امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه ایران در رده‌بندی جهانی شادمانی
(2015/01/29, 07:32 PM)مرجان مولایی نژاد نوشته است: ما که شادی نمیبینیم.....confused2
داریم منقرض میشیم جمیعاangry
آره باور کنید که همینطوریه
بابا جماعت دیگه داغونن شادی دیگه چیه دیدی سلام منو هم بهش برسون
سعی میکنم به زور بخندم که مثلا منم زنده ام اطرفیان دوست و همکار بهم میگن خوشبحالت که تو میخواندی ولی نمیدونن بابا از درون داغونم حدود 35 سال پیش شادی گم شد و به قصه پیوست بیخیال

تشکر شده توسط : kohedard , مرجان مولایی نژاد
ماکه غصه ای نداریم پول نفت میاد سر سفرهامون تازه 9ساله دارن بهمون یارانه هم میدن ماهی45500تومن داخل این 9سالم اصلا تورمی نداشتیم چون اگه تورم داشتیم حتما یارانهارو بیشتر میکردن تازه خدارو شکر تمام جوانای مملکت کار دارن بنزین ماشینها و گرونی نون چندان مهم نیست خب برای عمور مملکتی واجبه که دشمنانمون نگن مملکت ایران فقیرن نون ارزان و بنزین ارزان مصرف میکنن برا همینه که کمی قیمتش بالا رفته که اونم فدای سر مسعولان زحمت کشمون و از همه مهمتر تمام بیمارستانا و مطبهای شخصی انقدر بهمون ارزش قاعلا که همه دوا درمانا برامون رایگانه تازه وقتی هم که خودمون تنبلیمون میگیره بریم برا دوا درمان بیمارستان خود بیمارستانها میان سراغمون از بس به فکرمون هستن خلاسه با همه این وجود سفرهای زیارتیمون به کشورهای عربی که اسم نمیارم ریاه بشه هر نفر در سال 12بار میره یعنی به عبارتی ماهی 1بار و موقع برگشتن کلی سوغاتی میارن که کمترینشون ماشین لامبورگینیه به نظر من که باید رتبه شادمانیمون اول باشه چون تنها کشوری هستیم که عدالت حرف اولو میزنه و...
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : مرجان مولایی نژاد
براووicon_biggrin
جامع و کامل همه چیو شرح دادین.icon_question
......
 تشکر شده توسط : kohedard
(2015/01/29, 05:03 PM)paeazan نوشته است: دنبال یه تاپیک میگشتم اتفاقی اینو دیدم
"رتبه ایران در این گزارش از میان 156 کشور جهان، 115 عنوان شده است."
چند روز پیش خوندم که ایران رتبه ی یک رو داره بعنوان کشور غمگین
وای ترکیدم از خنده laughing3
باورم نشد تا رفتم سرچ کردم smiling
نخند Dodgy بذار اول بمونیم laughing3

خدارو شکر که از اون طرف اول نشدیم اقل از این طرف اول شدیم! می خواستم این شکلک خنده داره رو بذارم ولی ترسیدم جامونو بدیم به یکی دیگهrolleyes
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : مرجان مولایی نژاد , paeazan , kohedard
شادیشون کجا بود این از اخبارهاشون که فقط از جنگ و خونریزی و ... نشون میدند این از جواناشون که دارند همشون افسرده میشند.

خاص فقط خداست
 تشکر شده توسط : majid1 , Reza_N , aztab , مرجان مولایی نژاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست