نظرسنجی: دیدار 14 مهر را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
47.83%
22 47.83%
9
15.22%
7 15.22%
8
8.70%
4 8.70%
7
17.39%
8 17.39%
6
6.52%
3 6.52%
5
2.17%
1 2.17%
4
2.17%
1 2.17%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40(current)
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار مهرماه
سلام
خیلی وقت به این تاپیک سر نزده بودم
وقتی انتقادات و پیشنهادات سمیرا خانوم رو خوندم شوکه شدم
اجازه می خوام من هم نظر خودمو بدم
خب اول من یه تشکر ویژه دوباره از هیئت مدیره محترم داشته باشم بابت تلاشی که واسه این دیدار داشتن.
و دوم اینکه ببینید سمیرا خانوم یه مثالی همیشه هست که میگه سفره ای که پهن نمیشه یه ایراد داره سفره ای که پهن میشه هزار و یک ایراد.من این دیدار و مثل سفره پهن شده میدونم اما این بی معرفتی که کم و کاستی هاشو بیشتر از منفعتی که داشت بدونیم.
از نظر من ما نیازی به یه مجری تلویزیونی نداریم خود بچه های ما بهترینن
سینای عزیز یا آقای کاکاوند خوب تونستن حق مطلب رو ادا کنند و تا اونجای که من متوجه شدم این اولین دیدار با حضور 70 نفری بود البته اگه اشتباه نکنم.
سمیرا خانوم یه جاهایی حق باشماست مثل اینکه صدا نمیرسید.
تصویر واضح نیود.
من خودم خیلی ها رو ندیدم تا اینکه خودشون اومدن یه آشناییتی دادن
اما همه این بحثا به کنار باید ممنون هیئت مدیره بود که همچین دیداری رو ترتیب دادن.
کم و کاستی هاشم به مرور درست میشه شما خودتونو ناراحت نکنید
با سپاس
امضا:رضا
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : hamnafas , naser_m , مدیر تدارکات , hedieh , fafa , آرزو , رنگین کمان , leili , parnia mosahebi
خیلی متاسفانه من تو دیدار مهر نبودم
ولی میدونم که هماهنگی این دیدارها زحمت بسیار داره
و از تمام دوستانی که برا فراهم شدن این دیدارها زحمت میکشن تشکر میکنم
ولی خوب بنظرم اونا که این زحمتارو میکشن بهتره اگه میتونن و امکانش هست تا حدودیم به خاسته ها و پیشنهادات بچه ها فکر کنن و شاید امکان عملی شدنش باشه
 تشکر شده توسط : rad007 , naser_m , مدیر تدارکات , Mahdieh , fafa , parnia mosahebi
قابل توجه دوستان محترم
لازم بذکر است همانطور که مستحضر هستید برای هر دیدار یک نظرسنجی اعلام حضور گذاشته می شود تا مسئولین برگزاری بتوانند به بهترین شکل آن دیدار را از تمام لحاظ برگزار کنند ، در این دیدار هم همین کار انجام شده بود و فقط 50 نفر اعلام حضور کردند ولی 75 نفر را ما در جمع داشتیم و این یک مقدار کار را سخت می کند ، خواهشمندیم در دیدارهای بعدی حتماً در نظرسنجی اعلام حضور ، شرکت کنید.

البته یکی از افرادی که در نظرسنجی شرکت نکرده بود خود سمیرا خانم می باشد و از تمام دوستان خواهشمندیم این نظر سنجی اعلام حضور را که در ابتدای هر تاپیک دیدار گذاشته می شود را شرکت کنید. ما اگر می دانستیم تعداد به این حد می رسدحتماً یک سالن را رزرو می کردیم ، البته صحبتهای اولیه و انتخاب سالن انجام شد ولی برای 50 نفر که احتمال می رفت چند نفری هم شرکت نکنند ، امکان پذیر نبود.

اکثر دوستان برای مشارکت در هزینه دیدار اعلام آمادگی کردند ، حتماً برگزار کنندگان دیدارها ابراز علاقه تمام دوستان را برای حضور و مشارکت در هزینه دیدار را لحاظ خواهد نمود ، و در صورت امکان تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بتوانیم از مشارکت دوستان به نحو شایسته استفاده کنیم.

بازهم در پایان از تمام کم و کاستی ها عذر خواهی کرده و مطمئن باشید ، ما با دیدن این ابراز احساسات ، در این تلاش هستیم تا دیدار بعد باشکوه تر و با کیفیت تر برگزار شود.

به امید آن روز
 تشکر شده توسط : hedieh , rad007 , Matilat , آرزو , رنگین کمان , leili , parnia mosahebi , edarzi
حتما همینطور هم خواهد بود icon_question
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
سلام به همه ی دوستای گلم . میخواستم از فربود عزیز و آقا فرشید و بقیه دوستانی که بابت عکس ها زحمت کشیدند تشکر کنم. عالی بودن مثل خود دیدار و خود دوستانagreement2
از سمیرای عزیزم هم ممنونم که دلسوزانه نکاتی ریزبینانه رو عنوان کرد که دیدارهای بعدی حتی از این هم بهتر برگذار شن. از مدیر تدارکات و خدمات رفاهی محترم هم مرسی هستم!! که صبورانه انتقادهای ما رو گوش می کنن و روشن بینانه جواب میدن.
به نظر من اینقدر نکات مثبت این دیدار زیاد بود که نکات منفی رو له می کرد.icon_biggrin منم خیلی دلم میخواست وقتی مدیران صحبت میکردند میتونستم ببینمشونWink اما به کمی شنیدنشون قناعت کردم. و این اصلا تو ذهنم نمونده بود . چیزهایی که تو ذهنم موندن دیدار مجدد دوستای گلی بود که تو دیدار کرج باهاشون آشنا شده بودم.love28icon_question اولین دیدار دوستای عزیزی که تو سایت دیده بودمشون و تصورم ازشون یه اسم کاربری و آواتار بود. حالا چهره های دوست داشتنی شون تو ذهنمه. agreement2 دیدن مامان پریا و بغل کردن ژوانای عزیزم، یکی از شیرین ترین فرشته هایی که دیدم.Angel طعم عالی شیرینی لطیفه شکلات جون با مناسبت شیرین ترش و آب پرتقال پالپ دار تازه Tongue بازم بگم؟ حوصله و فرصت خوندن شاید نداشته باشیدicon_biggrin
دیدار کرج با مشکلاتی همراه بود که اون هم بیشتر به خاطر اعلام حضور نکردن دوستان بود ولی بچه ها با صمیمیتشون کاری کردن که اصلا به نظر نیاد. جا کم بود و به فال نیک گرفتیم که دوستانه تر بشینیم. و از اون دیدار هم فقط قدردانی از زحمات حمید و مجید ، دوستای جدید خوب ، گل های بابا حامد و انرژِی ای که تا مدت ها داشتیم یادمونه. این دیدار که 25 نفر محاسبه نشده رو هم با موفقیت ساپورت کرد.
نکته دیگه اینکه قراره این دیدارها دوستانه باشه که تجدید دیدار کنیم ، درددل کنیم، از مشکلات بگیم و از برنامه های خوبی که برای آینده داریم و ساعات خوشی رو با هم سپری کنیم . حالا اینبار هیئت مدیره محترم صلاح دیده بودن که اولش رسمی برگذار شه. این نباید باعث شه که توقع یه میتینگ سیاسی بین المللی رو داشته باشیم که!!!!agreement2
بازم از همتون ممنونم و مشتاق دیدارتونم
...
 تشکر شده توسط : hamed , rad007 , shokolat , آرزو , fireboud , رنگین کمان , leili , parnia mosahebi , hamid , hedieh
ممنون از همه دوستان موافق و مخالف.
من دفعه پیش امتیاز 2 و این بار 7 رو دادم و این نشون دهنده رضایت خودم هم بود.
اما مدیر تدارکات در آخرین لحظه چنان به من اصرار کردن که انتقاد کن که من فکر کردم اگه چنین کاری نکنم ظلم کردم!
باید فکر می کردم این بار هم مثل بار پیش با کلی مخلفت روبرو میشم.
مهم نیست. به قول حافظ: حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس، در بند آن نباش که نشنید یا شنید...

من وظیفه داشتم مشاهداتم رو بگم با این که ناراضی نبودم.
فکر میکردم شاید باعث بشه که در ملاقاتهای بعدی راحتتر باشیم.
و در درجه اول از همه دست اندرکاران تشکر کردم.
خودشون هم میدونن که من طلبکار نیستم اما دلم میسوزه که اونا زحمت بکشن و تدارک ببینن و بچه ها زحمت بکشن و بیان اما کار کوچکترین ایرادی داشته باشه.
با توجه به این که ما تا حالا مبلغی پرداخت نکردیم طبیعتا هیچ حق اعتراضی هم نداریم و فقط داریم از الطاف و زحمات بیدریغ بچه های سایت استفاده مجانی میبریم.
بازم از همه ممنونم.
اما من حاضرم هر مبلغی باشه پرداخت کنم تا کار مطلوبتر پیش بره.

بعدشم....چرا بچه ها کمی قاطی برداشت میکنن؟
من میگم یکی از بچه های سایت به عنوان مجری باشه بعد رضا میگه از نظر من ما نیازی به یه مجری تلویزیونی نداریم خود بچه های ما بهترینن
سینای عزیز یا آقای کاکاوند خوب تونستن حق مطلب رو ادا کنند

خداییش از حرف زدن پشیمون میکنین آدمو!!!

در مجموع به نظر خودم(!!!) نه بی انصافی کردم و نه نمکدون شکنی.

دلتون نمیخواد ایراد کار مشخص بشه دیگه چرا اصرار میکنین که انتقاد کن؟؟؟؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : hamed , fafa , parnia mosahebi , hamid , fireboud , بی تـــا , hedieh , آرزو
سلام،خیلی وقت بود سراغ این تاپیک نیومده بودم وقتی اومدم و این انتقادا را دیدم یاد روز دیدار افتادم و کلی دلم تنگ شد....یادش بخیر....چه زود گذشتsadsad
 تشکر شده توسط : rad007

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,686 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 33,881 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 15,801 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,371 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 82,447 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,335 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار !!؟ hamid 207 33,617 2010/03/27, 09:00 AM
آخرین ارسال: salman121
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 28,389 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست