امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی
با سلام خدمت همگی 
من ماه پیش دفترچه تامین اجتماعی را عوض کردم ودر دفترچه جدیدی که به من دادند به جای تاریخ اعتبار جمله (بهره مندی از خدمات درمانی بر مبنای استعلام از سامانه استحقاق درمان می باشد) زده بود 
یک سوال اگه کارفرما بیمه من را رد نکند من نسخه های من درسیستم تامین اجتماعی قابل تایید است ؟ 
من یک بار آن زمانی که تاریخ اعتبار در دفترچه درمان می گذاشتند تاریخ اعتبار تمام شده بود ولی درسیستم اعتبار درمانم داشتم و نسخه را تایید کردند 
الان من می خوام بدونم که درست فکر می کنم اعتبار دفترچه درمانم با توجه به بیمای خاص بدونم در سیستم تامین اجتماعی خیلی ارتباطی به پرداخت حق بیمه از سوی کارفرما نداره ؟
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
کاملا ربط داره به پرداخت بیمه از سمت کارفرما smiling
نسخه من بخاطر مشکلی که در پرداخت بیمه داشت تایید نشد و بعد از حل اون مشکل و با مراجعه مجدد تایید شد.
بیمه پرداخت  نشه فرقی نمیکنه که خاص باشی یا نه و اینکه تامین اجتماعی اصلا ام‌اس را خاص نمیدونه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : ارزو ش , هليا , hamid
همینی که مریم گفت : کاملا ربط داره. سیکلش به شکل زیر هست

۱ - میری داروخانه و دفترچه رو میدی
۲ - داروخانه در سیستم میزنه که ببینه اعتبار داره یا نداره
۳- اگه اعتبار داشت بهت دارو میده ، اگه نداشت میگه بیمه ت تایید نمیکنه

حالا یه نکته :‌
از چند ماه پیش دیگه اعتبار دفترچه مهم نیست . حتی اگه بری کارگزاری و بگی مهر تمدید بزن بهت میگه نمیخواد برو خونتون

و برای اینکه مطمئن بشی اعتبار داری یا نه باید از سایت سوابق تامین اجتماعی چک کنی
یه راه چک کردن دیگه هم داره که شماره بیمه یا کدملی ت رو باید به یه شماره ای اس ام اس کنی که یادم نیست چی بود smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : glassheart
با کد ussd زیر هم میشه چک کرد  smiling
#1420 *4* 
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : هليا , Maryam95 , hamid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دفترچه جدید بیمه سلامت دیگر صادر نمی‌شود nahid 2 3,605 2020/09/18, 11:45 PM
آخرین ارسال: glassheart
  طرح جایگزینی دفترچه‌های بیمه با سیمکارت و بیمه نامه الکترونیک nahid 21 13,276 2020/01/07, 12:44 AM
آخرین ارسال: nahid
  حذف دفترچه بیمه سلامت در نیمه نخست امسال nahid 7 3,031 2018/06/18, 01:09 PM
  چیزی به نام وزارت رفاه و سازمان رفاه اجتماعی در کشور وجود ندارد nahid 0 1,876 2016/11/13, 10:18 PM
  اهدای دفترچه به هشت میلیون و یکمین نفر توسط رییس جمهور سلامت نیوز: اهدای دفترچه به hamid_147 1 2,753 2015/01/12, 10:51 PM
آخرین ارسال: helli
  دفترچه هایی که فقط برای نسخه نویسی کارایی دارد naazanin 3 6,423 2014/05/19, 02:01 PM
آخرین ارسال: hania
  تامین آمبولانس و داروی بیماران تالاسمی سوریه nahid 3 3,554 2012/12/21, 03:21 PM
آخرین ارسال: آقا صادق

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان