امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان این سایت را دیدین؟
من موقعی که مطلبی در مورد ام اس سرچ می کردم به سایت زیر برخوردم :
http://****t.parsfa.com/post-409384.html با عنوان درمان قطعي بيماري ام.اس با استفاده از دستورات طبي اهل بيت (ع) در قسمت پاسخ به سوالات ام اس دیدم نظرات اعضاء سایت خودمون( ام اس سنتر )به لینک زیر را آورده http://mscenter.ir/showthread.php?tid=95
می خواستم بدونم کسی به این سایت مراجعه کرده یا نه؟ تا حدودی مطالب خوبی نوشته
 تشکر شده توسط : naz.gigili , آرزو , Hasty , آذرستون , ostad2000 , رزمینا , arezooo82 , احسيني , blue sky , AVID2000 , فاطمه_2
حقیقت امر اینه این بحث گرمی و سردی و طب قرآنی و ...
بجز در مواردی که کلاه برداری محض محسوب میشوند؛ به هیچوجه درمان نبوده و نیستند.
اینکه داروتون رو قطع کنید و به مصرف یک سری مواد غذایی خاص بپردازید اشتباه بزرگیه که طبعات
جبران ناپذیری داره که بهتره برید از اونهایی که یک عمر پشیمون شدن بپرسید.
من نمی دونم تا کی میخوان از عقاید و باور های مذهبی یک ملت بعنوان طب قرآنی و طب اهل بیت و..
استفاده بشه. یک سری ادعا هایی بکنیم که مثلا 1 تا 6 ماهه درمان بشه ام اس و .... و جالبه این جور
آدم ها معمولا برای 100 تا بیماری درمان دارند.

در هر صورت مصرف این مواد بعنوان یک بحث مکمل و با مشورت پزشکتون هیچ اشکالی نداره.

سوء استفاده از سایت و مطالب سایت ام اس سنتر بخاطر غنای مطلب همیشه بوده و هست.
این خود ما هستیم که باید حواسمون باشه هر حرفی رو نپذیریم.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : naz.gigili , هانیه , hamid , earth , arezoo_azizi , mojtaba2iran , fireboud , parisa2011 , nahid , Hasty , nead , آذرستون , سـاناز , ساغر , Saina , parastoo joon , سیما جون , zenith , N00shin , leili , arezooo82 , Aynaz , mehdi488 , نازلی , Ali 324 , maede , بنده خدا , AVID2000
توش نوشته قیمت 2000 تومن.
افراد مستضعف رایگان .
حالا از کجا می خواد بفهمه من مثلا وضعم خوبه یا بده ؟ confused2
ضمنی که مستضعف اگر باشه نت از کجا داره که بیاد جزوه بگیره ؟ Huh
این تیکه اش یکمی عجیب بود.
حساب کنید چند تا آدم این جزوه را می خرن ؟ icon_cry
2000 تومن پولی نیست ها confused
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : parisa2011 , nahid , Hasty , nead , آذرستون , parastoo joon
اینم که قیمتو بالا کشید.من رفتم دیدم زده 3 تومنconfused

3 ماه پیش با شخصی به طور تصادفی هم صحبت شدم که از این ادعا ها میکرد.

میگفت با ام آرآی بیاد با ام آرآی بره.مثل اینکه تخصصی کار میکردش.درمانش گیاهی بود و میگفت برای اینکه طرحش رو اثبات کنه گفتن باید حتما پزشک باشی اون هم خوند واسه کنکور(قبلا لیسانس پرستاری بود) و پزشکی قبول نشد,گیاهپزشکی قبول شد.

میگفت اینطوری میتونم بهتر گیاهایی که استفاده میکنم رو به اثبات برسونم.

هر چی بهش گفتم گیاهپزشکی یه چیز دیگستاااااا....این رشته واسه درد و مرضای گیاها کاربرد داره ,میگفت نه تو نمیدونی.

laughing3laughing3laughing3
چمدونم,یه عده هم اینطوری نون میخورن.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : parisa2011 , nahid , Hasty , آذرستون , Aynaz
من ب مدیر این سایت ایمیل زدم و اونم جوابمو داد!! اون طب ابوعلی سینا مد نظرشه . خیلی هم چرت و پرت نمیگه. من خودم فکر میکنم از بس ماست و ترشی جات میخوردم و حساس بودم ام اس گرفتم
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : آذرستون , parisa2011 , رزمینا , ساغر , احسيني , فاطمه_2
بجه ها من این سایت دیدم .اینکه میگید از کجا میفهمه من مستضعف هستم یانه خوب ایشون واگذار کرده به وجدان خودمونHuhHuhHuh بعدش هم من هم ایمیل زدم وجزوه رو می خواستم اما به من گفتند که الان بیشتر مطالب در حدی که مورد نیاز شما باشه تو وبلاگ هست ومیتونید از همونها استفاده کنیددر حالی که شماره حساب هم خواسته بودم تا 3000تومن رو واریز کنم. در ضمن من در مورد این وبلاگ تو قسمت استاد خدادادی صفحه های 12و13نوشتم ونمی دونستم یک تاپیک هم اینجا ایجاد شده. من در مانم با راهنمایی ایشون دارم انجام میدم وتو این چند وقت هیچ هزینه ای هم نپرداختم پس اینو بدونید که اصلا بحث سود شخصی در کار نیست .بهتون پیشنهاد میکنم مطالبی که راجع به ام اس وداروی سیدادویه نوشتند رو با دقت بخونیدبعد خودتون تصمیم بگیرید.icon_cryicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : parisa2011 , نازلی , احسيني , Ali 324 , فاطمه_2
من نتونستم سايتو باز كنم اما از صحبتاي دوستان ميشه حدس زد.منم طبق توصيه هاي آقاي خدادادي مصرف بعضي غذاهارو كم يا قطع كردم و هيچ چيز عجيب غريبي به اسم دارو نخوردم و نتيجه خوبي ديدم.ولي داروي اصليمو هرگز قطع نميكنم.ريسكش خيلي بالاس.و اينكه پول خواستن......
 تشکر شده توسط : احسيني , parisa2011 , فاطمه_2
(2011/12/04, 05:59 PM)Prime نوشته است: حقیقت امر اینه این بحث گرمی و سردی و طب قرآنی و ...
بجز در مواردی که کلاه برداری محض محسوب میشوند؛ به هیچوجه درمان نبوده و نیستند.
اینکه داروتون رو قطع کنید و به مصرف یک سری مواد غذایی خاص بپردازید اشتباه بزرگیه که طبعات
جبران ناپذیری داره که بهتره برید از اونهایی که یک عمر پشیمون شدن بپرسید.
من نمی دونم تا کی میخوان از عقاید و باور های مذهبی یک ملت بعنوان طب قرآنی و طب اهل بیت و..
استفاده بشه. یک سری ادعا هایی بکنیم که مثلا 1 تا 6 ماهه درمان بشه ام اس و .... و جالبه این جور
آدم ها معمولا برای 100 تا بیماری درمان دارند.

در هر صورت مصرف این مواد بعنوان یک بحث مکمل و با مشورت پزشکتون هیچ اشکالی نداره.

سوء استفاده از سایت و مطالب سایت ام اس سنتر بخاطر غنای مطلب همیشه بوده و هست.
این خود ما هستیم که باید حواسمون باشه هر حرفی رو نپذیریم.

دوست عزیز گفته بودی این مطالب خرافات است و این جور افراد 100نوع بیماری را درمان میکنند. من با صحبتت موافق نیستم .اساس درمان در طب سنتی شناخت 4مزاج دم وصفرا وبلغم وسوداست.اگر این 4خلط در بدن ما در تعادل بسر ببرند بیمار نمیشویم اما غلبه هر کدام از این 4خلط بیماریهای خاصی را ایجاد مینماید پس حکیم یا طبیب سنتی اگر بداند علت بیماری ناشی ازکدام خلط است به راحتی می تواند انرا درمان کند. مثلا علت ارتروز و الزایمر غلبه بلغم در مفاصل و مغز است هرچند این دو بیماری در ظاهر هیچ ربطی هم به یکدیگر ندارنداما علت هر دو یکیست. بعد هم الان که اکثر درمان ها توسط پزشکهای جدید صورت میگیرد و مردم هم اطلاعات بهداشتی روزشون هم نسبت به قبل خیلی بیشتر شده پس جرا روز به روز امار سرطان ودیابت والزایمروکبد چرب و.... داره بالاتر میره ؟به نظرتون مشکل از کجاست چند وقت پیش تو مقاله ای خوندم که ظرف 10سال اینده ایران باید منتظر سونامی سرطان باشه . ایا تابه حال شنیدید که بگن کسی فشار خون داشت رفت دکتر وخوب شد ؟نه فقط با مصرف قرص فشارش کنترل میکنن و با نخوردن دارو مشکلات برگشت میکنه.پس فقط علایم کنترل میشه اصل بیماری درمان نمیشه . اما طب سنتی این طور نیست هر چند متاسفانه در کشور ما به طب سنتی بهایی نمیدن
 تشکر شده توسط : نازلی , احسيني , parisa2011 , فاطمه_2
اگه طبيعت ما گرم است چرا همه ميگن گرمي بخوريم؟؟؟ من خودم هميشه عاشق ماست بوده و هستم و چيزاي ترش به تازگي كه گرمي را رعايت ميكنم گاهي احساس ميكنم كف پام داغه يا ميسوزه!!! البته الان مدتي است كه اين علامت را هم ندارم خيلي اوضاعم خوبه الان و سردي كم ميخورم يا اگه بخورم پشتش گرمي ميخورم پياده روي مرتب ميرم و هيچ وقت تا حالا تزريق نكردم.
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : احسيني , parisa2011 , فاطمه_2
من فقط یک جمله به ذهنم میرسه که بگم. ببخشید اگر تنده

ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
ای بی خبر ز لذت شرب مدام ما
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : parisa2011 , sargol

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,350 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  پرسشنامه سایت msif mohghoco 34 18,290 2013/05/02, 08:38 PM
آخرین ارسال: maryamgoli
  سایت انجمن ام اس مشهد TootFarangi 7 12,293 2011/12/26, 01:59 PM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان