• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر كاشان
سلام خدمت همه دوستان عزيزم
بر اساس پيشنهاد دوستان راجع به تدارك ديدار براي گلاب گيري كاشان تصميماتي اتخاذ شده كه به استحضارتان ميرسانم :

ديدار در يكي از روزهاي پنجشنبه به تاريخ 23 ارديبهشت ماه يا جمعه به تاريخ 24 ارديبهشت ماه برگزار خواهد شد .
هزينه تقريبي سفر براي هر نفر حدود 20 هزار تومان ميباشد .
حركت از تهران و احتمالا با ون يا ميني بوس خواهد بود .
ساعت حركت نيز احتمالا بين 5 الي 6 صبح ميباشد.

ريز برنامه طی روزهاي آينده اعلام خواهد شد .

اعضا تا 48 ساعت اينده مهلت دارند تا امادگي خود را براي شركت در ديدار اعلام كنند . عزيزاني كه بعد از 48 ساعت اينده اعلام كنند با توجه بر ظرفيت در ليست انتظار قرار خواهند گرفت .

لطفا از پست دادن هاي بي مورد خودداري كنيد . اگر پست بي ربط به موضوع يا شامل سوالاتي كه پرسيدن آن لزومي براي اعلام امادگي نداشته باشد ، سريعا حذف خواهد شد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , salman121 , mohammad.ali , earth , nazaninn , reza , محمود , baran , voodoo , kimiya , Morteza , pariya1361
من بسيار دوست دارم. و مي آيم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : pariya1361
به به بوی گل و گلاب اومد:35::35:
دست شما درد نکنه، من هم بدینوسیله برای حضور در دیدار، اعلام آمادگی می نمایمBlushBlush
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
کاشان زادگاه پدربزرگمه و شهر خودم محسوب میشه. حتما منم میام و از بقیه دوستان هم می خوام برنامه ریزی کنن تا بتونن تو اولین پیک نیک بچه ها شرکت کنند.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
23 بازديد از دشت لاله هاي گچسره توسط شركت براي خانواده هاي كاركنا دوست دارم بيام ولي confused2 sad2
تو روابط عمومي كار كردنم يه مشكلايي داره ديگه
خوب باشيد و خوب بمانيد
خدايي يقه ام جر خورد angry
آنارام باشید
یا علی منم از اصفهان راه میفتم میام خدایی ساعت و روزش مشخص کنین اونجا همدیگه رو ببینیمicon_biggrinicon_biggrin
حالا شماها هی تو پنج شنبه و جمعه قرار بذارینangryangry
اونوقت که من رفتم معتاد شدمAngry
بدبخت شدمAngry
بدنم کرم گذاشتbadtastebadtastebadtaste
آواره شدمAngry
بیچاره شدمAngry
مردم نگین چراها! rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
اینقدر این کارهارو بکنید تا من هم این کارهارو بکنمlaughing3laughing3laughing3
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : anaram , pariya1361
(2010/05/03, 12:17 PM)maryam22 نوشته است: حالا شماها هی تو پنج شنبه و جمعه قرار بذارینangryangry
اونوقت که من رفتم معتاد شدمAngry
بدبخت شدمAngry
بدنم کرم گذاشتbadtastebadtastebadtaste
آواره شدمAngry
بیچاره شدمAngry
مردم نگین چراها! rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
اینقدر این کارهارو بکنید تا من هم این کارهارو بکنمlaughing3laughing3laughing3

حمید ببخشیدا، مجبورم جوابه مریمو بدمconfusedconfused
مریم جان همه جای دنیا وقتیو که می خوان برن تفریح تو روزای تعطیلشون قرار میدن، نه وسط هفته!!!!confusedconfused
نمیشه که 5شنبه و جمعه که تعطیله تو خونه بمونیم اونوقت شنبه و 1شنبه از وقت کاریمون بزنیم بریم گردش و تفریحconfused2confused2
حالا دقیقاً منظورتو نمیدونم که 5شنبه و جمعه نباشه یعنی چی؟!مگه روز دیگه ایی هم میشه رفت؟!!Huh
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
(2010/05/03, 12:21 PM)pariya نوشته است: حمید ببخشیدا، مجبورم جوابه مریمو بدمconfusedconfused
مریم جان همه جای دنیا وقتیو که می خوان برن تفریح تو روزای تعطیلشون قرار میدن، نه وسط هفته!!!!confusedconfused
نمیشه که 5شنبه و جمعه که تعطیله تو خونه بمونیم اونوقت شنبه و 1شنبه از وقت کاریمون بزنیم بریم گردش و تفریحconfused2confused2
حالا دقیقاً منظورتو نمیدونم که 5شنبه و جمعه نباشه یعنی چی؟!مگه روز دیگه ایی هم میشه رفت؟!!Huh
نه پریا جان
عزیزم شوخی کردم
درسته که آدم همیشه تو روزای تعطیل میره بیرون
من چون خودم نمی تونم بیام
اعصابم خورد شد.
همینsad2sad2sad2
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست