امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیبـایی فراتر از ظاهر است
#1
زیبایی واقعی، آن خودآگاهی است که شما را وا می‌دارد خود را دوست بدارید و با اعتماد به نفس و برخوردی گرم و دلنشین با دیگران روبه‌رو شوید و به آنها نشان دهید که آدم خیلی خاصی هستید و از جذابیتی ویژه برخوردارید. رفتار مهرآمیز شما سبب می‌شود که دیگران دوستتان بدارند، تحسینتان کنند، از مصاحبت و معاشرت با شما لذت ببرند و در همه موارد روی شما به عنوان آدمی با شخصیت و جذاب حساب کنند.

حفظ تعادل بین انرژی و آرامش است که شما را در هر محفل و مجلسی، تحسین برانگیز نشان می‌دهد. هر کس باید شخصیتی خاص خود داشته باشد. هرگز دیگران را الگو قرار ندهید. خود باشد. هیچ بچه‌ای بی‌تفاوت و عاری از جذابیت زاده نمی‌شود.

هر کس در خودش چیزی دارد که باید کشف کند. هر یک از ما معجزه‌ای هستیم- معجزه آفرینش. ما می‌توانیم خود را به کمال برسانیم. فقط کافی است که بخواهیم. البته با توجه به استانداردهای زیبایی، تنها تعداد انگشت شماری از ما زیبا خوانده می‌شوند، اما واقعیت این است که هر کس نوعی زبیایی و ملاحت در خود دارد که باید کشف کند.
حتما زیبایانی را دیده‌اید که آنقدر محو جمال خود شده‌اند و به خود بالیده‌اند که از نظر دیگران افتاده، مطرود شده‌اند. مهم این است که شما درباره خود خوب و مثبت فکر کنید، اما در رویارویی با دیگران این تصور را به خودخواهی و خودبینی بدل نکنید و آدمی سرزنده و جالب به نظر برسید. در نتیجه، این زیبایی جسمی فانی نیست که دیگران را به طرفتان می‌کشد، بلکه زیبایی باقی وجوتان است که همه را مجذوب می‌کند. در این ماه زیبایی، بزرگترین امیدم این است که شما دریابید در واقع که هستید و چگونه می‌توانید خود را بهترینی که می‌توانید بکنید و به خود بگویید: «تو را دوست دارم!» و خود را خوشبخت، متکی به خود، مثبت و سرزنده حس کنید و به دیگران بشناسانید.

حتی اگر دوران میانسالی و کهنسالی را می‌گذرانید، می‌توانید خود را با نشاط و فعال حس کنید و دگرگونی‌هایی مثبت در خود پدید آورید. روش حس کردن زیبایی و کنار آمدن با زندگی را فرا بگیرید و به سال خوب و زیبایی که در پیش دارید بیندیشید. راه‌های پیشنهادی، غیر عملی و دشوار نیست. شما احتمالا به راه‌های دشوارتری هم نیاز ندارید. شاید یک درصد نیازمند چنین راه‌هایی باشند. اما هر کس می‌تواند از تجدید نظر درباره خود بهترین نتیجه را بگیرد و اینک، زمان همین کار است. چند ریسک کوچک که بتواند شیرینی و هیجانی به زندگیتان ببخشد و تنوعی پدید آورد، یکنواختی عذاب‌آور و وحشت‌انگیز را از دنیایتان بیرون می‌اندازد. بکوشید با دید تازه‌ای به خود بنگرید و با طرز تفکر جدیدی درباره خود بیندیشید. برای رشد و تحول و تکامل سالم، باید بالا رفتن را آموخت، حالا می‌خواهد بالا رفتن از یک درخت باشد، یا امتیاز آوردن در یک بازی و یا …
ما همیشه بچه‌هایمان را تشویق می‌کنیم بالا بروند، در بازی جنب و جوش و حرارت بیشتری به خرج بدهند، نیروهای خود را کشف کنند و میزان لیاقتشان را بیازمایند. آزمون، تمرین، تلاش، آموزش و رشد به بچه‌ها محدود نمی‌شود. به خود جرات بدهید شادی‌ها را تجربه کنید و زندگی جذاب و پر هیجانی را بگذرانید. سر حالی و سرخوشی، نوعی زیبایی در شما پدید می‌آورد که در سراسر عمر با شما خواهد بود، البته اگر به بالا رفتن ادامه دهید و از صعود باز نمانید.
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , elham 66 , leili-asmaneh
  
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست