نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
منم میتونم شرکت کنم؟؟
(ستاد لجدراری)
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : مدیر تدارکات
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مگه کنکوره تکمیل ظرفیت داره؟(شوخی کردم)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
ایشالا مثل همیشه که خیلی ها ارزوی قبول شدن در تکمیل ظرفیت دارن امیدوارم2تا جای خالی برای2همراه باشه
اقای مدیر تدارکات نمیشه بند پ رو برام بازی کنی؟من هیچوقت بند پ نداشتمconfusedsad2sad2sad2sad2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : blue sky , مدیر تدارکات
خوش به حال اونایی که میرن،امیدوارم بهتون خوش بگذره،یه عالمهههههههههههههههههههههههه
icon_biggrin icon_biggrin
منم میاااااااااااااااااااااااااام
 تشکر شده توسط : fireboud , بی تـــا , مدیر تدارکات
من و خواهرم هم میخوایم بیایم .icon_biggrinicon_biggrin فقط خداکنه اون روز اتفاقی نیفته که مجبور که کنسل کردنش بشیم!sad2
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : maryamjoooon , مدیر تدارکات
(2011/08/30, 10:23 AM)مدير تداركات و خدمات رفاهي نوشته است: با سلام به کاربران محترم سایت ام اس سنتر

طی تصمیم اخذ شده در هیئت مدیره مقرر گردید در اواسط مهر ماه سفری به مشهد مقدس ترتیب داده شود . لذا با رايزني هاي صورت گرفته شرايط مناسبي با امكانات رفاهي خوب و قيمت مناسب درنظر گرفته شد.

این سفر به مدت 3 روز و 2 شب می باشد و شامل بلیط رفت و برگشت قطار ، اقامت در هتل آپارتمان ، صبحانه ، نهار ، شام (در تمام مدت سفر)، تور نیم روزی اطراف مشهد و سایر امکانات رفاهی مناسب سازی شده برای بیماران ام اس (از جمله عزیزانی که مشکل حرکتی دارند) بوده و هزینه تقریبی سفر حدود 90 هزار تومان است.
اطلاعات تكميلي سفر متعاقبا اعلام خواهد شد.

به علت محدودیت ظرفيت عزيزاني كه تمايل براي شركت در اين سفر را دارند هرچه سريعتر، آمادگي خود را از طريق پيغام خصوصي به اطلاع مدير تداركات برسانند.
--------------------------------------------
آخرین به روز رسانی
دوستان عزیز
باسلام و ادب
برنامه سفر به شرح ذیل می باشد :

بعدازظهر سه شنبه 26 مهرماه رفت و
بعدازظهر جمعه 29 مهرماه برگشت می باشد. (ساعت دقیق رفت و برگشت بعد از اتمام ثبت نام اعلام می شود)

محل اسکان مشهد در هتل آپارتمان شمس العماره می باشد.

از هتل تا حرم هر روز سه نوبت وسیله نقلیه بصورت رایگان می باشد.

غذای هتل منو آزاد می باشد و توسط خود دوستان انتخاب می شود.
غذای داخل قطار برای مسیر رفت را همراه خود بیاورید.
غذای داخل قطار برای مسیر برگشت بعهده تور می باشد.

بعدالظهر پنج شنبه 28 مهرماه در یکی از پارک های مشهد (محل قرار همیشگی بچه های ام اسی مشهد) با دوستان مشهدیمان یک ملاقات رسمی خواهیم داشت.

داشتن همراه مجاز می باشد. (با در نظر داشتن قوانین دیدارهای سایت)

مهلت ثبت نام تا ساعت 12 شب 31 شهریور ماه می باشد.

برای دوستانی که اعلام آمادگی کردن پیام خصوصی می آید و شرایط واریز پول و تکمیل ثبت نام اعلام می گردد.

دوستانی که خانم هستن حتما همراه خود چادر داشته باشند ، برای ورود به حرم پوشش چادر اجباری می باشد.

داروهای مصرفی هر فرد فراموش نشود.

دفترچه بیمه ، کارت انجمن ام اس ، کارت ملی و دوستانی که متاهل هستن حتما شناسنامه همراه خود داشته باشند.

آدرس: مشهد ،خیابان امام رضا ،امام رضا28 ،کوچه کسائی، نبش چهار راه اول

Man karte anjomano nadaram.ba arze mazerat chejori baiad in karto tahaye konam.mersi
(2011/09/17, 12:48 AM)denis85 نوشته است: Man karte anjomano nadaram.ba arze mazerat chejori baiad in karto tahaye konam.mersi
مدارک مورد نیاز جهت عضویت در انجمن ام اس ایران
gone out

follow the white rabbit
[/b]

دوستان به نظرتون کمی زود ثبت نام نمیکنید؟
من تا 20 مهر مطمئن نیستم که بتونم 27 مهر بیام یانه!
قائدتاً باید تا یک هفته یا ده روز قبل ثبت نام صورت بگیره. من واقعا نمیتونم زودتر اعلام کنم . چه باید کرد؟؟؟؟؟
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
سلام
پروانه خانم يه سري هماهنگي ها هست كه بايد صورت بگيره. مثل رزرو هتل و يا بليط قطار و ...
تور اعلام كرده 20 تا 25 روز قبل از سفر اسامي قطعي رو اعلام كنين. براي همين بوده كه تداركات سفر از 2 ماه قبل شروع شده بود.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : parvaneh , مدیر تدارکات
sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
واقعا نمیدونم منم قسمت میشه بیام؟اینجوری باشه که خوب نیستم تا14مهرconfusedconfusedشماها هم احتمالا تا اون موقع کاراتونو بستینconfusedconfused
خیلی دلم میخواد.........................sadsadsadsad
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 101,968 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,332 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 38,334 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان