امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمان قطی ام اس یا ساخت و پاخت
(2012/12/03, 12:53 PM)parisa2011 نوشته است:
(2012/12/03, 12:51 AM)ز- سادات نوشته است: اینها همگی شنیده ها و تحقیق شده ها هستند و هنوز ثابت نشده (بجزبعضی از طب سنتیه که پولهای ملیونی میگیرند و انرژی درمانی و ..که همه چرت و پرت هستند):

دوستان سلام .جدید ن در یکی از شبکه های آمریکایی گفته شده بیماری ما توسط سلولهای بنیادی قابل در مان قطعی است نظرتون رو می خواستم و اطلاعات جدیدی در ضمن ایشون فرمودند که شرکتهای دارویی اگر ما ام اسی ها را نداشته باشند قطعن ور شکست میشن بنا بر این دارو رو الکی با ساخت و پاخت با پزشکان برای ما تجویز می کنند و هی میگن باید تزریق کنی ...تفکر هم بد چیزی نیست ..... نظرتون و حتمن می خام مرسی .اگر واقعیت باشه چی ..........؟؟؟؟؟؟؟؟ اگاهی حق ماست. بیماری گفته : بعد مدتی که از داروی بنیادی استفاده کرده ام آر آی گرفته پلاگی نبوده ولی پزشک ایشان گفته باید هنوز دارو مصرف کنی ؟؟..واقعن عجحیب نیست. در صورت راستی گفته آن شبکه قطعن برای شما هم خبرش را میاورم...........ولی هنوز مطمئن نیستم.:icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

بله متاسفانه تا جایی که من میدونم این ساخت و پاخت واقعیت داره بخصوص توی کشور ما که پزشکامون نمی خوان زحمت کشیده و کار پژوهشی انجام بدن و فقط درمان را در تجویز دارو و تزریق اینترفرون میدونن .
درمان ام اس با سلولهای بنیادی هم تا 1-2 ماه پیش بی نتیجه بود ولی اگه یادتون باشه همسر یک مشکوک به ام اس در مقاله مژده : محققان بالاخره کلید درمان ام اس با سلولهای بنیادی را یافتند ، موارد جالبی زا نوشته بودن . من در مورد درمان ام اس با سلولهای بنیادی مطالعه و تحقیق زیادی داشته ام فقط این مقاله امیدوارکننده است. icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
در مورد انرژی درمانی هم باید بگم اگه انرژی درمانگر اثبات شده باشه ، درمان خیلی موثریه .من خودم اثر مثبت انرژی درمانی را در خودم دیدم .بعضی از دوستان میدونن که من در تابستان امسال حال و روز خوبی نداشتم و روز بروز بدتر میشدم ، ولی با خواست خدا و یک جلسه انرژی درمانی چیزی مثل معجزه بوقوع پیوست . به بعضی از دوستان توی پیغام خصوصی توضیح دادم ولی توی سایت ننوشتم تا جنبه تبلیغ نداشته باشه .بازم اگه کسی خواست بدونه بهم پیغام خصوصی بده. icon_question
mamnoon misham baram dar bareye energy darmani bishtar tozih bedi
 تشکر شده توسط : مریم۷۲
(2014/02/09, 01:05 PM)emma_mov333 نوشته است: بچه ها تا حالا شده کسی یهدوز از داروشو نزنه و به مشکل نخوره

سلام.من چهار سال تزریق رو کنار گذاشتم و مشکلی پیش نیومد واسم.حالم بهتر هم بود...اما الان بعد از چهار سال فکر میکنم کارم اشتباه بوده! نباید خودسرانه کاری رو کرد..شاید عواقب بدی تو مثلا 10 سال آینده داشته باشه.الان دوباره هر هفته تزریق میکنم.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : alireza.s , ابراهیم , paeazan , shaytoon , ehsan 10054
Huh
(2014/02/09, 01:38 PM)arezooo82 نوشته است:
(2014/02/09, 01:05 PM)emma_mov333 نوشته است: بچه ها تا حالا شده کسی یهدوز از داروشو نزنه و به مشکل نخوره

سلام.من چهار سال تزریق رو کنار گذاشتم و مشکلی پیش نیومد واسم.حالم بهتر هم بود...اما الان بعد از چهار سال فکر میکنم کارم اشتباه بوده! نباید خودسرانه کاری رو کرد..شاید عواقب بدی تو مثلا 10 سال آینده داشته باشه.الان دوباره هر هفته تزریق میکنم.

من توی این 12 سالی که دارو مصرف میکنم حدود 10 بار به دلایلی آمپولم رو نزدم و مشکلی هم پیش نیومد. 3_4 بار یادم رفت ، چندبار مسافرت بودم و .... اگر کلا به تشخیص خودت دارو رو کنار بذاری اشتباهه! مگر اینکه بقیه درمانت رو هم شخصا انجام بدیconfused2
 تشکر شده توسط : FBF , shaytoon , ساسان
منم از اواسط اردیبهشت تا الان داروهامو نزدم بنظر خودم بدتر نشدم تازه بهترم شدم انشالله که مشکلی برام پیش نیادagreement2
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : shaytoon , omid_nejad , ساسان
(2014/02/09, 06:23 PM)nazanin نوشته است: منم از اواسط اردیبهشت تا الان داروهامو نزدم بنظر خودم بدتر نشدم تازه بهترم شدم انشالله که مشکلی برام پیش نیادagreement2

ریسک بزرگی کردی
اجازه نده این نامرد بلائی رو که به سرم آورد سر تو بیاد
نشون نمیده اما ییهو باهات دست به یقه میشه و ول کن هم نیست
تازه با پیشنهاد دکتر آمپولا رو کنار گذاشتم و ...
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hessam , FBF , saba. , zohaa , Exhautless , shaytoon , nazanin
منم از خرداد داروهام رو قطع کردم
الان خوبم
ولی ... نمیدونم
(2012/12/03, 10:16 AM)sara-m نوشته است: سلول های بنیادی هنوز تو فاز آزمایشی هستش و به نتیجه قطعی نرسیده! دو سه تا از دوستان هم با تجویز پزشکشون این سلولها رو دریافت کردند و تا مدتی خبر روند بیماریشون رو میگفتن اینجا!
اما این روش هنوز به نتایج قطعی نرسیده و توش حرف هست!
برای اینترفرونها هم بله تو دو سه هفته اتفاق خاصی نمی افته ولی توی بلند مدت ممکنه رو کیفیت زندگیمون اثر بزاره! خدایی خیلی هم الکی الکی نیست دیگهWinkSmile

من 2 سال قبل در مورد این روش درمانی با دکتر صحراییان صحبت کردم.بهم گفت که بر خلاف آن چیزی که می گفتن این روش هنوز چندان مطمئن و موفق نیست.آمار بیماراش رو داد.دیدم تنها درصد موفقیتش 50% هست.شابد دقیقتر 45% .با این حال به من گفت که اگر دوست داری می تونی این کارو هم آزمایش کنی که من منصرف شدم.

من حدود 2 سال دارو استفاده نکردم.دکترها می گفتن که دیگه بهت ااثرنمی کنه.2-3 تا داروی دیگه هم استفاده کردم.شهریور ماه بود یکی از بچه های همین سایت بهم اصرار کرد که دارو استفاده کنم.گفتش بعدش ویلچری میشه و دیگه دوا کارساز نیست.من 5 ماه استفاده کردم.تا به حال هیچ اثری نداشته.دلم می خواد بعد از 6 ماه قطعش کنم چون نه تنها اثر محسوسی برام نداشته بلکه به نظرم اندکی هم از شهریور تا به حال افت هم کردم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
اصلا نبايد داروهاتونو قطع كنيد ....
اين بيماري يه بيماريه خاموشيه شايد الان كه داروهاتونو قطع مي كنيد هيچ عوارضي نداشته باشه
ولي چون مصرف نكرديد و بيماريتون سركوب نشده و درهمون حالت ثابت نمونده وقتي دوباره فعال بشه احتمال داره بدتر بشه جريان بيماريتون
براي همين سرخود قطع نكنيد خواهشن................
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , omid_nejad , ساسان , ابراهیم
خودسرانه قطع کردم الانم پشیمونم باید کاری کنم
نمیتونم فقط به آسمونا نگاه میکنم شاید...
...
 تشکر شده توسط : arezooo82 , ابراهیم
من که خیلی دیدم به امپول منفیه!!!از عوارض و دردسراش میترسم.تصمیم داشتم اگه دکتر گفت امپول شروع کن قبول نکنم.خدارو شکر بعد ار2سال شیردهی نتیجهmriخوب بود و پلاک ها ثابت موندن.دکتر هم گفت برو 6ماه دیگه بیاagreement2
 تشکر شده توسط : omid_nejad , ehsan 10054

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان