نظرسنجی: دیدار 16 دی را از لحاظ کیفیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
42.50%
17 42.50%
9
12.50%
5 12.50%
8
30.00%
12 30.00%
7
10.00%
4 10.00%
6
0%
0 0%
5
5.00%
2 5.00%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 40 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 42
  • 43
  • 44(current)
  • 45
  • 46
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار اعضای ام اس سنتر
چقددددددددددددر خوشحالم که دیدمتووووووونlove28
icon_cryهمتونو دوست دارم.دوستاااااااااامicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : فرناز , Saina , آرزو , fireboud , بی تـــا , arezoo_azizi , سـاناز , رنگین کمان , بهــار , hamid , Mehdi Marjani , رضا محمدی ها , parastoo joon , O#!!! , Prime , Sina , سحــــــــر
(2012/01/06, 07:47 PM)naz.gigili نوشته است: چقددددددددددددر خوشحالم که دیدمتووووووونlove28
icon_cryهمتونو دوست دارم.دوستاااااااااامicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

تو که کلا من یکی وخجالت زده کردید باخونواده مهربونت بابت پذیراییتونicon_questionامیدوارم همیشه لبخند به اوون قشنگی رو لبهات باشهlove51
سایناهم شیرینی خوش مزهagreement2وای دیگه اسم نمیارم که کدورت نشه عاشق همتونمagreement2love51
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : naz.gigili , Saina , fireboud , بی تـــا , arezoo_azizi , بهــار , رضا محمدی ها , parastoo joon , Prime , Sina , سحــــــــر

سلام سلام love51love51love51

خیلی دلم براتون تنگ شده بود دوستای عزیز و خوبم love28love28

با اینکه زود تموم شد و هوا هم خیلی سرد بود ولی به من که در کنار شما خیلی خوش گذشت . . . (دوست داشتم از صبح میومدیم و با همتون کلی حرف میزدم rolleyesrolleyes )

ار آشنایی با دوستای جدیدم خیلی مفتخرم و امیدوارم در دیدارهای بعد هم ببینمشون AngelAngel

کاش بیشتر وسطی بازی میکردیم laughing3laughing3laughing3laughing3 ( در هر صورت که روی آقایون کم شد Smile (52)Smile (52)Smile (52) )

از تمامی دوستان عزیزم که برای رفاه بیشتر بچه ها زحمت کشیدن هم تشکر ویژه ای دارم love51love51

و در آخر دوستانی هم که در این دیدار حضور نداشتن ایشالا در دیدارهای بعدی ببینیمشون . . .

خیلی دوستون دارم . . . . love28love28love28
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : فرناز , naz.gigili , آرزو , sama , fireboud , بی تـــا , shahrzad , arezoo_azizi , سـاناز , رنگین کمان , Hasty , بهــار , hamid , Mehdi Marjani , رضا محمدی ها , parastoo joon , O#!!! , عمومهربان , Prime , Sina , سحــــــــر
(2012/01/06, 07:49 PM)فرناز نوشته است: تو که کلا من یکی وخجالت زده کردید باخونواده مهربونت بابت پذیراییتونicon_questionامیدوارم همیشه لبخند به اوون قشنگی رو لبهات باشهlove51
سایناهم شیرینی خوش مزهagreement2وای دیگه اسم نمیارم که کدورت نشه عاشق همتونمagreement2love51
قربون شما عزیــــز.icon_question
نوش جونتون باشه.ما که کاری نکردیم!
love51
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : فرناز , arezoo_azizi , رنگین کمان , marmar
مرضیه سلاااااااااااااااااااااااامlove51love51love51love51love51love51icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : yummy
سلام
اول از همه دوستانی که تشریف آورده بودند تشکر میکنم که همیشه محبت و لطف ویژه ای نسبت به ام اس سنتر و اهالی سایت دارند و با حضورشون انرژی تازه ای به جمع می دهند

یک تشکر ویژه از شیما و خانواده محترم دارم که زحمت پذیرایی را رو کشیدند و
باز یک تشکر ویژه از ساینا دارم که در این دیدار خیلی زحمت کشیدند همراه مادر مهربونشون، شیرینی هم بالاخره اورد به همراه پتو !
مجدد تشکر ویژه دارم از آرزو خانم که به همراه خانواده اومدن و حسابی شرمنده امون کردند با پذیرایی
و تشکر ویژه از آرزو خانم دیگه (عزیزی) که باراکا های خوشمزه رو اووردن

این وسط ها یه چیزای دیگه هم خوردم ولی متوجه نشدم چه کسی اورده از این دوستان هم ممنون احساس میکنم سما خانم هر خوراکی اورده بود دست شما هم درد نکنه و تشکر ویژه

فقط از بخش تدارکات تشکر نمیشه از تمام کسانی که از دور و نزدیک تشریف آوردن ممنون و سپاس گذارم

از محمدرضا (پسر شجاع) که بالاخره موفق به دیدنش شدم هم تشکر میکنم
از دوستان جدیدی که بار اول بود تشکر ویژه ای دارم ببخشید اگر فرصت آشنایی بیشتر نبود اما دوستداریم شاهد حضور مجددتون باشیم agreement2
از سحر خانم که به همراه خواهر و برادر عزیزشون از اصفهان تشریف آورده بودند هم تشکر بسیار ویژه ای دارم

در نهایت ببخشید من امروز یکم سرم درد میکرد (سرما خورده بودم) خیلی تو جمع حضور نداشتم

موفق و پایدار و سبز باشید icon_question

در ضمن هنوزم منتظر پیشنهادات و همکاری شما در زمینه برگزاری دیدارها هستیم
با کمک شماها میشه دیدارهایی با برنامه و با زمانبندی مرتب داشت
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : Mehdi Marjani , آرزو , Saina , shahrzad , arezoo_azizi , بی تـــا , رنگین کمان , سـاناز , naz.gigili , pesareshoja_ir71 , shokolat , بهــار , فرناز , نازلی , hamid , marmar , parastoo joon , MAHDI , O#!!! , عمومهربان , Prime , سحــــــــر
وای بچها1پاستیل هم به شکل اسکلت بچها زحمت کشیده بودید عالی بودagreement2ماهان کچلم کرد angry3angry3angry3همه زندگیم شده همینها حالا شد پاستیل های مردهای وحشتناکangry3angry3angry3
 تشکر شده توسط : آرزو , fireboud , arezoo_azizi , رنگین کمان , Mehdi Marjani , رضا محمدی ها , O#!!! , Prime , Sina , سحــــــــر
خوبه دیگه کلا از هر کی خوراکی آورده مثل اینکه تشکر میشه دیگه!!
مهسا خانم خیلی تشکر میکنم که با وجود خطراتی که شما رو تهدید میکرد تشریف آوردیدlaughing3
ساناز جون مرسی با اینکه میلرزیدی ولی اومدی..
بهار جونم که امیدوارم سرما نخوره شدیدconfused
پریا من شال ژوانا رو خیلی دوست دارمicon_question
هانیه زن داداش خوبم که با اینکه میدونست من هستم ولی اومد!wink2
سحر جونم میدونی مامانم گز خورد چی گفت؟گفت ایشالا عروسیشlove28
سما هم یه کم والیبال تمرین کن عزیزم...
فایزه هم که پیچوند ما روangry
آخی مهشید خیلی دوست داشتم ببینمتicon_question
لیلی و سارا هم که زود رفتن...
و در آخر از همه کسانی که کلی تدارک دیده بودن تشکر میکنمsmiling
شیما خیلی زحمت کشیدیicon_question
ساینا جونم یه کم روی امکانات رفاهی پارکتون کار کنwink2love51
راستی کلی آب جوش داشتیم!نمیدونم زحمتش با کی بود!در کل مرسی...
باران هم که دلم براش خیلی تنگ بودlove51
شهرزاد توپ والیبال هم خوب اومدی...love28
مرمر امیدوارم که بهت خوش گذشته باشهicon_biggrin
مایده جون چقد خوب کاری کردی که اومدیhappy0065.gif
آرزو جون نشد زیاد با هم بحرفیمangry3
چند تا از دوستان هم بودن که فکر کنم حتی اسمشونم نپرسیدم!!!ببخشید...دیر رسیدم نشدsad2
آقایون هم به طور کلی حضورش تقریبا پر رنگ بود...
جای همه دوستای عزیز مخصوصا از نوع مشهدی خیلی خیلی سبز بود...
خیلی خوب بود...ممنوووووووووووووووووونlove28love28
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Saina , بی تـــا , fireboud , آرزو , فرناز , رنگین کمان , arezoo_azizi , سـاناز , melody , naz.gigili , baran1390 , بهــار , نازلی , hamid , marmar , Mehdi Marjani , parastoo joon , MAHDI , O#!!! , Prime , leili , Sina , fafa , سحــــــــر
اطلاعیه : یک عدد شال گردن پیدا شده مشخصات بدید عمرا پس بدم خوشگله !
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : رنگین کمان , arezoo_azizi , فرناز , naz.gigili , Prime , سحــــــــر
قهوه ای هست فربد..تقریبا چهل رج هم هستsmiling
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : fireboud , رنگین کمان , فرناز , Prime

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 42
  • 43
  • 44(current)
  • 45
  • 46
  • ...
  • 64
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,697 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,932 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,299 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,633 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,959 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,784 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,374 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,081 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,241 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 9,047 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان