نظرسنجی: آیا سردیجات مخصوصا ماست و تزشی زیاد میخوردید(میخورید)؟
بله
65.89%
85 65.89%
خیر
34.11%
44 34.11%
در کل 129 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردی جات و ام اس
خب هر کدوم از دوستان که میدونن ام اس گرم و سرد یا تر و خشک چیه یه توضیحی بدن.

ممنون

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : somaye_602000
(2011/07/20, 06:19 PM)نازلی نوشته است: من با همین نکته ،که خیلی هم مهمه مشکل دارم با هیچ روشی هم درست نمیشه شما میگی روزی 2 مرتبه اجابت مزاج ولی اجابت مزاج من هفته ای 1 یا 2 مرتبه است دکتر میگه از عوارض دارو میتونه باشه از چند نفر ازدوستان که ام اس دارند پرسیدم اونها هم مثل من هستند angry3angry3

خيلي نكته ي مهمي هست و بايد زود رفع بشه اون نسخه اي كه جنابreach
گفت خوبه و بعدش ميتونيد از بذرهاي ملين مثل خاكشير،قدومه ي شيرازي به صورت ناشتا و يا انجير خيسانده شبانگاهي استفاده كرد كه مشكل دوباره برنگرده
خاكشير رو ميتونيد تا سه قاشق غذاخوري مصرف كنيد به اين صورت كه ابتدا بايد از خاك و شن تميز بشه بعد به همراه آب جوش ولرم شده بدون شيرين كردن صبح ناشتا مصرف بشه و تا دو ساعت بعدش چيزي خورده نشه
قدومه ي شيرازي هم يك قاشق مرباخوري صبح ناشتا توي اب جوش ميريزيم و يه كم بايد هم زده شه تا لعاب بده
(2011/07/20, 06:53 PM)sara.161 نوشته است: خب هر کدوم از دوستان که میدونن ام اس گرم و سرد یا تر و خشک چیه یه توضیحی بدن.

ممنون

زياد اطلاعي ندارم در موردش ولي بايد بگم غلبه سردي در بدن در ظاهر هم نمايان ميشه،مثل: سفيدي زود رس موها ،سفيدي و رنگ پريدگي پوست،رنگ سفيد زبان،
در حركت هم كسل بودن و گرفتگي عضلات
ميتونيد دقيقترش رو يه سرچ بزنيد در مورد غلبه اخلاط مطالب مفيدي دستگيرتون ميشه،البته اين علائم نسبي هست و ممكنه فقط چند موردش در شخص ديده بشه براي اينكه فهميده بشه چه خلطي غالب هست بايد اون موارد غالب رو مد نظر داشت و نتيجه گرفت ،بهترين راهش مراجعه به يك پزشك متخصص طب سنتي هست
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : paeeze , somaye_602000 , sadaf , omidvar , رزمینا
سلام..من كه ماست دوس نداشتم و ندارم...اما وحشتناك ترشي ميخوردم...هنوزم عاشق ترشيم...
اما فكر ميكنم بيشتر بخاطر فشار روحي و استرس وحشتناك باشه ام اس
اخه اولين حمله ام كه رخ داد 6 ماه بود فشار عصبي داشتم
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
(2011/07/21, 07:37 PM)parisa2087 نوشته است: سلام..من كه ماست دوس نداشتم و ندارم...اما وحشتناك ترشي ميخوردم...هنوزم عاشق ترشيم...
اما فكر ميكنم بيشتر بخاطر فشار روحي و استرس وحشتناك باشه ام اس
اخه اولين حمله ام كه رخ داد 6 ماه بود فشار عصبي داشتم

عزیزم ترشی زیاد هم خون را اسیدی میکنه و واسه هم اس خیلی بده.نخور اصلا
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : parisa2087 , sadaf , رزمینا
فكر نميكنم ربطي داشته باشه............
منم اینو شنیدم و 2نفر رو میشناسم که سردی خیلی زیاد میخوردن و ام اس گرفتن اما حالا که فهمیدن علتشو مدتهاست سردی نمی خورن و هیچ حمله ای نداشتن.در واقع شفا یافتن.البته من شنیدم یبوست داشتنم این بیماری رو تشدید می کنه و باید مرتبا ملین ها رو خورد.مثل یک یا دو لیوان شربت عسل در روز
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , رزمینا
اره سردی ها خیلی تشدید کننده است اما تنها علت ام اس خوردن سردی نیست.اما فکر می کنم خوردن گرمی ها خیلی موثره توی بهتر شدن .
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , رزمینا
آره خوردن گرمی تو من که تاثیر خوبی داشته.از یه طرفم ماست و دوغ و ... نمیخورم می ترسم پوکی استخوان بگیرمSad نمیدونم چیکار کنم
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
من قبل از بیماریم علاقه ای به سردی نداشتم و الان ندارم
(2011/07/09, 02:18 PM)sara.161 نوشته است: حالم خوبه!!!smiling
من اصلا هیچ علائمی از ام اس ندارم نه گزگز نه خستگی نه عدم تعادل نه تاری دید نه ....

مثل یه آدم عادی فقط آوونکس که میزنم تا 1 روزه داغونم همین.

در واقع هفته ی من 6 روز داره

سارا جان منم مثل توام.پنج شنبه ها که میشه من داغونم
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)