امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان این سایت را دیدین؟
(2012/04/09, 10:31 AM)somaye_602000 نوشته است: اگه طبيعت ما گرم است چرا همه ميگن گرمي بخوريم؟؟؟ من خودم هميشه عاشق ماست بوده و هستم و چيزاي ترش به تازگي كه گرمي را رعايت ميكنم گاهي احساس ميكنم كف پام داغه يا ميسوزه!!! البته الان مدتي است كه اين علامت را هم ندارم خيلي اوضاعم خوبه الان و سردي كم ميخورم يا اگه بخورم پشتش گرمي ميخورم پياده روي مرتب ميرم و هيچ وقت تا حالا تزريق نكردم.

دوست خوبم وقتی کسی طبعش گرم باشه ناخود اگاه به مواد خوراکی سرد علاقه پیدا میکنه تا جبران گرمی بدنش را بکند. اما اینکه میگن گرمی بخوریم شاید به علت انرزی زا بودن این مواد است و جلوگیری از ضعف بدن که در این بیماری زیاد برامون پیش میاد. من در همین سایتی که گفتم خوندم که بیماران ام اس یا باید از دستورات غذایی استاد خدادادی استفاده کنند به همراه داروی سید ادویه یا اینکه از مواد غذایی کارخانه ای استفاده نکنند وهمین طور ماست ودوغ و گوشت گاو وترشیها حتی به مقدار کم به همراه سید ادویه یعنی حتی نخوردن ترشی جات شاید مهمتر از نخوردن سردی هاست هرچند ترشیها هم سردند.و علتش هم این است که به سیستم اعصاب اسیب میرسونن.
 تشکر شده توسط : احسيني , ostad2000 , somaye_602000 , parisa2011 , فاطمه_2
در نتیجه طبع ما گرم است من تا به حال عکس این قضیه را شنیده بودمconfused
یعنی با این حال من باز هم به خوردن گرمی ادامه بدم؟؟؟ ببخشید گیج بازی در آوردماSad
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : احسيني , رزمینا , فاطمه_2
(2012/04/11, 10:23 PM)somaye_602000 نوشته است: در نتیجه طبع ما گرم است من تا به حال عکس این قضیه را شنیده بودم:confused:
یعنی با این حال من باز هم به خوردن گرمی ادامه بدم؟؟؟

هيچ اشكالي ندارد .اگر با خوردن گرمی راحت تريد ادامه دهيد و اگر نه خير.
فقط مراقب آرامش اعصاب و همچنين كاركرد صحيح مزاج و گوارش باشيد و هر روز صبح قبل از صبحانه يك سيب با پوست بخوريد.
قطره مرزنگوش نيز براي عطسه فراوان، خوب است
از درد مناليـد كه مردان ره عشـق ........ با درد بسـازند و نخـواهند دوا را
حديث:" من اراد البقاء و لا بقاء له ..."
" هر كس طالب بقاء است در حاليكه بقاءي نيست 4 كار انجام دهد: خوردن سيب در سحرگاهان ..."
 تشکر شده توسط : رزمینا , فاطمه_2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,377 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  پرسشنامه سایت msif mohghoco 34 18,296 2013/05/02, 08:38 PM
آخرین ارسال: maryamgoli
  سایت انجمن ام اس مشهد TootFarangi 7 12,294 2011/12/26, 01:59 PM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست