاریخ داده شده. ضمن عرض پوزش از 6 نفر کاربر عزیز از طرف سایر کابران به اطلاع می رساند عدم توجه دوستان باعث عمده این تاخیرات شد و با توجه به در پیش بودن زیارت خاص امام رضا و اینکه ما امار دقیقی در ان تاریخ نداشتیم تور از پذیرفتن ما در ان تاریخ خودداری کرد.
به هرحال ثبت نام به پایان رسید و ثبت نام جدیدی صورت نخواهد گرفت. تعداد کاملا مشخص است و هماهنگی با تور صورت گرفت.
فردا بلیط ها با اسامی نهایی گرفته می شود و زمان دقیق حرکت و برگشت به اطلاع کاربران خواهد رسید

تشکر شده توسط : MAHDI , Ali 324 , Narges , Saina , ساغر , hamed , Hasty
ممنون از جواب تون !!

من منظورم این بود که خودم جداگانه بیام مشهد و مثل بچه های انجمن ام اس مشهد توی دیدار ها حضور داشته باشم همین !!

یعنی نمیشه ؟؟؟sad2sad2sad2sad2

تشکر شده توسط : MAHDI , مدیر تدارکات
(2011/10/02, 09:46 PM)Ali 324 نوشته است: ممنون از جواب تون !!

من منظورم این بود که خودم جداگانه بیام مشهد و مثل بچه های انجمن ام اس مشهد توی دیدار ها حضور داشته باشم همین !!

یعنی نمیشه ؟؟؟sad2sad2sad2sad2
علی جان امیدوارم فردا یا پس فردا تاریخ و روزایی که مشهد هستیم رو توی همین تاپیک بزنیم دوست خوبم. شما هم می تونی هماهنگ کنی جدا از تور سفر شخصی داشته باشی و اونجا با بچه ها باشی icon_question

هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : Ali 324 , مدیر تدارکات
(2011/10/02, 10:40 PM)MAHDI نوشته است: علی جان امیدوارم فردا یا پس فردا تاریخ و روزایی که مشهد هستیم رو توی همین تاپیک بزنیم دوست خوبم. شما هم می تونی هماهنگ کنی جدا از تور سفر شخصی داشته باشی و اونجا با بچه ها باشی icon_question
ممنون داداشم icon_questionicon_questionicon_question

تشکر که جواب دادید

تشکر شده توسط : MAHDI , مدیر تدارکات

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 101,962 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,332 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 38,331 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست