امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زاکرل
سلام دوستان خواستم بدونم تزریق زاکرل داشتین تاحالا من این دارورو مصرف کردم دفعه اولم بود اصلا تاثیری نداشت خواستم تجربه تون رودراین زمینه بدونم چون باید ماه اینده تزریق کنم برای باردوم باید تاثیرداشته باشه یانه .
بعد ازیک زمستان سخت و سوزان یک تابستان گرم وپربار حق من است
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2022/04/25, 02:30 PM)Ali7mahboobi7 نوشته است: سلام دوستان خواستم بدونم تزریق زاکرل داشتین تاحالا من این دارورو مصرف کردم دفعه اولم بود اصلا تاثیری نداشت خواستم تجربه تون رودراین زمینه بدونم چون باید ماه اینده تزریق کنم برای باردوم باید تاثیرداشته باشه یانه .

سلام
انتظار دارید چه تاثیری داشته باشه؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2022/04/25, 09:37 PM)hamid نوشته است:
(2022/04/25, 02:30 PM)Ali7mahboobi7 نوشته است: سلام دوستان خواستم بدونم تزریق زاکرل داشتین تاحالا من این دارورو مصرف کردم دفعه اولم بود اصلا تاثیری نداشت خواستم تجربه تون رودراین زمینه بدونم چون باید ماه اینده تزریق کنم برای باردوم باید تاثیرداشته باشه یانه .

سلام
انتظار دارید چه تاثیری داشته باشه؟

سلام دکترم گفت باید تاثیرداشته باشه ومن گفتم که تاثیری نداشت دکترمقدسی برام کورتون تجویزکردن من نمی دونم دکترم بهم گف  وسه روز کورتون گرفتم می رفتم بیمارستان ومی اومدم.
ببینید از دکتر بپرسید قطعا پاسخ دقیق میدن
پاسخ من کاملا شخصی و براساس تجربه خودم هست و ممکنه برای شما اصلا کارایی نداشته باشه
من اولین حمله م که گزگز پا بود ۵ پالس کورتون تراپی کردم و حدودا ۷-۸ روز بعد از آخرین دز علائمم خاموش شد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2022/04/27, 06:30 PM)hamid نوشته است: ببینید از دکتر بپرسید قطعا پاسخ دقیق میدن
پاسخ من کاملا شخصی و براساس تجربه خودم هست و ممکنه برای شما اصلا کارایی نداشته باشه
من اولین حمله م که گزگز پا بود ۵ پالس کورتون تراپی کردم و حدودا ۷-۸ روز بعد از آخرین دز علائمم خاموش شد

به هرحال ممنون ازکمکتون ان شا الله سلامت باشید همیشه
 تشکر شده توسط : pariya1361 , hamid

سلام منم اولین بار هستش که دوتا دوزش رو تزریق کردم و بنظرم بهتر از قرصه?✌?ک

سلام میشه بگید از دکترتون راضی هستین ؟
شنبه گذشته نوبت دوم ۶ ماهه‌م بود که زدم
قبلش نزدیک به یک ماه بود داشتم سرویس میشدم و خیلی حالم بد بود ، ولی بعدش خیلی آرومتر شدم happy0065.gif
[تصویر:  polish_20220724_140407877_z109.jpg][تصویر:  0c3c6fc939c7b81665b035f861f57ecc--multip...)_pyvi.jpg]

تشکر شده توسط : pariya1361 , Ali7mahboobi7
سلام من امروز زاکرل‌ تزریق کردم و تزریقم کمتر از ۵۰mm شد چون هنگام تزریق ، خارش سر، سرخ شدن صورت، تنگس نفس، سرگیجه گرفتم و پرستار دارو را قطع کرد
به من نساخت
 تشکر شده توسط : pariya1361 , ArashFN
(2023/07/09, 08:53 PM)Somaye نوشته است: سلام من امروز زاکرل‌ تزریق کردم و تزریقم کمتر از ۵۰mm شد چون هنگام تزریق ، خارش سر، سرخ شدن صورت، تنگس نفس، سرگیجه گرفتم و پرستار دارو را قطع کرد
به من نساخت

منم دفعه اول واکنش شدید داد و طپش قلب و لرز شدید Sheklak.shabhayetanhayi-17 و سیاهی رفتن چشم گرفتم که چند دقیقه تزریق رو قطع کردند و دوباره با سرعت خیلی کم گذاشتند... نوبت دوم با سرعت خیلی کم گذاشتند و یواش یواش زیاد کرد و البته همون اولش یه آمپول هم توی آنژیوکت زد و گفت ضد حساسیت هست... فقط یه کم طپش قلب گرفتم و زود خوب شد

خوشحالم که زاکرل بهم ساخت و تونستم از ویلچر بلند بشم و با کاردرمانی الان تقریبا عادی راه برم (فقط سطح شیب‌دار و پله باید دستم رو به دیوار بگیرم)... کلا علائمم خیلی کمتر شده نسبت به قبل happy0065.gif
الان لحظه شماری میکنم که ۵ شنبه بشه برم دوز بعدی نوبتشه... قبل از هر نوبت معمولا ماه قبلش خیلی اذیت میشم... اندازه یه استخر این چند وقت از چشم و بینی‌‌م آب اومده و عرق کردم  party0048.gif rolleyes
[تصویر:  polish_20220724_140407877_z109.jpg][تصویر:  0c3c6fc939c7b81665b035f861f57ecc--multip...)_pyvi.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان