امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریزش بی اختیار آب دهان
دکترا میگن آزمایش ها و ام آر آی هات سالمه و هیچیت نیست....wink2

وقتی بهشون می گم این مشکلات من ناشی از چیه میگن بیماری روحی داری confused

آخه چه بیماری روحی که داروهاشونم روش تاثیر نداره؟؟!!angry3

چند روزه که متوجه شدم آب دهنم بی اختیار میریزه (البته بعضی مواقع) که در حالت بیداری هم اتفاق میفته مثلا همین امروز مشغول کارم بودم که یهو متوجه شدم آب دهانم از گوشه لبم داره میریزهrolleyes

نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه.........icon_cry

امضای تازه‌ی من
دیگر
امضای روزهای دبستان نیست
ای کاش
آن نام را دوباره
پیدا کنم
icon_cry
 تشکر شده توسط : sadaf , zohaa
هر علائمی که ماله ام اس نیست
اینی که شما میگین میتونه علامت چیزه دیگه باشه از جمله مشکل روحی ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Prime , نازلی , samiraa , sadaf , zohaa
یبار این مشکل رو با یه دکتر گیاهی مطرح کردم گفت این بخاطر طبع سرد آدماس اصلا هم بد نیس خاهرمم همین مشکل رو داره اما ام اس نداره نگران نباش چون خیلی از آدما این مساله رو دارن و اینطورکه اون دکتر گیاهی میگفت این مورد خیلی هم واسه آدم مفید چون خشکی دهان رو ازبین میبره به سلامت دندونا هم کمک میکنه
 تشکر شده توسط : samiraa
(2011/05/03, 12:17 PM)baran نوشته است: یبار این مشکل رو با یه دکتر گیاهی مطرح کردم گفت این بخاطر طبع سرد آدماس اصلا هم بد نیس خاهرمم همین مشکل رو داره اما ام اس نداره نگران نباش چون خیلی از آدما این مساله رو دارن و اینطورکه اون دکتر گیاهی میگفت این مورد خیلی هم واسه آدم مفید چون خشکی دهان رو ازبین میبره به سلامت دندونا هم کمک میکنه

موقع خواب زیاد دیدم ولی این اتفاق توی بیداری هم واسم میفته برا همین نگران شدم. confused2

(2011/05/02, 07:57 PM)Sina نوشته است: هر علائمی که ماله ام اس نیست
اینی که شما میگین میتونه علامت چیزه دیگه باشه از جمله مشکل روحی ...

ببینید من اصلا اصرار ندارم که ام اس داشته باشم confused

مسئله اینجاست که دکتر ها تشخیص نمیدن که مشکل من از کجا نشئت می گیرهangry2

و همین هم منو نگران می کنه هر وقت که با چیز تازه ای مواجه میشم. rolleyes

اگر بیماری من روحیه پس چرا دارو هایی که تجویز می کنن اثر نداره ؟؟angry3
بدتر میشم که بهتر نمیشم angry
امضای تازه‌ی من
دیگر
امضای روزهای دبستان نیست
ای کاش
آن نام را دوباره
پیدا کنم
icon_cry
اگر بیماری من روحیه پس چرا دارو هایی که تجویز می کنن اثر نداره ؟؟
بدتر میشم که بهتر نمیشم

--------------------------------------------------------------------------------
دلیلش اینه که به درمانت اعتماد نداری چون هنوز مطمئن نیستی که درمانت درسته و به تشخیصشون بی اعتمادی دارو هیچ تاثیری واست نداره من این حالت رو دقیقا براخودم حس کردم confused2
یکاری کن: قبل از اینکه دارویی رو مصرف کنی با چندتامتخصص صحبت کن اگه نظر همشون یکسان بود اعتماد کن و دارو رو شروع کن تا درمان جوابگو باشه
وقتی آدم خودش به درمان اعتماد کنه خودبه خود به بهبودش کمک میکنه
پیرزن پیرمردارودیدی؟ چون از خیلی مسایل سر در نمیارن به محض اینکه پیش دکتری برن که به نظرشون آدم خوبی باشه درمانشو 100% قبول می کنن بعدم ناخودآگاه جدی جدی خوب میشن!!! حتی اگه ازنظر ماها درمانشون خیلی ساده یا حتی اشتباه باشه اما اونا خوب میشن
بخاطر اینه که اعتماد پیدامیکنن و این باعث میشه خودشون هم به بهبودشون کمک کنن
 تشکر شده توسط : Prime , fireboud , Aynaz , samiraa
منم موافق كه مربوط به سرديت باشه. بهتره روي مواد غذاييت بيشتر دقت كني. سعي كن از زيره تو غذاهات استفاده كني.
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : samiraa , Hasty
علتش مصرف مواد غذایی سردی بخشه.بیشتر از غذاهای گرمی بخش استفاده کنید.
در ضمن بهتره که میزان مصرف غذاهای سردی وگرمی-اسیدی وقلیایی رو در کنترل داشته باشید چون سردی زیاد می تونه زمینه ساز برخی بیماری ها بشه.
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : Hasty
منم يه موقعهايي آب دهنم بي اختيار ميريزه.البته بيشتر تو خواب.مامان من كه همه چيز رو به ام اس ربط ميده در اين مورد قاطع ميگه مال سرديه.راست ميگه چون شبايي كه آش با كشك خيلي خيلي زياد ميخورم اين اتفاق صد در صد ميوفته! اگه اين موضوع اذيتت ميكنه يه تجديد نظري روي تغذيت بكن و زياد سردي نخور.
منم تو بیداری بعضی وقتها که مشغول کار هستم این اتفاق می افته واسم...فکر نمیکنم به ام اس ربطی داشته باشه

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
samira jon deghat kon bebin ghablesh chi khordi chon khordanihaye torsh va tond ham baese ziyad shodane bozaghe dahan mishe

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آفت دهان و ام اس marmar 36 48,987 2018/02/26, 12:53 AM
آخرین ارسال: فاطره
Information بی حسی دهان و اختلال چشایی مریم شاهقلی 22 11,962 2017/07/24, 12:18 AM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان