امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین گیری!!!
سلام
بچه ها داشتم مطلب:اگه ام اس نداشتم رو میخوندم
اکثرا از زمین گیر شدن تو دوران میانسالی گفتن و از تجربه های خودشون و اطرافیانشونrolleyesrolleyes
جون من اینا صحت داره؟
یعنی مثلا بعد 10-15سال من همینطوری میشم؟
ترو خدا دعوام نکنین که این چرت و پرتا چیه میگم
خوب اگه اینطور نیس چرا بچه ها میگن؟sad2rolleyesrolleyesrolleyes
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : fatima , seyyed reza
شيرين جون من شديدا مي ترسم
بيماري منو كمتر از يك ساله كه تشخيص دادن اما از چند ماه قبل از تشخيص خيلي آروم راه ميرفتم و پا درد شديدي داشتم. پام نمي لنگيد اما به زور راه ميرفتم. الان به زور آمپول و قرصهاي جور وا جور خوب راه ميرم اما نميدونم چرا احساس بدي دارم. همش احساس مي كنم رفته رفته يه جورايي دارم زمين گير ميشم! الهي خدا هيچكس رو از پا نندازه! بد دردي يه!Sad
 تشکر شده توسط : شیرین , fatima , زهرا59 , seyyed reza
(2012/04/03, 12:52 PM)شیرین نوشته است: سلام
بچه ها داشتم مطلب:اگه ام اس نداشتم رو میخوندم
اکثرا از زمین گیر شدن تو دوران میانسالی گفتن و از تجربه های خودشون و اطرافیانشونrolleyesrolleyes
جون من اینا صحت داره؟
یعنی مثلا بعد 10-15سال من همینطوری میشم؟
ترو خدا دعوام نکنین که این چرت و پرتا چیه میگم
خوب اگه اینطور نیس چرا بچه ها میگن؟sad2rolleyesrolleyesrolleyes
سلام شیرین خانم
شما به حرف بچه ها توجه نکنید ببینید بزرگترها چی میگنlaughing3
آنچه جوان در آینه میبیند پیر در خشت خام
ایشالله داروی تا مدتی دیگه میاید.ایدز هم اول که اومده بود درمان نداشت اما حالا چی.
نترس خانم امیدورارم روزی بخندید از این ترس و خیال واهی.
زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو
 تشکر شده توسط : sohaa , نازلی , شیرین , parastoo joon , پرستو , fatima , زهرا59 , غزل , seyyed reza , ساغر , melody , arezooo82
این چه حرفیهangry
بی خیال بابا
از حالا داری زندگیتو تیره و تار میکنی که نکنه در آینده که معلوم نیست چی میشه خدای نکرده...
اولا امیدوار باشید که بزودی درمان قطعی پیدا میشه
دوما خود من بارها از نظر راه رفتن محدود شدم اما با دارو گرفتن دوباره خوب شدم
سوما و از همه مهمتر چرا کسایی که خوب شدن رو نمیبینید؟ از تجربیات فربود عزیز و زندگیش یاد بگیرید.
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : neda.n , ثریا , شیرین , hamid , fatima , زهرا59 , غزل , seyyed reza , ساغر , melody , arezooo82 , yummy
جملشو بلد نیستم قشنگ بنویسم خودمونی میگم دیگه !!!
دیروز که گذشت ! فردا هم که نیومده ! به خاطر این دو تا امروزت رو داری از دست میدی ؟؟؟؟
پس کی میخوای زندگی کنی ؟

اصلا فرض کن این اتفاق بیوفته حتی 100% ، از الان نشستی فکر میکنی کی این اتفاق میوفته ؟

من نمیدونم چرا ماها اینجوری هستیم !
یکی مثل تو از الان نشسته روزشمار میندازه که کی 10-15 سال دیگه میشه تا فلج شه
یکی دیگم مثل یه خانم خله smiling هر روز به من میگه اگه فلج شدم حتما باید پول یه ویلچر کنترلی رو بهم بدی تا بخرم smiling

شاید بگید نفر دوم دیونس ! شاید بگید داره شوخی میکنه ! و هزارتا شاید دیگه
ولی ...
اون با وجود ام اس و حتی فلجی داره زندگی میکنه
تو با وجود ام اس و سالم بودن داری غصه فردا رو میخوری

خوب تا اینجاش پند آموز بود smiling حالا میپردازیم به بخش علمی

نه این حرف درست نیست که حتما بعد از 10-15 سال فلج میشی
خیلی از بچه های همین سایت هم هستن که 20 سال و بیشتره که ام اس دارن و از یه فرد بدون ام اس هم سالم ترن خدارو شکر
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : parastoo joon , seyyed reza , neda.n , بهــار , pinkrose , 7714 , Hasty , fatima , زهرا59 , غزل , هانیه , ساغر , شیرین , ارزو , سحــــــــر , nazii , domeh , بنده خدا , shahrzad.s , arezooo82 , N00shin , # پریسا # , yummy
شیرین خانم همشهری خوبه من چرا این افکار بد و منفی را در مغزت پرورش می دهی
چرا هنوز اتفاقی که نه افتاده خودت را اماده پذیرائی از آن آغوش باز می کنی
بقول علی آقا (بنده خدا)این همه حرف بزرگتر هارا گذاشتی داری حرف بچه ها را گوش می کنی
یا بقول حمید آقا نشستی که این اتفاق کی می افته
یا بقول خانم پرستو جون از زندگی آقا فربود یا امسال آن مریم خانم(شفا یافته) پند بگیریم
من خودم شخصا با مادر مریم خانم (شفا یافته) حرف زدم هیچ می دانی در چه وضعی بوده حتی غذای مایع را هم با قاشق در دهنش قرار می دادن انم بزو می خورده حالا ماشاالله مریم خانم اسب سواری وورزشهای دیگه هم می کنه
یا آقا فربود عزیزمان یک زمانی مثل یک تکه گوشت تو تخت بیمارستان بوده ولی با روحیه قوی و اراده فولادین ببین آلان ماشاالله چکارا می کنه که خیلی از انسانهای قوی هیگل هم عاجزن عکسهای گوهنوردیشو ببینی حال می کنی
شیرین خانم شخص خودم در اثر ثانحه در ورزش آسیب سختی از ناحیه زانو دیدم که زانوم بر خلاف مسیرش 90 درجه بر عکس تاع شد و نزدیک 2 سال با عصا راه رفتم و به بهترین دکترا و متخصصین زانو رفتم که 3 تا عمل اساسی داشت 1-پاره کی منیکس2-پاره شدن رباط سلیبی3- و به خاطر تاخیر در عمل کاسه استخوانی زانوم 30%سائیدکی داشت که دکترا گفتن مورد اول و دوم عمل میشه و مورد آخر هیچ درمانی نداره و بعده عمل جراحی دقیقا از خود دکتر شنیدم که به داداشم می گفت دیگه هیچوقت نمی تونه بدوه و پله و کوه هم نمی تونه بره و من نا امید نشدم با تمرینات مخصوص ورزش و شنا تا حدودی زانوم را درمان کردم آلان هم کوه میرم هم فوتبال رسمی در سالن می رم برا ثابت شدن حرفم می تونی در صفحه 81 (آخرین عکسی که گرفتم)نگاه کنی ببینی چقدر پرش داشتم که در سیزده امسال گرفتم
پس شیرین خانم همشهری خوب من آینده را خودت می سازی نه حرف دیگران من هم این عکس را واست می فرستم تا خودت تصمیم بگیری که از کدام طرف مغزت و با چه افکارهای مثبت به زندگیت شادی ببخشی[تصویر:  wq2t8ulszc8uotpvbfd.jpg]

خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : Hasty , زهرا59 , parastoo joon , غزل , ساغر , شیرین , melody , nazii , hamid , domeh , بنده خدا
شیرین جان دوست خوبم
من حدود 20 وخورده ای ساله که ام اس دارم همه بچههای سایت هم منو دیدن من هیچ مشکلی ندارم البته کمی خسته میشم ولی فکر کنم در سفر مشهد همه دیدن که من چقدرشلوغم ومدام فعالیت میکنم
به نظر من در بیماری ام اس بیشتر از دارو خودمون به خودمون کمک میکنیم این خودتی که اگه فکرمیکنی زمینگیر میشی پس میشی واگه فکرمیکنی که حتما خوب میشی پس میشی
مواظب خودت باش عزیزم ومثبت فکر کن هیچ اتفاقی نمی افته فقط زودتر خوب میشیwink2wink2love51love51icon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : seyyed reza , زهرا59 , parastoo joon , غزل , ساغر , شیرین , somaye_602000 , hamid , domeh , بنده خدا , shahrzad.s , yummy
ای بابا شیرین جا این چه فکریه؟!
من که منتظرم تا 5،6 ماه دیگه برم دکتر بگه کاملا خوب شدی دیگه نیا!!!agreement2angel
بچه ها نگران نباشید اصلا... نهایتش دکترا کاری نکردن خودم 5 سال دیگه که فارغ التحصیل شدم درمان قطعیشو براتون کشف می کنم!!!Smile (16) عین آب خوردن!laughing3
من مطمئنم هیچ کدوم ما زمین گیر نمی شیمlove51 البته ایشالا همتون یکی یه زمین بگیرید توش یه خونه ی خیلی خوشکل بسازید!N_aggressive (35)wink2
یقین داشته باش دوست عزیزم...
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : Hasty , seyyed reza , زهرا59 , parastoo joon , غزل , ساغر , شیرین , nazii , hamid , بنده خدا
شیرین جان عزیزم به خدا توکل کن انرژی مثبت باش و به آینده امبدوار باش smiling
در ضمن هیچکسی از آینده خودش خبر نداره [size=large]confused2Huh
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : parastoo joon , seyyed reza , ساغر , شیرین
انشالله که هیچکدام از دوستان زمین گیرنمی شوند.
باتوکل بخدا وتلاش مضاعف برای زندگی می توان برمشکلات وعوارض بیماری فائق آمد.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : seyyed reza , شیرین , ورپریده , parastoo joon , arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان