امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98
سلام به همه دوستان عزیزم
امسال هم مثل هر سال یک برنامه به یکی از کویرهای ایران داریم. بعد از رضایت ۱۰۰٪ شرکت کنندگان برنامه پارسال به کویر خارتوران و تجربه های کم نظیر اون سفر، تصمیم گرفتیم امسال هم به کویر بکر و بی نظیر خارتوران سفر کنیم.

مثل پارسال این برناممون به صورت مشترک با برنامه های گروه کوهنوردی برگزار میشه و هر کسی که بتونه در حد چند دقیقه ای پیاده روی کنه میتونه در این برنامه شرکت کنه.

[تصویر:  khartooran1-mshiking-300x112.jpg]

منطقه خارتوران در منتهی الیه شرق استان سمنان ودر ۲۵۰ کیلومتر ی جنوب شرق شهرستان شاهرود در مجاورت استان خراسان واقع شده است. خارتوران را آفریقای ایران لقب داده‌اند. ذخیره‌گاه زیست کره توران با مساحت ۱،۴۷۰،۶۴۰ هکتار بزرگترین ذخیره گاه زیست کره ایران است که بعد از سرنگتی آفریقا واقع در کشور تانزانیا دومین منطقه بیوسفر جهان به شمار می آید. از جانوران شاخص این منطقه می توان به گورخر ایرانی (طبق آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۰ تعداد ۱۶۹ راس گورخر شمارش شد)، یوزپلنگ آسیایی، پلنگ، جبیر، آهو، کل و بز، قوچ و میش، کفتار، کاراکال، جربیل، هوبره، زاغ بور، حواصیل، باقرقره، انواع پرندگان شکاری از قبیل عقاب طلایی، شاهین، بحری، انواع ‌سارگپه، د‌لیجه، شاه بوف، انواع خزندگان مانند آگاما، بزمجه، مارجعفری، مارشاخد‌ار ایرانی، کفچه‌ مار، گرزه مار و از حشرات هم می توان به پروانه‌های ‌روز پرواز مهاجر ازخانواد‌ه Papilionidae اشاره‌ کرد.

موضوع برنامه :
سفر به کویر خارتوران و بازدید از روستای پلکانی قلعه بالا و پارک ملی

زمان برنامه :
۶ الی ۸ آذر ۱۳۹۸

ساعت شروع برنامه :
چهارشنبه ۶ آذر ماه حدود ساعت ۱۱ شب محدوده غرب تهران (محل و زمان دقیق شروع برنامه از طریق سامانه پیام کوتاه ارسال خواهد شد)

وسیله نقلیه :
با توجه به تعداد :‌ میدل باس یا اتوبوس

مهلت ثبت نام :
۲۲ آبان

هزینه :
۲۷۰٫۰۰۰ تومان
جهت ثبت نام کلیک نمایید

لوازم مورد نیاز :
عینک آفتابی، لباس گرم، کفش مناسب پیاده روی در شن، کوله کوچک، ظرف آب، هدلایت یا چراغ قوه، در صورت تمایل شام شب چهارشنبه (داخل اتوبوس)، کارت شناسایی، ملحفه، داروی شخصی و …

خدمات تور :
دو وعده صبحانه، یک وعده ناهار، یک وعده شام، اقامتگاه داخل روستای قلعه بالا، چای زغالی و شب نشینی دور آتش، بیمه مسافرتی

مختصری از برنامه و زمان تقریبی آن :

چهارشنبه : حرکت حدود ساعت ۲۳ از تهران
پنجشنبه : ۷ صبح رسیدن به روستای قلعه بالا، صرف صبحانه، حرکت به سمت پارک ملی و بازدید از گونه های جانوری، صرف ناهار(برعهده مسافر)، بازگشت به اقامتگاه، صرف شام، شب نشینی کنار آتش

جمعه : ۷ صبح صرف صبحانه، حرکت به سمت روستای رضا آباد و بازدید از کویر خارتوران، بازگشت به روستای قلعه بالا و اقامتگاه، صرف ناهار، بازگشت به سمت تهران، حدود ساعت ۲۴ رسیدن به تهرا

قوانین و توضیحات:
حداکثر زمان پیاده روی در این برنامه ۳۰ دقیقه می باشد.
به دلیل قراردادهای مربوط به این سفر با وسیله نقلیه و محل اسکان و ... در صورت کنسل کردن حضور در برنامه، هیچ مبلغی استرداد نخواهد شد.
حمل و استفاده از مواد و تجهیزات ممنوعه که در قانون جرم شمرده می‌شود در سفرهای ام اس سنتر اکیدا ممنوع است.
همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول سفر اکیدا ممنوع می‌باشد.
به منظور احترام به حقوق همسفران، مصرف مواد مخدر در اماکن عمومی مجاز نیست.
گرفتن عکس دست جمعی فقط توسط سرپرستان گروه مجاز هست و بعد از سفر برای تمامی شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
در سفرها، ام اس سنتر تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد.
در طول سفر به صحبت های تورلیدر و سرپرستان گروه توجه کنید و وقت شناس باشید.

به امید یک سفر خوب و به یاد موندنی دیگه در کنار شما دوستان عزیزم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , hadisss , سمیرا67 , glassheart , mahbub , hessam , siamak.m.h
با سلام خدمت شما چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب سوالاتم رو بدید اینکه همراه هم میتونیم بیاریم و وعده های غذایی فقط 5شنبه ناهار باید بیاریم
من ثبت نام کردم
برنامم هم تا این تاریخ نامشخصه
اگه پسر خوش شانسی باشم برنامه جور نمیشه و نمیام
ولی من خوش شانس هستم آیا
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
(2019/11/04, 04:42 PM)fatima 1360 نوشته است: با سلام خدمت شما چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب سوالاتم رو بدید اینکه همراه هم میتونیم بیاریم و وعده های غذایی فقط 5شنبه ناهار باید بیاریم

سلام
همراه میتونید داشته باشید . محدودیت نداریم
بله قفط ناهار پنجشنبه رو باید بیارید
مث حس ی عشق تازه بودی
(2019/11/07, 02:04 PM)kaveh_plus نوشته است: من ثبت نام کردم
برنامم هم تا این تاریخ نامشخصه
اگه پسر خوش شانسی باشم برنامه جور نمیشه و نمیام
ولی من خوش شانس هستم آیا

یعنی میام براتا (با لحن جناب خان خوانده شود) اگه نیای
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : kaveh_plus
بالاخرهههههههههههههه پس از چندین و چند سفر منم میام angel
کاش همیشه مثل این سفر سر شب حرکت کنید نه نصف شب(ساعت 3 و 4 angry)
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , kaveh_plus
سلام
هنوز فرصت برای ثبت نام هست؟
(2019/11/14, 11:50 PM)امیر سام نوشته است: سلام
هنوز فرصت برای ثبت نام هست؟

سلام 
ظرفیت تکمیل شده
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,648 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,074 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,769 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,686 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,109 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,704 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,825 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر به کویر خارتوران hamid 6 2,736 2019/01/29, 03:28 PM
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,684 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,546 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: