امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمان قطی ام اس یا ساخت و پاخت
اینها همگی شنیده ها و تحقیق شده ها هستند و هنوز ثابت نشده (بجزبعضی از طب سنتیه که پولهای ملیونی میگیرند و انرژی درمانی و ..که همه چرت و پرت هستند):

دوستان سلام .جدید ن در یکی از شبکه های آمریکایی گفته شده بیماری ما توسط سلولهای بنیادی قابل در مان قطعی است نظرتون رو می خواستم و اطلاعات جدیدی در ضمن ایشون فرمودند که شرکتهای دارویی اگر ما ام اسی ها را نداشته باشند قطعن ور شکست میشن بنا بر این دارو رو الکی با ساخت و پاخت با پزشکان برای ما تجویز می کنند و هی میگن باید تزریق کنی ...تفکر هم بد چیزی نیست ..... نظرتون و حتمن می خام مرسی .اگر واقعیت باشه چی ..........؟؟؟؟؟؟؟؟ اگاهی حق ماست. بیماری گفته : بعد مدتی که از داروی بنیادی استفاده کرده ام آر آی گرفته پلاگی نبوده ولی پزشک ایشان گفته باید هنوز دارو مصرف کنی ؟؟..واقعن عجحیب نیست. در صورت راستی گفته آن شبکه قطعن برای شما هم خبرش را میاورم...........ولی هنوز مطمئن نیستم.:icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : reach usa , ساغر , sara-m , Pooya.N , parisa2011 , parastoo joon , mehdis , arezooo82 , ساسان , mary mary , meysam2 , shaytoon
سلام
من تابستان که بتافرون کمیاب بود زنگ زدم به پرستار شرکت وارد کننده دارو و گفتم حالا که شاید مجبور بشم تا 2یا3 هفته بدلیل نبود بتافرون این دارو رو تزریق نکنم اشکالی برام بوجود نمیاد گفت: نه فقط اصلا استرس نداشته باش هیچ مشکلی پیش نمیاد!
من مطمئن شدم تزریق کردن یا نکردن دارو هیچ تاثیری نداره فقط باید استرس نداشته باشیم
 تشکر شده توسط : ghaside , Pooya.N , Yanis , parisa2011 , mehdis , emma_mov333 , shaytoon , aztab , reach usa
سلول های بنیادی هنوز تو فاز آزمایشی هستش و به نتیجه قطعی نرسیده! دو سه تا از دوستان هم با تجویز پزشکشون این سلولها رو دریافت کردند و تا مدتی خبر روند بیماریشون رو میگفتن اینجا!
اما این روش هنوز به نتایج قطعی نرسیده و توش حرف هست!
برای اینترفرونها هم بله تو دو سه هفته اتفاق خاصی نمی افته ولی توی بلند مدت ممکنه رو کیفیت زندگیمون اثر بزاره! خدایی خیلی هم الکی الکی نیست دیگهWinkSmile
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : Pooya.N , Yanis , mehdis , marjanr , shaytoon
(2012/12/03, 08:45 AM)بنده خدا نوشته است: سلام
من تابستان که بتافرون کمیاب بود زنگ زدم به پرستار شرکت وارد کننده دارو و گفتم حالا که شاید مجبور بشم تا 2یا3 هفته بدلیل نبود بتافرون این دارو رو تزریق نکنم اشکالی برام بوجود نمیاد گفت: نه فقط اصلا استرس نداشته باش هیچ مشکلی پیش نمیاد!
من مطمئن شدم تزریق کردن یا نکردن دارو هیچ تاثیری نداره فقط باید استرس نداشته باشیم

به این موضوع توجه کنید
حدود چهار ماه طول میکشه تا اثر دارو از بدن شما دفع بشه
مطمئنا تزریق و یا عدم تزریق موثره در کنار نداشتن فشار و استرس
جا انداختن یک یا چند نوبت تزریق اگر تکرار نشه مشکل نداره
ضمنا همونطور که دوستان گفتند درمان با سلولهای بنیادی هنوز به نتیجه نرسیده
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : sara-m , paeazan , parastoo joon , mehdi4888 , arezooo82 , marjanr , shaytoon
(2012/12/03, 12:51 AM)ز- سادات نوشته است: اینها همگی شنیده ها و تحقیق شده ها هستند و هنوز ثابت نشده (بجزبعضی از طب سنتیه که پولهای ملیونی میگیرند و انرژی درمانی و ..که همه چرت و پرت هستند):

دوستان سلام .جدید ن در یکی از شبکه های آمریکایی گفته شده بیماری ما توسط سلولهای بنیادی قابل در مان قطعی است نظرتون رو می خواستم و اطلاعات جدیدی در ضمن ایشون فرمودند که شرکتهای دارویی اگر ما ام اسی ها را نداشته باشند قطعن ور شکست میشن بنا بر این دارو رو الکی با ساخت و پاخت با پزشکان برای ما تجویز می کنند و هی میگن باید تزریق کنی ...تفکر هم بد چیزی نیست ..... نظرتون و حتمن می خام مرسی .اگر واقعیت باشه چی ..........؟؟؟؟؟؟؟؟ اگاهی حق ماست. بیماری گفته : بعد مدتی که از داروی بنیادی استفاده کرده ام آر آی گرفته پلاگی نبوده ولی پزشک ایشان گفته باید هنوز دارو مصرف کنی ؟؟..واقعن عجحیب نیست. در صورت راستی گفته آن شبکه قطعن برای شما هم خبرش را میاورم...........ولی هنوز مطمئن نیستم.:icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
تو همین سایت بچه هایی هستن که از سلولهای بنیادی استفاده میکنن
و نظرشونو راجع بهش گفتن.بگردی حتما پیدا میکنی

بعضی ها نوشتن حالشون بدتر شده و بعضیها گفتن بهتر شدن

اون موقع که اولش بوده بچه ها رایگان استفاده میکردن الانو نیمدونم

هنوز که داره تست میشه

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : Yanis , Pooya.N , arezooo82 , shaytoon , OMG!
(2012/12/03, 12:51 AM)ز- سادات نوشته است: اینها همگی شنیده ها و تحقیق شده ها هستند و هنوز ثابت نشده (بجزبعضی از طب سنتیه که پولهای ملیونی میگیرند و انرژی درمانی و ..که همه چرت و پرت هستند):

بله متاسفانه تا جایی که من میدونم این ساخت و پاخت واقعیت داره بخصوص توی کشور ما که پزشکامون نمی خوان زحمت کشیده و کار پژوهشی انجام بدن و فقط درمان را در تجویز دارو و تزریق اینترفرون میدونن .
درمان ام اس با سلولهای بنیادی هم تا 1-2 ماه پیش بی نتیجه بود ولی اگه یادتون باشه همسر یک مشکوک به ام اس در مقاله مژده : محققان بالاخره کلید درمان ام اس با سلولهای بنیادی را یافتند ، موارد جالبی زا نوشته بودن . من در مورد درمان ام اس با سلولهای بنیادی مطالعه و تحقیق زیادی داشته ام فقط این مقاله امیدوارکننده است. icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
در مورد انرژی درمانی هم باید بگم اگه انرژی درمانگر اثبات شده باشه ، درمان خیلی موثریه .من خودم اثر مثبت انرژی درمانی را در خودم دیدم .بعضی از دوستان میدونن که من در تابستان امسال حال و روز خوبی نداشتم و روز بروز بدتر میشدم ، ولی با خواست خدا و یک جلسه انرژی درمانی چیزی مثل معجزه بوقوع پیوست . به بعضی از دوستان توی پیغام خصوصی توضیح دادم ولی توی سایت ننوشتم تا جنبه تبلیغ نداشته باشه .بازم اگه کسی خواست بدونه بهم پیغام خصوصی بده. icon_question

گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : paeazan , ghaside , ساسان , shaytoon
يادتوننره فعلا منشا اينبيماري مشخص نيس
بهتره فعلا به دكترا اعتماد كنيم
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : marjanr , shaytoon
تزریق اینترفرونها و بتا ها فقط برای جلوگیری از پیشرفت بیماری هست. و تا اونجا که میدونم درمان با سلولهای بنیادی فقط برای بازسازی نقاط آسیب دیده عصب انجام میشه. ولی چون هنوز علت بیماری پیدا نشده. بهتر هم درمان باسلولهای بنیادی و هم تزریق رو ادامه داد.
نیم کیلو باش ولی مرد باش...!!!!
 تشکر شده توسط : marjanr , shaytoon
عجب پس ما سرکاریم !!!!!!!!!!حالا ماها هیچ اون بنده خداهایی که وضعیتی بدی دارن اونا چیکار کنن
یعنی اینقدر انسانیت و بشریت ته کشیده
بخاطر پول ؟ اینشالله بدتراز اینا سرشون بیاد که جوونا رو دارن بد بخت میکنن

میدونی چه حس بدیه که آدم از آرزوهاش جا بمونهsad2sad2sad2sad2sad2
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : parisa2011 , mehdis , Exhautless , shaytoon
بچه ها تا حالا شده کسی یهدوز از داروشو نزنه و به مشکل نخوره
 تشکر شده توسط : shaytoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست