نظرسنجی: آیا سردیجات مخصوصا ماست و تزشی زیاد میخوردید(میخورید)؟
بله
65.89%
85 65.89%
خیر
34.11%
44 34.11%
در کل 129 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردی جات و ام اس
بله دارد
 تشکر شده توسط : somaye_602000
من کلا خیلی چیزهای سرذ می خورم هم قبل ام اس هم بعدش

مشکلی نداره اتفاقا به دکترمم مامانم گفت گفت مشکلی نداره

اما غذاهای کنسروی و مواد نگهدارنده مصرف نشه بهتره شنیدم

اینم از نظر من غزل جون باز نگو کسی تحویل نمی گیره

دوست دارم love28love28love28love28love28
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

(2011/08/21, 08:56 PM)maedeh نوشته است: من کلا خیلی چیزهای سرذ می خورم هم قبل ام اس هم بعدش

مشکلی نداره اتفاقا به دکترمم مامانم گفت گفت مشکلی نداره

اما غذاهای کنسروی و مواد نگهدارنده مصرف نشه بهتره شنیدم

اینم از نظر من غزل جون باز نگو کسی تحویل نمی گیره

دوست دارم love28love28love28love28love28

مرسی مائده جان آره دکتر ها که قبول ندارن این حرف راwink2
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
[b]غزل جان رژیم غذایی منو قبل ابتلا داشته باش!
ترشی ( با سرکه وردا) یک تا دو وعده در روز
دوغ همیشه سر غذا(با جوش شیرین گاز دار شده)
عاشق ماست، بستنی وحتی شیر
هندوانه ( یک دوره چند ماهه برای دفع شن کلیه هام روزی چند لیوان آب هندوانه می خوردم).
نوشابه سیاه گازدار خیلی زیاد
کالباس وسوسیس

...
وای بسه دیگه خجالت کشیدم

غزل جان اعتقاد طب سنتی پرهیز از غذاهای سردی برای جلوگیری از بیماری های مغز واعصاب هست چون معتقده مزاج مغز سرد ه وغذاهای با طبع گرم برای اعصاب خوبه. همیشه بین طب سنتی ونوین نزاع بوده ولی ما نباید قربانی این نزاع ها بشیم فراموش نکنین که طبیب حاذقی چون بوعلی با همین طب بیماران دوره خودش رو درمان می کرد . فکر می کنم منطقی اینه که در عین استفاده از تزریق ها که بیماری رو کنترل می کنند جانب احتیاط رو بگیریم و مراقب رژیم غذایی خودمون باشیم وبیشتر از گرمی ها استفاده کنیم. من این رو به تجربه می گم.

بدون هیچ تعصبی
[/b]
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : زهرا59 , ستاره18 , ostad2000 , somaye_602000 , sadaf , parisa2011 , kia , رزمینا
من اصلاً ترشي جات نمي خورم بهم نميسازه فوري فشارم مياد پايين ولي ماست كم و بيش ميخورم كلاً به سمت شيريني جات كشش دارم
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
من قبلاً زیاد چیزهای سرد می خوردم، ولی مدتها قبل از بیماریم، این موضوع کمتر شده بود. در مورد خودم فکر نمی کنم این موضوع دلیل بیماریم باشه.
سلام
من خودم سرديجات خيلي مي خوردم و الان هم مي خورم.چند سال پيش من پيش يك 2كتر طب سنتي رفتم و ايشان براي من كلا سرديجات و سرخ كردني را ممنوع كردن love51Smile (52)
(2011/08/22, 09:00 PM)successful نوشته است: [b]غزل جان رژیم غذایی منو قبل ابتلا داشته باش!
ترشی ( با سرکه وردا) یک تا دو وعده در روز
دوغ همیشه سر غذا(با جوش شیرین گاز دار شده)
عاشق ماست، بستنی وحتی شیر
هندوانه ( یک دوره چند ماهه برای دفع شن کلیه هام روزی چند لیوان آب هندوانه می خوردم).
نوشابه سیاه گازدار خیلی زیاد
کالباس وسوسیس

...
وای بسه دیگه خجالت کشیدم

غزل جان اعتقاد طب سنتی پرهیز از غذاهای سردی برای جلوگیری از بیماری های مغز واعصاب هست چون معتقده مزاج مغز سرد ه وغذاهای با طبع گرم برای اعصاب خوبه. همیشه بین طب سنتی ونوین نزاع بوده ولی ما نباید قربانی این نزاع ها بشیم فراموش نکنین که طبیب حاذقی چون بوعلی با همین طب بیماران دوره خودش رو درمان می کرد . فکر می کنم منطقی اینه که در عین استفاده از تزریق ها که بیماری رو کنترل می کنند جانب احتیاط رو بگیریم و مراقب رژیم غذایی خودمون باشیم وبیشتر از گرمی ها استفاده کنیم. من این رو به تجربه می گم.

بدون هیچ تعصبی
[/b]

ممنون از جوابت. منم عین خودت غذا میخوردم میرفتم پیاده روی و کل پیاده روی را دوغ ترش گازدار میخوردم... باهات کاملا موافقم عزیزمicon_question
ممنون از جوابت. منم عین خودت غذا میخوردم میرفتم پیاده روی و کل پیاده روی را دوغ ترش گازدار میخوردم... باهات کاملا موافقم عزیزمicon_question
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : successful , omidvar , kia
من چون زانو هام خيلي درد مييكنه هفته قبل تصميم گرفتم كه مصرف كلسيمم رو ببرم بالا براي همين هفته قبل تقريباً هر روز ماست خوردم ولي چشتون روز بد نبينه چون بعد از سه روز گز گز دست وپا و بي حسي و خستگي به معناي واقعي سراغم اومد بالاخره نميدونم چطور شد از خوردن ماست منصرف شدم ولي دوستان گفته بودن كه عسل خيلي خوبه حالا اين هفته از جمعه هرروز عسل ميخورم و فعلاً خبري از اون علائم خبري نيستش فعلاً كه گم و گور شدن
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : BanOoOo , omidvar , kia , رزمینا
ای بابا من هر روز چند قاشق عسل می خورم فایده چندانی نکرده برام.
 تشکر شده توسط : omidvar

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی