نظرسنجی: دیدار اسفند ماه ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
76.32%
29 76.32%
9
10.53%
4 10.53%
8
2.63%
1 2.63%
7
5.26%
2 5.26%
6
0%
0 0%
5
2.63%
1 2.63%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
2.63%
1 2.63%
در کل 38 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار اسفند ماه 1391
چــه سفـره ایlove28 چیگده خوکشــله
خوش به حالتـــونlove28
ایشالا دفه ی بعد بتونم بیام و از نزدیک این فرشته ها رو ببینمlove28
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : shokolat , parastoo joon , Hasty , مـه ســـا , nanaz , Pooya.N , سـاناز , ابراهیم , eglantine , kaveh_plus , hamid , آرزو
(2013/03/08, 09:22 PM)ابراهیم نوشته است: ممنون از زحمات مدیرانagreement2
حضور دوستان جالب بود افتخاری شد با محمد علی عزیز بیشتر آشنا شدم
اسم بقیه رو نمی برم چون میترسم یادم بره
ولی جای فرناز و شهرزاد و نگار و پروانه و سعید و سید رضا و هستی و ....................... خیلی خالی بود
از لطفتون ممنونم آقا ابراهیم که به یاد ما هم بودین..........باور کنید هم من هم رضا امروز بدجوری غمگین بودیمrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesconfusedconfusedconfused
خلاصه قسمت نبود دیگه امیدوارم همگی سال خوبی رو شروع کنیدicon_questionicon_questionicon_question
بازم میگم همه تونو دوست دارم خوشحالم که به همگی خوش گذشتlove28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : nanaz , ابراهیم , eglantine , parastoo joon , kaveh_plus , shokolat , hamid , seyyed reza , parisa2011 , آرزو , نگار1353 , amin.noury
خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خوش گدشت مرسی از همــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهlove51love51love51love51love51 و خوشحالم با دوستای جدید آشنــــــــــــــــــــــنا شدمagreement2 آق حمید وآق فربود ببخشید اگه دستاتون کبود شدconfusedlaughing3 ولی کمپرس آب گرم خوبه واستون

http://www.orkut7.com/orkut_scraps/thank...aps_14.gif

خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : Hasty , سـاناز , ابراهیم , eglantine , fireboud , O#!!! , parastoo joon , Pooya.N , shokolat , hamid , seyyed reza , آرزو , aalieh
Sad 
(2013/03/08, 09:22 PM)ابراهیم نوشته است: ممنون از زحمات مدیرانagreement2
حضور دوستان جالب بود افتخاری شد با محمد علی عزیز بیشتر آشنا شدم
اسم بقیه رو نمی برم چون میترسم یادم بره
ولی جای فرناز و شهرزاد و نگار و پروانه و سعید و سید رضا و هستی و ....................... خیلی خالی بود
حیف واقعا حیف که سعادت نداشتم.بخدا من دلم براتون تنگ شده.اما نمیدونم چرا کارهام به مشکل میخوره.
!!!اما میدونم همه امیدم همه انرژیم شماهستیدوخوشحالم بشماها خوش گذشته.میدونم همه چیز مثل دیدارهای قبل عااااااااااالی بوده.به امیددیدار بعد..........
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : ابراهیم , eglantine , parastoo joon , Pooya.N , hamid , seyyed reza , آرزو
واقعا جای همه خالی بود راستی معصومه رو یادم رفته بود
اینکه اسامی غائبین نوشتم دوستائی بودن که دیدارهای قبلی اومده بودن و همدیگه رو دیده بودیم
وگرنه جای سارگل و زهرا و پریسا و شیرین و مرضیه و پویش و ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. . . . واقعاً سبز بود

!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : فرناز , yummy , نازلی , eglantine , شیرین , nanaz , O#!!! , parastoo joon , Pooya.N , shokolat , مهدی نصیری , hamid , sargol , parisa2011 , آرزو
آخرین دیدار سال 91 ...
با حضور دوستان خوب و مهربون ...
با تدارکات دوستان عزیزم در تیم مدیریت ...
و...
رنگ و بوی سال جدید ...
به بهترین صورت برگزار شد.

از همه بخاطر همه چی ممنونم.icon_question

[img][تصویر:  f1171a78ce07.jpg][/img]

اینم عکسی از یادگاری قشنگمون.
البته ببخشید اگه عکاسش یکم لرزش دست داره و خوب عکس نگرفته!Blush
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : سـاناز , ابراهیم , melody , yummy , eglantine , nanaz , O#!!! , Pooya.N , kaveh_plus , shokolat , مهدی نصیری , hamid , shahrzad , seyyed reza , parisa2011 , آرزو , نگار1353 , amin.noury , nafass
خوشحالم از شادی شما دوستان عزیزم
خیلی سفره هفت سین زیباییه تشکر از همه دوستانی که زحمت کشیدن
سال نو پيشاپيش مبارك....آرزوي سلامتي و شادی و موفقيت برای شما عزیزان دارم .
درسته نیومدم ولی مطمئنم مثل همیشه نمرتون 20
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : parastoo joon , سـاناز , nanaz , shokolat , hamid , shahrzad , آرزو , amin.noury , eglantine , nafass
ممنون از همه دوستانی که زحمت کشیدند و باز هم دیدار خوبی تدارک دیدند با تمام محدودیت هایی که در برگزاری هست
همگی واقعا خسته نباشید
مرسی از همه دوستان شرکت کننده و سال خوبی برای همه اعضا آرزو می کنم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : parastoo joon , paeazan , nanaz , هاجی , sanaz-sss , shokolat , hessam , مهدی نصیری , Pooya.N , hamid , shahrzad , ehsan 10054 , sargol , سـاناز , آرزو , نگار1353 , aalieh , amin.noury , eglantine , nafass , sooorooosh , zeinabi
اقا دستتون درد نکنه
از شکلات عزیز هم بابت اون یادگاریای قشنگش و ساناز بابت سفره هفت سین زیباش که کلی واسش زحمت کشیده بود تشکر می نمایممممwink2
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : Pooya.N , hamid , shahrzad , shokolat , سـاناز , parastoo joon , آرزو , نگار1353 , amin.noury , eglantine
اونایی که مث من دیر میان پست میذارن حرفاشون تکراری میشه دیگهsad2
خب بابا اینقد زود تند سرییییییع میان همین میشه دیگهlove28
اول اینکه مکان دیدار خیلی جای خوب و در دسترسی بود اونقد که من بدون اشتباه زودی پیداش کردم
دوم هم اینکه همه چی عالی بود مثل همیشه کلی انرژی گرفتن ازتون
سوم هم اینکه خیلی خیلی تشکر میکنم از همه دوستای عزیزم که برای برگزاری دیدار کلی زحمت کشیدن
خیلی ممنون
در یک کلام به قول مهدی: خانم دستتون درد نکنهwink2
دوستون دارمicon_question
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : O#!!! , shokolat , hamid , سـاناز , naz.gigili , parastoo joon , مهدی نصیری , آرزو , eglantine , nafass

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,759 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,956 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,346 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,988 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,810 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,395 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,117 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,283 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,337 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,990 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان