•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفربا ام اس و داروی تزریقی
سلام بچه هاااا یکی به دادم برسه !
سوال دارم سوااااال Huh
میخوام برم قشم . چند هفته بمونم
آمپولمو ببرم یا میشه اونجا بخرم؟
اگه بخوام ببرم چه طوری؟ confused2
این روزای سختو که بگذرونم، میزنم رو شونه خدا و میگم :
جنبه رو حال کردی ؟!!
(2015/03/16, 06:29 PM)عروس نوشته است: سلام بچه هاااا یکی به دادم برسه !
سوال دارم سوااااال Huh
میخوام برم قشم . چند هفته بمونم
آمپولمو ببرم یا میشه اونجا بخرم؟
اگه بخوام ببرم چه طوری؟ confused2

سلام تا قشم
ميزان دارو مورد نيازت را بزا كنار يخ ببر
تو قشمم
بزا تو يخچال
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
ممنون ناهید جانicon_question
آمپولای ما که از قبل پر شده خیلی حجمش زیاده نمیدونم وقتی میرم مسافرت و قراره خونه ی یکی بمونم باید چطوری داروم رو مخفی نگه دارم آخه نمیشه که همینطوری گذاشتش توو یخچال مردم بدون اینکه متوجه بشن! کاش می دونستم چه داروهای دیگه ای نیاز به یخچال داره که الکی بگم این فلان داروئه.
[/quote]
شما میتونید یک کیف خیلی کوچک تهیه کنید که 2 تا زیپ داره .این کیف خیلی کوچیک رو میتونید از جاهایی که لوازم ارایش میفروشند تهیه کنید. بعدش یک قفل کوچک با کلید هم از مغازه های کلید فروشی تهیه کنید، میتونید همه چیزها رو خیلی فانتزی تهیه کنید و در مسافرتها ازش استفاده کنید و در یخچال دیگران بگذارید و بگویید کرمهای صورتتان هست که باید حتما در یخچال باشد.

(2015/03/04, 08:00 PM)helli نوشته است: ممنون ناهید جانicon_question
آمپولای ما که از قبل پر شده خیلی حجمش زیاده نمیدونم وقتی میرم مسافرت و قراره خونه ی یکی بمونم باید چطوری داروم رو مخفی نگه دارم آخه نمیشه که همینطوری گذاشتش توو یخچال مردم بدون اینکه متوجه بشن! کاش می دونستم چه داروهای دیگه ای نیاز به یخچال داره که الکی بگم این فلان داروئه. دنبال یه بیماری کم دردسر می گردم ...

(2015/03/03, 09:27 PM)hadisss نوشته است: مرسی ناهید جان بابت یادآوری icon_question
کیف حمل داروها بعضیشون خیلی های کلاسن Smile (16)
برا من که کسی اصن شک نمیکرد که کیف دارو باشه Sleepy
کیف ربیف جوری بود که هر کی میدید میگفت کیف دوربین فیلمبرداریه laughing3
منم الکی گاهی کلاسه میذاشتمو میگفتم که مثلا کیف خاصیه مخصوص وسایلم و اینا laughing3
الانم که داروم عوض شده کیفشو بخشیدم به یه بنده خدایی که کلی باهاش حال میکنه Smile (16) wink2

میتونم بپرسم داروی قبلیتون چی بوده؟ کیف داروی من که یه جوریه حس می کنم نمیتونه دارو رو زیاد نگه دارهrolleyes

شما میتونید یک کیف خیلی کوچک تهیه کنید که 2 تا زیپ داره .این کیف خیلی کوچیک رو میتونید از جاهایی که لوازم ارایش میفروشند تهیه کنید. بعدش یک قفل کوچک با کلید هم از مغازه های کلید فروشی تهیه کنید، میتونید همه چیزها رو خیلی فانتزی تهیه کنید و در مسافرتها ازش استفاده کنید و در یخچال دیگران بگذارید و بگویید کرمهای صورتتان هست که باید حتما در یخچال باشد.
 تشکر شده توسط : یه غریبه , nahid
سلام
من یک بیمار ام اس هستم که قصد سفر به کانادا برای دیدار دخترم دارم. میخواهم سه ماه در کانادا بمانم. برای نگهداری سینووکس در طول پرواز طولانی به کانادا به کمک و راهنمایی نیاز دارم.
من ساکن کرمان هستم. آیا در کرمان نمایندگی سیناژن برای تهیه کیف نگهداری دارو وجود دارد؟ آیا یخ خشک برای ۲۰ ساعت سفر کافی است؟
آیا بهتر است دارو را در بار بگذارم یا داخل کابین هواپیما ببرم ؟
لطفآ راهنمایی کنید.
خیلی ممنونم
(2015/05/15, 10:53 PM)Maryam_Rashidp نوشته است: سلام
من یک بیمار ام اس هستم که قصد سفر به کانادا برای دیدار دخترم دارم. میخواهم سه ماه در کانادا بمانم. برای نگهداری سینووکس در طول پرواز طولانی به کانادا به کمک و راهنمایی نیاز دارم.
من ساکن کرمان هستم. آیا در کرمان نمایندگی سیناژن برای تهیه کیف نگهداری دارو وجود دارد؟ آیا یخ خشک برای ۲۰ ساعت سفر کافی است؟
آیا بهتر است دارو را در بار بگذارم یا داخل کابین هواپیما ببرم ؟
لطفآ راهنمایی کنید.
خیلی ممنونم

کیف حمل دارو در بهترین شرایط کمتر از ۸ ساعت محیط رو سرد نگه میداره
این کیف ها در انجمن های ام اس هست
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

سلام دوستان یه سوا داشتم
میخوام مسافرت برم اگه امپولم یخ بزنه یا جاش گرم شده باشه و آمپولی تزریق کنم چی میشه لطفا زودتر جواب بدید اگر هم امکان داره پیام خصوصی ممنون
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , niloofary
(2016/02/01, 04:12 PM)kohedard نوشته است: سلام دوستان یه سوا داشتم
میخوام مسافرت برم اگه امپولم یخ بزنه یا جاش گرم شده باشه و آمپولی تزریق کنم چی میشه لطفا زودتر جواب بدید اگر هم امکان داره پیام خصوصی ممنون

دوست عزیزم سلام
داروی شما به هیچ عنوان نباید یخ بزنه
 تشکر شده توسط : helli , niloofary
(2016/02/01, 09:19 PM)ف.رشوند.مدیر پرستاری سیناژن نوشته است:

دوست عزیزم سلام

سلام ، و اگه دارو مدتی در دمایی بالاتر از 8 درجه نگهداری بشه ولی نه رنگش کدر بشه و نه دانه هایی ریزی تووش مشاهده بشه، قابل استفاده هست؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : niloofary
(2016/02/01, 09:54 PM)helli نوشته است:

دوست عزیزم سلام

سلام ، و اگه دارو مدتی در دمایی بالاتر از 8 درجه نگهداری بشه ولی نه رنگش کدر بشه و نه دانه هایی ریزی تووش مشاهده بشه، قابل استفاده هست؟
ممنون از راهنمایاتون دوستان پس فقط از یخ زدگی باید پیش گیری کنم و نباید بزارم رنگ دارو کدر بشه
ولی نمیدونم چطور این کارو بکنم که تا شیراز آمپولمو برسونم و شبش ازش استفاده کنمicon_cryicon_cryicon_cry
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : niloofary , helli
(2016/02/01, 09:54 PM)helli نوشته است:

دوست عزیزم سلام

دوست گرامی
داروی شما در دمای زیر 25 درجه تا نهایتاً 24 ساعت پایدار است
 تشکر شده توسط : helli

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,520 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,932 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,832 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,255 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی تک نسخه ای و عدم توجه مسئولان hamdam 1 2,097 2015/07/13, 06:15 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  داروی تاریخ مصرف گذشته helli 6 4,515 2015/06/18, 06:22 PM
آخرین ارسال: helli
  داروی trexan moojtaabaa 1 5,624 2013/05/27, 09:02 PM
آخرین ارسال: anaram
  آیا دکتر شما داروی بتامتازون براتون تجویز کرده؟ mahmoodbnjr 7 26,084 2013/03/22, 06:11 PM
آخرین ارسال: sargol
Rainbow ثبت نام برای داروی خوراکی! Destiny hope 57 30,345 2012/12/19, 10:31 PM
آخرین ارسال: ghaside
Question داروی Immunocal را میشناسید؟ dr.dentist 4 4,253 2011/11/12, 01:10 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست