نظرسنجی: سفر ام اس سنتر به مشهد را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟ (مخصوص حاضرین در سفر)
10
84.62%
22 84.62%
9
7.69%
2 7.69%
8
3.85%
1 3.85%
7
3.85%
1 3.85%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 26 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص
خب حمید یه چیزایی گفت اما جایه من نبود ک بفهمه ترس یعنی چی sad

رفته بودیم تو صف منتظر بودیم که نوبتمون بشه...sad2sad2

من یکم استرس داشتم چون آبجیم گفته بود خیلی ترسناکهSad ....

خلاصه نوبت حمید شد و با یه پسره رفت.موندیم من angry3angry3 بدangry3angry3بختوangry3angry3 سجادangel

نوبته ما هم شد رفتیم این ماسماسکه رو هم گذاشتیم زیرمونو رفتیم تو تونل.... چشت روز بد نبیییییینهههه...rolleyesrolleyes

دیدم تاریک شد چشامو بستم. از حمید شنیده بودم پیچو خم داره تو تونل ولی من هیچ پیچی ندیدم.فقط احساس میکردم مستقیم دارم میرم...

تو دلم میشمردم که کی تموم میشه... 1...2...3...4...5...10......15 sadsad تو دلم گفتم مگه چقد طولانیه به اولین پیچ نرسییدمangry angry angry چشامو باز کردم دیدم هنوز همه جا تاریکه

ترسیده بودم... دیدم رو شونم یکم روشنایی میاد، دستمو زدم به تونل تااااازه فهمیدم ای دل غاااافل angel angel پیچ پیچیده من نپیچیدمangry2smiling smiling

یکم خودمو کشیدم بالا ،این ماسماسکه از زیرم رد شد رفت پایین که حمیدو سکته بده:60: :60: :60: بالا سرمو نگاه کردم دیدم یه آقای خوشکلو خوش اندام آمادست ک بیاد تو تونل منو له کنهmenmen

من شروع کردم به داد زدن نصف به زبانه گیلکی نصف فارسی: آقااااا نیاااااا واستاااااااااا هووووووووووووووی آباااااااای نیه جیییییییر (نیا پایین)

خلاصه شنید ...حالا من.... تو اون تاریکی..... تو نیم متر جا....... دارم چیگ پر میزنم ( جان دادن_سعی و تلاش کردن) ... که خودمو بکشم بالا .... یکم میومدم بالا یه قدم لیز میخوردم میرفتم پایین sadsadConfused

خلاصه با هزار زورو زحمت خودمو کشیدم بالا الانم در اختیار شمام صحیح سالم..

اما اون لحظه تموم تنم میلرزیید... فشار قبر بهم وارد شده بود...

فک کنم برنامه ماه عسل دعوتم کننicon_biggrinicon_biggrinagreement2agreement2N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35) [/align][/size]
بارون یعنی نقطه چین تا خدا....
 تشکر شده توسط : naazanin , nahid , hamid , eglantine , coffeedot , kaveh_plus , ehsan 10054 , hadisss , paeazan , lili66 , SSA , chipchip , ahya , glassheart , matin , famoon , یه غریبه , sayeh n , م.ه , pariya1361 , Hasty , maryam.N
ینی بالاخره آرمین به جای اینکه مسیرو ادامه بده برگشت ؟ confused
چرا همگام با پیچ ، پیچ نخورده بود ؟!Dodgy
اون پیچه شما رو می پیچونه یا خودتون پیچیده میشین ؟Dodgy
اینا ابهماتیه که باید برطرف شه confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : eglantine , coffeedot , ehsan 10054 , hadisss , paeazan , chipchip , ahya , matin , Armin_dawshie ahya , famoon , pariya1361 , Hasty
سلام
احیا جان اون سوسک پلاستیکی رو نگو که هنوز پاهاشو تو دستم حس میکنم از دست این آرمینangry

آرمین خدا خیلی بهت رحم کرد واقعا خدا رو شکر که خوبی و بخیر گذشت
خدایا! کاری کن وقتی آدم‌ها می‌خوان دروغ بگن یادشون بره!
 تشکر شده توسط : hadisss , eglantine , chipchip , kaveh_plus , ahya , paeazan , matin , coffeedot , pariya1361 , Hasty , علی دنیانورد
(2014/11/26, 09:58 PM)chipchip نوشته است: laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آرمییییین angry3angry3
آرمین خودش خیلی خوب تعریف میکنه laughing3laughing3

فقط من یه چی بگمlaughing3
بین سیصد چارصدتا پسر من میخواسم آرمینو صدا کنم بلند داد میزدم احیییییا احییییا laughing3
همه برمیگشتن منو نیگا میکردنlaughing3

عکسها بزودی فرستاده خواهد شده است Sleepy

وااااااااااااااااااااااااااای
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : hadisss , kaveh_plus , paeazan , eglantine , matin , chipchip , coffeedot , pariya1361 , Hasty , علی دنیانورد
(2014/11/27, 04:15 PM)nahid نوشته است: ینی بالاخره آرمین به جای اینکه مسیرو ادامه بده برگشت ؟ confused
چرا همگام با پیچ ، پیچ نخورده بود ؟!Dodgy
اون پیچه شما رو می پیچونه یا خودتون پیچیده میشین ؟Dodgy
اینا ابهماتیه که باید برطرف شه confused2

نتونستم برگردم خب... این ماسماسکه از زیرم سر خرده بود رفته بود. ترسیدم برم جلوتر بازم گیر کنم Sad
بارون یعنی نقطه چین تا خدا....
 تشکر شده توسط : hadisss , eglantine , ahya , paeazan , chipchip , coffeedot , pariya1361 , nahid , Hasty , علی دنیانورد
عکس آدمو در گوشیشون پاک میکنن Dodgy
به قول مرحوم باقلوای تلخ حسود هرگز نسود، آخه چرا؟ angry3 امید دارم همه ی عکسای خودت حذف شن Rolleyes ماله من اشتباهی حذف شد خب امید دارم عکسای تو هم اشتباهی حذف شن smiling
مگه ما چندتا سبیلو داشتیم توی سفر؟ به این ماهی و نهنگی و کوسه ای laughing3 که زن و بچه هاش هم خیلی دوسش دارن evilgrin0039.gif
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , SSA , chipchip , eglantine , Hasty , coffeedot , علی دنیانورد
آقا یه خاطره ...

با بچه ها رفتیم پیشه نادرشاه اینا، طبق معمول به بچه ها گفتم جمع شن ازشون عکس بگیرم، آقا ما داشتیم تو ویزور دوربین نگاه میکردیم و کادر میبستیم یهو دیدم یه آقاهه خوشتیـــــــــپlove28 خوشگــــــــــــلlove28 خوش اخلـــــــــــــــاقlove28 ... هرچی خوش هستو یه جا داشتlove28 ، خلاصه داشتیم عکس میگرفتیم که دیدم این آقاهه اومده کنار بچه ها واستاده Rolleyes !!! هی یخورده همینجوری وایستادم که بره دیدم نمیره icon_cry ، با یه لبخنده متیــــــــن پیگیر تر از بچه های خودمون داره مستقیم لنزو نیگا میکنه Dodgy !!!
چشممو از پشت ویزور آوردم کنار تا پخش مستقیم ببینمش! شاید آشنا باشه! شاید از اول باهامون بود من ندیدمش Huh ! آقا خلاصه بهش تعارف زدم که بفرما تو Dodgy !!! اونم خیلی باکلاس جواب داد قربان شما همینجا خوبه Sleepy ! حالا هی از من اصرار هی از اون انکار هی از من اصرار هی از اون انکار هــی angry3 ... اینقده که خجالتی بود روش نمیشد بیاد تو Blush !!!
خلاصه وایساد و با بچه ها عکس دسه جمعی گرفت. حالا بچه ها رفتن این آقاهه خجالتیهه پیگیرهه اومد با دوتا حمیدآ عکس سه نفری گرفت laughing3 ، خلاصه خیلی به جمع ما افتخار داد و با خواهش التماس و کلی تعارف باهامون عکس گرفت smiling

[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hadisss , نازلی , kaveh_plus , یه غریبه , م.ه , eglantine , hamid , naazanin , Hasty , nazaninamiri70 , coffeedot , علی دنیانورد , nahid , sayeh n
سلام سجاد تو ديگه چرا اين حوفهارو ول کن عکسها چي شد
از اون که 6 از پسرم کوچيکتره خيري نرسيد laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
حداقل شما که عکس مي گرفتي به دادما برس icon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : hadisss , kaveh_plus , coffeedot , chipchip , علی دنیانورد , eglantine
Sad 
سلام دوستان خوبید خوشین؟icon_questionicon_questionicon_question
ای بابا اینهمه از آخرین پستی که گذاشتم گذشت اما بازم هیچ خبری نشدsad2sad2sad2
آخه چرا وقتی می خواهیم بریم سفر هی تاکید می کنید کسی عکس نگیره والا منم به احترام حرف شما دوربین نیاوردم حتی با موبایلم تعداد کمی گرفتم به این دلخوش هستم که مثلا مدیران برامون عکس می فرستنداما کو 3 روز گذشت هنوز حتی به خودشون زحمت ندادند یک جواب به مابدنrolleyesrolleyesrolleyessadsadsadangry3angry3angry3angry3
به این زودی سفرمون فراموش شدicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryangry3angry3angry3angry3angry3angry3
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , eglantine , hamid , chipchip , hadisss , sayeh n , coffeedot
هستی خانم شوووما اول صندوقتو خالی کن بشه پ خ داد بهتون Dodgy

ارررررررره من کجاس خوووووووب angry3

[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : یه غریبه , kaveh_plus , hamid , hadisss , eglantine , coffeedot , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,872 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,233 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,591 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,925 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,759 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,310 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,985 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,141 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,954 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,140 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست