•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفربا ام اس و داروی تزریقی
من از بهمن 90 سینووکس میزنم از اونموقع هم مسافرت خاصی نرفتم...
تابستون سعی میکنم زیاد مسافرت نرم چون گرما باعث میشه اینجوری angry بشم...
از مهرماه میرم ایشالا...هر جا شد...icon_biggrin

زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : ساغر
من مثه هر انسان دیگه ای عاشق مسافرتم.دوست دارم همیشه تو مسافرت باشم.واسم مهم نیست که تو مسافرت چه چیزی واسه ام اسم رخ میده گرما یا سرما یا هرچیز دیگه ای نمیتونه جلوی من و بگیره.Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
ولی به خودم قول دادم دیگه به هیچ مسافرتی نرم تا موقعی که به گیلانه برسمو با همدیگه بریمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : شیرین
مسافرت باعث میشه که از استرس وفکرهای بیهوده بیام بیرون و حال وهوام عوض میشه آمپولها هم که یار غار من هستند و با من همراهند حالا شاید یکی دو روز این ور واون ور بشه ولی میزنمشون.....confused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : ثریا , ساغر
Star 

آیا میتوان در سفر نیز به مصرف ربیف ادامه داد؟

میتوانید ربیف را به آسانی در سفر خود داشته باشید
در ایتدا به میزان نیاز خود در طول سفر ربیف تهیه کنید.
کیت مسافرتی با کارکرد آسان که به طور رایگان توسط merk serono به شما اهدا میشود میتواند تمامی ابزار و ملزومات تزریق مورد نیاز را در خود جای دهد.
اگر در خلال سفر به یخچال دسترسی ندارید نگران نباشیدوربیف را میتوان تا 30 روز در دمای اتاق(زیر 25 درجه سانتی گراد)نگهداری کرد.کیت مسافرتی به یک کیسه یخ قابل استفاده مجدد مجهز می باشدو به شما کمک میکند تا سرنگ های ربیف را در هنگام مسافرت در درجه حرارت مناسب نگهداری کنید.

اگر با اتومبیل مسافرت میکنید ربیف را در داخل یا روی داشبورد ویا داخل صندوق عقب ماشین نگهداری نکنید.
حتی اگر سرنگ ها را در کیسه یخ ارايه شده با کیت مسافرتی نگهداری می کنید رعایت نکته فوق ضروری می باشد.سرنگ ها را همیشه در کنار خود و در محیطی با درجه حرارت کنترل شده نگهداری کنید.
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : spring , hessam , OMG! , movahedi , hadisss
اگر در خلال سفر به یخچال دسترسی ندارید نگران نباشیدوربیف را میتوان تا 30 روز در دمای اتاق(زیر 25 درجه سانتی گراد)نگهداری کرد.

ممنون چه خبر خوبی agreement2فکر می کردم چند ساعتم نمیشه نگهداری ش کرد چه برسه به 30 روزconfused
1.در مورد سایر داروها اطلاعی ندارید؟ Blush
2. تو این کیت میشه 30 روز در دمای اتاق نگهداری کرد یا همینطوری؟confused2
 تشکر شده توسط : naazanin , hessam , movahedi
(2013/05/16, 08:55 PM)OMG! نوشته است: اگر در خلال سفر به یخچال دسترسی ندارید نگران نباشیدوربیف را میتوان تا 30 روز در دمای اتاق(زیر 25 درجه سانتی گراد)نگهداری کرد.

ممنون چه خبر خوبی agreement2فکر می کردم چند ساعتم نمیشه نگهداری ش کرد چه برسه به 30 روزconfused
1.در مورد سایر داروها اطلاعی ندارید؟ Blush
2. تو این کیت میشه 30 روز در دمای اتاق نگهداری کرد یا همینطوری؟confused2

1-نه .فقط در مورد ربیف میدونم
2-همینطوری میشه بدون استفاده از کیت هم تا 30 روز در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد در صورت نبود یخچال دارو رو نگه داشت.در مورد خود کیت مسافرتی که خودمم استفاده میکنم باید اینو خدمتتون بگم که
به یک کیسه یخ قابل استفاده مجدد مجهزه تا سرنگ های ربیف را موقع مسافرت در درجه حرارت مناسب نگهداری کنیم.

ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : OMG! , hessam , movahedi
این اهمیت دارو و بیمار را برای شرکت دارو سازی نشان می ده که این کیف و یخ مخصوص را به صورت رایگان در اختیار بیمار قرار می ده agreement2
در مورد یخ هایی که شرکت در اختیار بیمار قرار می ده ذکر کنم
که خود شرکت تضمین می ده که یخ در آب و هوای گرم داخل کیت مسافرتی تا 8 ساعت می تواند دارو را خنک نگه دارد
من خودم این را تو کویر از کرمان به یزد که با ماشین در سفر بودم امتحان و تجربه کردم حتی کمی بیشتر از 8 ساعت شد که دارو را خنک نگهداشته بود
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
اگ کوپامر در فرودگاه از زیر دستگاه رد بشه، خراب میشه؟
منظورم اینه کی تجربشو داره؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : zohreh assadi , pariya1361
من
تو یکی از مسافرت هام از زیر چندتا تو گمرک به اشتباه ربیف را رد کردم
بعد در آن هفته که تو مسافرت بودم استفاده کردم
تفاوتی نکرد و هیچ اتفاق خاصی هم رخ نداد

ولی پزشکم گفته بود که از زیر دستگاه نگذار رد بشه و بگو بدون دستگاه بررسی کنند(من هم همیشه این کار را می کردم )ولی اشتباه دیگه رخ داد

ولی از پزشک بپرسی می گه استفاده نکن منم می خواستم ببینم چه اتفاقی می افته N_aggressive (35)
چون دیدم ماهیت ترکیب اصلی هر دو دارو پروتئین است
این مثال را زدمicon_cry
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : paeazan , zohreh assadi , pariya1361
من قبلا بتافرون و اکتوفرون رو از زیر دستگاه عبور داده و استفاده کردم و مشکلی هم پیش نیومده
بعد از نوشتن در اینجا با شرکت زهراوی صحبت کردم برای عبور دادن کوپامر.اول گفت سوال تخصصیه بعدش از مشاور شرکت پرسید و گفت مشکلی ایجاد نمیکنه عبور بده
یکی از بچه هایی که تایسبری استفاده میکنه برای عبور دادن اون از دکترش پرسیده بود دکترش گفته بود عبور بده مشکلی نداره.اون هم عبور داده بود و استفاده کرده بود و حالش بد شده بود
فک کنم به شرکت بیشتر میشه اعتماد کرد تا پزشکهای نه چندان خبره
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,519 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,921 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,824 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,255 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی تک نسخه ای و عدم توجه مسئولان hamdam 1 2,095 2015/07/13, 06:15 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  داروی تاریخ مصرف گذشته helli 6 4,514 2015/06/18, 06:22 PM
آخرین ارسال: helli
  داروی trexan moojtaabaa 1 5,622 2013/05/27, 09:02 PM
آخرین ارسال: anaram
  آیا دکتر شما داروی بتامتازون براتون تجویز کرده؟ mahmoodbnjr 7 26,080 2013/03/22, 06:11 PM
آخرین ارسال: sargol
Rainbow ثبت نام برای داروی خوراکی! Destiny hope 57 30,343 2012/12/19, 10:31 PM
آخرین ارسال: ghaside
Question داروی Immunocal را میشناسید؟ dr.dentist 4 4,253 2011/11/12, 01:10 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست