امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به همکاری در پژوهش
دوستان عزیز سلام
من و گروهی از دوستانم داریم روی مسایل مختلف در ارتباط با عارضه ام اس کار می کنیم.
من توی مدتی که عضو شدم تو قسمت های مختلف این سایت یادداشت های زیادی خوندم که به عناوین دو تا از طرح های ما خیلی ارتباط داشتن. مثلا توی تاپیک ازدواج ، انگ اجتماعی و ام اس , و حتی مطالبی که سعی شد در برنامه ماه عسل بیان بشه و...

عنوان طرح ما دقیقا "بررسی نگرش جامعه نسبت به مبتلایان به ام اس" هست.
این عنوان گوشه ای از یک طرح تحقیقاتی بزرگ هست که با هدف شناسایی و بهبود نگرش جامعه نسبت به ام اس در حال اجراست.

ما به کمک شما نیاز داریم.

برای مرحله اول به تعدادی از مبتلایان و اطرافیان آنها (اعم از بستگان درجه یک و دوستان که با صلاح دید خود شما معرفی شوند و نه همه آنها)نیاز داریم تا در جلساتی شرکت کنند. می خوام ازتون خواهش کنم به ما کمک کنید...

قول می دم زیاد وقتتون رو نگیرم و کلیه مسایل اخلاقی رعایت بشه.
بازم صمیمانه ازتون دعوت می کنم با ما همکاری کنید.

اما طرح دیگه ای هم با عنوان "بررسی نیاز ها و دغدغه های مبتلایان به ام اس" در دست اجرا داریم.
این طرح اگرچه خیلی مورد استقبال دکتر صحراییان قرار گرفت اما طبق گفته ی ایشون به دلیل نبود اطلاعات و آمار دقیقی که ما نیاز داریم، در نهایت این طرح هیچ نفع آموزشی پژوهشی برای ما نخواهد داشت .ولی به دلیل اهمیت موضوع و خلایی که در این زمینه وجود داره همچنین نیاز به یک طرح پژوهشی مستند برای اثبات کمبود ها و در نهایت رسیدگی به اونها ، ما مصریم این کار رو انجام بدیم و دکتر صحراییان هم بعنوان نورولوژیست طرح با ما همکاری و حمایت خواهند کرد.

در هر صورت بدون خواست شما و همکاری شما ما هیچ قدمی نمی تونیم برداریم.
به همین دلیل بازم می خوام ازتون دعوت کنم تو این طرح همکاری کنید.

اگر سوالی هست من و همکارانم در خدمتیم....

درصورت تمایل به همکاری لطفا پیام خصوصی بگذارید و اگر ممکن هست شماره تماسی در اختیار گروه ما قرار بدید تا رسما برای اولین جلسه گفت و گو از شما دعوت بشه.

حتي اگر آمادگي همكاري نداريد خوشحال مي شم نظرتون رو راجع به اين طرح ها بگيد و پيشنهاد بديد چه كارهاي ديگه اي در ارتباط با ام اس لازمه كه انجام بشهagreement2

ضمنا انجام این پژوهش قبلا به تایید هیئت مدیره ام اس سنتر رسیده .

خیلی خیلی ممنونicon_question

بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
 تشکر شده توسط : Prime , fireboud , Hasty , شفا یافته , مولتی ام اس , hamid , Ali 324 , parnia mosahebi , parvaneh , arezooo82 , fafa , عاطفه رضوان نیا , Matilat , blue sky , successful , نسیم , hedieh , leili , arezoo_azizi , عمومهربان , baran1390 , aalieh , parisa2011 , رنگین کمان , maedeh , ارزو , فرناز , هاجی , امنه زارع , فریده آذرکیش , sadaf , زهرا59 , okhtapus
سلام
ما سعی میکنیم همکاری کامل رو با شما داشته باشیم.
فقط قبل از اون نیاز هست که با هیئت مدیره هماهنگی لازم بشه
و درمورد کارتون (پرسشنامه ؛ نحوه ی مصاحبه ؛ جنس همکاری و جامعه ی هدف)
اطلاعات کافی رو ارائه بفرمایید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : شفا یافته , fireboud , Ali 324 , arezooo82 , parnia mosahebi , فرناز , آرزو , baran1390 , رنگین کمان , sadaf , okhtapus
روی کمک من همه جوره حساب کنیدwink2love51
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : neda sedaghat , parnia mosahebi , blue sky , sadaf , زهرا59 , okhtapus
(2011/09/14, 11:56 AM)Prime نوشته است: سلام
ما سعی میکنیم همکاری کامل رو با شما داشته باشیم.
فقط قبل از اون نیاز هست که با هیئت مدیره هماهنگی لازم بشه
و درمورد کارتون (پرسشنامه ؛ نحوه ی مصاحبه ؛ جنس همکاری و جامعه ی هدف)
اطلاعات کافی رو ارائه بفرمایید.

خیالتون راحت
ما هماهنگ شدیم و هیئت مدیره با این کار موافقت کردنSmile (16)wink2
بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
 تشکر شده توسط : fireboud , parnia mosahebi , arezooo82 , عاطفه رضوان نیا , sadaf , okhtapus
من هم اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم icon_question
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : neda sedaghat , parnia mosahebi , عاطفه رضوان نیا , sadaf , okhtapus
ندا جون
خیلی خوشحال میشم که بتونم به شما توی این مسئله کمک کنم.Smile
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : neda sedaghat , parnia mosahebi , عاطفه رضوان نیا , sadaf , okhtapus
سلام
در این زمینه اگر بتونم من هم جامعه کوچکی از همکاری شما بشوم
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : fireboud , neda sedaghat , parnia mosahebi , عاطفه رضوان نیا , sadaf , okhtapus
سلام ندا جون،مرسي كه زحمت اين كارو كشيدي به نظرم خيلي خوب و خلاصه تونستي موضوع رو برا دوستامون بيان كني و ممنونم ازت كه به اين نكته اشاره كرده بودي كه ممكن خيلي از طرحاي ما اصلا به درد خودمون به عنوان يه مقاله ي عالي نخوره نه اينكه موضوع خوبي نباشه اتفاقا به قول دكتر صحراييان يه طرح مثل نياز سنجي بيماراي ام اس خيلي هم عاليه چون به درد سياستگذاراي كشور،پزشكا و در كل كادر درمان خيلي ميخوره ولي اينجا ايران است و چون آمار دقيقي از هيچي وجود نداره تنها مشكل كار به عنوان مقاله ميشه،راستش الان كه داشتم تاپيكي كه گذاشتي رو ميخوندم ياد اون لحظه اي افتادم كه دكتر صحراييان گفتن كه اگه هدفتون فقط مقاله هست بيخيالش بشيد چون به سختي و ريسكش نمي ارزه ولي ماها همه گفتيم مگه ما كارو فقط بخاطر مقاله انجام ميديم ما اگه ميخواستيم بريم مقاله چاپ كنيم الان اينجا نبوديم.....
همه اينا رو گفتم كه دوستاي خوبم بدونن ما ميخواييم با همكاري هم يه كار خيلي بزرگ و ارزشمند انجام بديم پس مارو تنها نذاريد.......
منتظر همه ي شما مهربونا هستيم
تا اينجا از همه ي دوستاني كه اعلام همكاري كردن و مديريت سايت و همه و همه خيلي سپاسگزارم
 تشکر شده توسط : parvaneh , neda sedaghat , sadaf , okhtapus
عزیزم
اینجانب همه جوره در خدمتم love51
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : parvaneh , parnia mosahebi , عاطفه رضوان نیا , neda sedaghat , sadaf , okhtapus
ما هم هستیمicon_biggrin
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : عاطفه رضوان نیا , parnia mosahebi , neda sedaghat , okhtapus

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,167 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,235 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  شرکت و همکاری در پروژه تحقیقی کیانی 0 1,845 2015/04/26, 01:35 PM
آخرین ارسال: کیانی
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,761 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  انجام یک پژوهش و درخواست کمک e.gh64 69 40,707 2013/01/26, 09:50 PM
آخرین ارسال: e.gh64

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان