نظرسنجی: آيا زمان صرف ناهار در ديدار حضور داريد ؟
بلي
78.95%
15 78.95%
خير
21.05%
4 21.05%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 45
  • 46
  • 47(current)
  • 48
  • 49
  • ...
  • 56
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله.
سلام به همه
با اینکه دیروز نتونستیم به موقع به قرار برسیم و خیلی از دوستان رو ندیدیم ، ولی حضور اندک تو جمع بچه های با صفا و دوست داشتنی گروه ، هم برای من و پریا غنیمتی بود تا لحظه های خوب و شیرینی رو برامون رقم بزنه ، حضور دوستان دوست داشتنی مثل حمید ، سینا ، مجید ، آرام ،محمود ، علی (voodoo) ، مهدی ، سعیده مهربون ، شهرزاد ، نازنین ، مرتضی ، سلمان ، حمید باعث شد تا ام اس تنها یه بیماری برای من نباشه و به بهونه ای برای داشتن دوستای خوب تبدیل بشه .
حمید از تو بخاطر حرکت قشنگت و آوردن اون کیک و گرفتن اولین تولد انجمن که نشون دهنده همبستگی و همدلی بچه ها هم بود تشکر می کنم .
سینا از تو بخاطر کارهای خوبت در زمینه درمان بیماری ام اس و از بقیه بچه ها بخاطر حضورشون تو دیدار دیروز تشکر می کنم . icon_question
روز خیلی خوبی بود حیف که دیر رسیدم .confused
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : earth , Aram , Majid , salman121 , Morteza , Sina , hamid , pariya , محمود
آهاااااااااااااا
بالاخره فهميدم سورپرايز چي بود confused
تولده سايت مباركicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
آنارام باشید
تولدش مبارك چه گلاي خوشگلي داشت كيكه!!!‌
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/04/30, 11:19 AM)Matilat نوشته است: تولدش مبارك چه گلاي خوشگلي داشت كيكه!!!‌

بالاخره سوپرایز برای شما هم مشخص شدwink2

اما من متوجه نشدم شما عکس کیک رو از کجا دیدید؟؟؟؟HuhHuh

دوستان فکرکنم جای یه تاپیک برای جشن تولد سایت کم هستش، کی دست به کار میشه؟ این آقایان مدیر خیلی ماخوذ به حیا هستن هاااااااااااااا!!!! confused
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
(2010/04/30, 12:01 PM)Aram نوشته است: بالاخره سوپرایز برای شما هم مشخص شدwink2

اما من متوجه نشدم شما عکس کیک رو از کجا دیدید؟؟؟؟HuhHuh

دوستان فکرکنم جای یه تاپیک برای جشن تولد سایت کم هستش، کی دست به کار میشه؟ این آقایان مدیر خیلی ماخوذ به حیا هستن هاااااااااااااا!!!! confused
ديدي آرام من هي بهت مي گم اينا به قول علي خيلي پلشتن اونوقت تو مي گي نه طفلكي ها خيلي خوبند. حالا ببين. فكر كردند اون كيكي كه ما ديديم همينه كه عكسشو براشون فرستادند. نمي دوند كه ماي بيچاره سوپريز هم نديديم تا چه برسه به سورپرايز. باشه مجيد من از حميد و سينا توقعي ندارم اونا جنسشون شيشه خورده داره ولي تو چرا اميدم رو نااميد كردي.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Matilat
(2010/04/30, 12:05 PM)earth نوشته است: ديدي آرام من هي بهت مي گم اينا به قول علي خيلي پلشتن اونوقت تو مي گي نه طفلكي ها خيلي خوبند. حالا ببين. فكر كردند اون كيكي كه ما ديديم همينه كه عكسشو براشون فرستادند. نمي دوند كه ماي بيچاره سوپريز هم نديديم تا چه برسه به سورپرايز. باشه مجيد من از حميد و سينا توقعي ندارم اونا جنسشون شيشه خورده داره ولي تو چرا اميدم رو نااميد كردي.

سعیده جان چطور دلت میاد، به گفته های علی کاریت نباشه، بزار اون با عمه روناک خوش باشه، چیکار داری بچه رو:55:

اما بچه ها سعیده راست میگه این عکسی که دیدید رو کنید تا احراز هویت بشه همونی هست که ما دیدیمش و خوردیم یا نه، البته کیک ما به مقدار قابل توجه ای علاوه بر کیک، پشه و مگس و شاخ و برگ و تنه درخت و مورچه و اندکی هم تخم انگل داشتconfusedconfused نوش جونمون، نیست که گفتن بر اساس تئوریهای جدید اندگی میکروب برای درمان ام اس خوب هست، بچه ها زحمت کشیدن و کیک ماها رو که دیر رسیدیم اندکی فقط اندکی آغشته به انواع تخم انگلها و میکروب ها کردنconfused

ولی خدائیش آقا مجید از تو یه انتظار دیگه ای داشتیم، درسته دیروز صدات رو نشنیدم، دیگه نباید که کم کاری هم بکنیangry2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : Majid , Matilat
اينجور كه بوش مياد ، علي سره حميدو زيره آب كرده .
چرا خبري از حميد نيست؟
حميد مگه نگفتي شب براتون عكسه سوپرايز رو ميذارم confused
آنارام باشید
Salam
diroz kheyli khosh gozasht az didan dostan kheyli khoshhal shodam
hamid az soprayzetam koli mamnon
haji reza bazam azat mamnon
jaye dostane ghayeb kheyli khali bod
alanam to rahe bargashtam
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : Matilat , hamid , محمود
قرار خیلی خوبی بود دوستای
جدیدی هم بودن و خیلی خوش گذشت...دوستای قدیم که خیلی ارادت داریم خدمتتون(سینا/حمید/مجید/مهسا/شهرزاد/مهدی/مرتضی/رضا/ندا و همسر شون...
از آشنایی با دوستان جدید(حامدو خانومشون پریا/آیدا با بچه ها/نازنین/محمود/آرام/سعیده/کیمیا/عاطفه/نغمه/mirali) خوشحال شدم...
آقا و خانوم هم فاکتور گرفتم می بخشین...
جای دوستانی که نبودن خیلی خالی بود...تولد سایت هم گرفتیم خیلی مبارک شد....
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : khatoon25 , محمود
یعنی بیسسست نفر بودین ؟؟!!Rolleyes
یعنی پرتعداد ترین دیدار بوده ؟؟!!Rolleyes
خوشحالم که بهتون خوش گذشته (غیر از حس حسودی)
کسی سرما نخورد ؟sad2
دیگه مجسمه که ندزدیدین ،نه ؟:35:
راستی کنجکاو شدم mirali که انقد بیتاب بود واسه دیدار پس چرا نیومد،
اونوقت به جاش شوهر عمه ی روناک اومد ؟!confused2icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 45
  • 46
  • 47(current)
  • 48
  • 49
  • ...
  • 56
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,064 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  دیدار ۴۱ «جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ » atkh 0 4,310 2017/04/14, 10:02 PM
آخرین ارسال: atkh
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 36,124 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) hamed 762 146,336 2012/03/08, 11:24 AM
آخرین ارسال: aalieh
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 16,515 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 51,391 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  دیدار 23 اردیبهشت ماه hamed 174 28,931 2011/05/27, 10:56 PM
آخرین ارسال: sama
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,547 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,965 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار !!؟ hamid 207 35,500 2010/03/27, 09:00 AM
آخرین ارسال: salman121

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: