نظرسنجی: دیدار 14 مهر را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
47.83%
22 47.83%
9
15.22%
7 15.22%
8
8.70%
4 8.70%
7
17.39%
8 17.39%
6
6.52%
3 6.52%
5
2.17%
1 2.17%
4
2.17%
1 2.17%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار مهرماه
بابا یه علامت نقل قولی میذاشتی مدیر تدارکات عزیز که نمیدونم اسمتون چیه !
من اول خوندن این ارسال، هی با خودم گفتم یعنی چی ؟ این مدیر تدارکات میخواد انتقاد کنه ؟ ولی انگار سؤال و جوایه ، با خودش داره چی میگه ؟!
بعد دیدم انگار داره جواب یکی دیگه رو میده !confused2
آخه کی با کیه ؟ مدیر تدارکات که نمی تونه از خودش پوزش بخواد !confused
واقعا یه لحظه فکر کردم مدیر تدارکات با کاربر تدارکات فرق داره ، اینا دونفرن !icon_cry
حالا واقعا مدیر تدارکات کیه ؟ smiling

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مدیر تدارکات
ایشون جواب منو دادن ناهیدجان!

ظاهرا من اشتباه کردم که انتقاد کردم.
اصولا بعضیا بر خلاف ادعاشون فقط تعریف و تمجیدها رو میپسندن!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
(2011/10/16, 12:31 PM)SSA نوشته است: ایشون جواب منو دادن ناهیدجان!

ظاهرا من اشتباه کردم که انتقاد کردم.
اصولا بعضیا بر خلاف ادعاشون فقط تعریف و تمجیدها رو میپسندن!
دوست عزيز شما چند مورد انتقاد مطرح كردين و مدير تداركات هم استقبال كردند و توضيحاتي ارائه كردند. نه اعلام ناراحتي در پاسخ هاشون بود و نه موردي كه باعث بشه فرد سوال كننده از مطرح كردن انتقادش ناراحت بشه.
انتقاد هميشه سازنده است و هميشه در جهت پيشرفت اموره. نوع بيان شما به فردي كه انتقاد سازنده مي كنه نمي خوره ولي با اين وجود هميشه و در همه حال نظر همه دوستان براي ما محترمه. براي همين با سعه صدر حتي با كساني كه بي لطفي مي كنند در اكثر مواقع برخورد مي شه

هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : مدیر تدارکات , رنگین کمان
(2011/10/16, 01:07 PM)MAHDI نوشته است: دوست عزيز شما چند مورد انتقاد مطرح كردين و مدير تداركات هم استقبال كردند و توضيحاتي ارائه كردند. نه اعلام ناراحتي در پاسخ هاشون بود و نه موردي كه باعث بشه فرد سوال كننده از مطرح كردن انتقادش ناراحت بشه.
انتقاد هميشه سازنده است و هميشه در جهت پيشرفت اموره. نوع بيان شما به فردي كه انتقاد سازنده مي كنه نمي خوره ولي با اين وجود هميشه و در همه حال نظر همه دوستان براي ما محترمه. براي همين با سعه صدر حتي با كساني كه بي لطفي مي كنند در اكثر مواقع برخورد مي شه
آقای مهدی خان!
من میگم مجری داشته باشین، میگن با چند تا مجری تلویزیون....
میگم صدا نمیومد میگن ... یعنی همینه که هست!

خلاصه که..........هیچ.
همیشه همینطوره.
 تشکر شده توسط : MAHDI , مدیر تدارکات
درسته حرفتون من عذر مي خوام براي صدا اما توي كافي شاپ چطوري ميشه بلندگو آورد؟ قرار بود حدود 50 نفر باشيم اما روز ديدار 75 نفر اومدن. همين كه تونستيم جا بديم بچه ها رو اونجا يه كار بزرگ بود. اين ديدار نشون ميده جمع ام اس سنتر بزرگ شده و ديگه نميشه مثل گذشته ديدارهاي معمولي برگزار كرد. ما نياز به يه فضاي بزرگ با امكانات زياد داريم و شايد ديگه ديدارهاي دوستانه مانند روال گذشته منسوخ بشه.
در مورد مجري من متوجه دقيق منظورتون نمي شم. مجري يعني اجرا كننده مراسم كه هم من و هم سينا مسئول اين كار بوديم و انجام هم داديم.اگه منظورتون يه مجري مطرح تلويزيون هست شما فرض كنين راضي كرديم بياد به نظر شما حضور صرف اين مجري چه كمكي به ما مي كنه توي كافي شاپ؟؟ اصلا به چه دردي مي خوره توي اين جمع؟؟؟
اگه به هر حال منظورتون برنامه ريزي براي يه ديدار شبيه يه همايش هست اون يه بحث ديگه هست.
به هر حال ممنون بابت بيان انتقاداتتون
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
این که کسی مجری باشه چیز عجیبیه؟
مثلا سینا؟
یا علیرضا که صداش بلندتره؟
که ما بدونیم باید منتظر صحبت چه کسی باشیم یا سوالاتمون رو از چه کسی بپرسیم؟

آیا باید حتما شومن بیارین؟!!!

وقتی ما میگیم بچه های آخرین ردیف رو نمیبینیم، صداشون رو نمیشنویم، مهم نیست؟
پس ما برای چی میایم؟
حتی گفتیم کسانی که میتونن بایستن، موقع معرفی خودشون از جاشون بلند بشن. انتظار زیادی بود که موافقت نکردین؟
خدا رو شکر جمعی که من دیدم بالای هشتاد درصد سالم بودن و امکان چند ثانیه ایستادن براشون وجود داشت.
آیا اعضا هیات مدیره نمیتونستن موقع سخنرانی از جاشون بلند بشن یا جایی قرار بگیرن که همه باهاشون آشنا بشن؟

اینا همه نکته های ظریفی هستن که رضایت کلی رو فراهم میکنن.
اینجا هرکسی هر کاری می کنه برای بچه ها می کنه و من از طرف خودم از شما عذر می خوام اگه اونطور نبود که باید باشه. البته میزان نمره حدود 9 از 10 برای این دیدار از طرف بچه ها نشون می ده که اکثریت از دیدار رضایت داشتند.
به هر حال هر کسی یه عقیه نظر و حرفی داره. سعی بر اینه که همه چیز خوب باشه اما دنبال این بودن که 100 درصد از یه برنامه ای رضایت داشته باشن محاله.
 تشکر شده توسط : fafa , مدیر تدارکات
سمیرا جونم مرسی ازحرفات نتیجه تمام این حرفات از نظر من اینه که تو واقعا یه روح بزرگ داری و ام اس سنتر و تک تک بچه ها برات اهمیت دارن که دوست داری همه چیزیشون حتی دیدارشون بیست باشهagreement2
اخه عشقم این که ناراحتی نداره پیشنهادهاتو دادی انتقاداتتم گفتی اینجا منتظر جواب از من یا مسئول تدارکات نباش باید در دیدار بعدی نتیجه بگیری که چقدر پیشنهادات یا انتقادات ترتیب اثر داده شده.
الان اگر من هم مسئول این دیدار میبودم این لحظه فقط سعی در ایجاد ارامش در فضای سایت داشتم که مبادا حرفهامون باعث حضور پیدانکردن دوستای جدید یا کساییکه تو جمعمون نبودن در دیدارهای بعدی بشهconfused
همیشه یه مکانی مثل اینجا با اینهمه کاربر بامشارکت و مشورت و یاری همه دوامش امکان داره مطمئن باش نظر تو هم خیلی خیلی در جهت بهتر برگزارشدن دیدارهای بعدی موثرخواهد بودlove51
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : بی تـــا , Matilat , fafa , بهــار , مدیر تدارکات , hamid , hamed , fireboud , SSA , رنگین کمان
(2011/10/15, 06:10 PM)nahid نوشته است: بابا یه علامت نقل قولی میذاشتی مدیر تدارکات عزیز که نمیدونم اسمتون چیه !
من اول خوندن این ارسال، هی با خودم گفتم یعنی چی ؟ این مدیر تدارکات میخواد انتقاد کنه ؟ ولی انگار سؤال و جوایه ، با خودش داره چی میگه ؟!
بعد دیدم انگار داره جواب یکی دیگه رو میده !confused2
آخه کی با کیه ؟ مدیر تدارکات که نمی تونه از خودش پوزش بخواد !confused
واقعا یه لحظه فکر کردم مدیر تدارکات با کاربر تدارکات فرق داره ، اینا دونفرن !icon_cry
حالا واقعا مدیر تدارکات کیه ؟ smiling

من از شما عذر می خوام
من دوست داشتم پاسخ سمیرا خانم را کامل بدهم

تشکر شده توسط : SSA
سلام خدمت همه دوستان
ببخشید فضولی میکنم .
من خودم از دور نشستم و فقط نظاره میکنم و نمیدونم تدارک دیدن این برنامه ها چقدروقت گیر ه و هزینه داره و چه زحمت هایی باید کشیده بشه تا هماهنگی های لازم انجام بشه .
اما بالاخره همه عزیزان تلاش خودشونو کرده بودند تا این ملاقات و مراسم به نحو احسن صورت بگیره .
من که بار اولم بود تو این دیدار شرکت میکردم به نوبه خودم تشکر میکنم وخیلی خوب برگزار شد و عالی بود .
اما یه پیشنهاد دارم .
حالا که خانواده ما داره بزرگتر میشه بهتر نیست برای انجام این دیدار ها تالاری رو رزرو کنیم وبرای هزینه رزرو و پذیرایی از قبل اطلاعیه ای بگذاریدکه دوستانی که تمایل دارنددر پرداخت این هزینه ها کمک کنند با مسئولین سایت اعلام آمادگی بفرمایند. ماهم خجالت زده شما نشیم.
هم شما دوستان مسئول زیاد به زحمت نیفتید وهم وسایل و امکانات رفاهی تالار ها به نوعی است که دوستان عزیز ی که تشریف می اورند به زحمت نیفتند .
قبلا و قلبا متشکرم
 تشکر شده توسط : مدیر تدارکات , naser_m , hamid , Matilat

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,759 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 34,451 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 15,977 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,427 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 83,746 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,455 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار !!؟ hamid 207 34,127 2010/03/27, 09:00 AM
آخرین ارسال: salman121
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 28,985 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان