امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درشکه روز جهانی ام اس سال 91
سلام دوستان امروز که رفته بودم انجمن پرستار بهم گفت روز جمعه 12خرداد یه پیاده روی ویژه بچه های ام اس هست و تاکید میکرد که خیلی خوبه که شرکت کنید چون می خوان یه آماری از ام اسی های اصفهان داشته باشن
حتما بیاین خانواده ها هم می تونن بیان فقط باید ساعت 8 صبح همه دم در انجمن حضور داشته باشین بعد از اونجا همه باهم حرکت می کنن
خوش بحالتون من که باید اینجا تنهایی این روز رو برای خودم جشن بگیرم البته با قیافه خندون مثل همیشه ولی با کوله باری از خستگی و ...
 تشکر شده توسط : # پریسا #
روز جهانیشو اخر ما نهمیدیم کی هست.....امروز یوم الشک گرفتم....
ShyShyShyShy
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : goli61 , nahid , zohrehasadi641

.jpg   2012-06-11_11.52.03_IMG_1839.jpg (اندازه: 239.6 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)

یکی از اهداف انجمن ام اس ایران ، بالا بردن سطح آگاهی امعه درباره بیماری ام اس است و برای دستیابی به این مهم، از هیچ تلاشی فروگذار نیست.
در این رابطه، قرار شد به مناسبت روز جهانی ام اس سال 91، کالسکه ای با شعار گرامیداشت این روز ، مزیّن شود و در مسیرهای مشخص در شهر تهران به حرکت درآید . از دو روز قبل از مراسم روز جهانی ، کالسکه حرکت نمادین خود را در مسیر میدان تجریش - خ ولیعصر- میدان ولیعصر- خ جمهوری به انجام رسانید . همچنین مددکار محترم انجمن ، سرکار خانم هاشمی( که مبتکر وپیشنهاد دهنده این طرح نیز بودند) و درکالسکه حضور داشتند، از چند فرد مبتلا به ام اس در منزل ، بازدید کردند و به سوالات برخی عزیزان و یا مراقبین آنها پاسخ دادند. پخش اعلامیه و بروشور اطلاعاتی و پذیرائی از عموم نیز در طول مسیر از سایر فعالیتهای این حرکت نمادین بود .

.jpg   2012-06-13_04.04.10_DSC_1802.JPG (اندازه: 80.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 2)

نجمن ام اس ایران، لازم میداند، از همکاری مامورین محترم راهنمائی و رانندگی که در طول مسیر ، حرکت درشکه را تسهیل میکردند تشکر وقدردانی نماید.
 تشکر شده توسط : # پریسا # , amirfarhag , blue sky , ارزو , nahid , MEGA , نازلی , shokolat , sargol
خوب هست تیشرت با مارک ام اس بزنن
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : paeazan
روز جهانی ام اس که تو خرداد بود پس چرا خبر کالسکه رو حالا می شنویم ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeazan
چه عرض كنم ناهيد جان
حتما بقيه اين خبرو نديدن كه بذارنش توسايت
منم ديروز ديدمش و گذاشتمش اينجا
 تشکر شده توسط : nahid
نه ،اصلا این خبر نبوده که کسی ببینه ، این خبر رو جدیدا زدن .
تو سایت انجمن ام اس ، مراسم روز جهانی رو که 11 خرداد برگزار شده ، کامل نوشته ولی اسمی از درشکه نیاورده بود، تا همین امروز ، من تعجب میکنم اگه درشکه هم جزء کارایی بوده که کردن ، پس چرا زودتر ننوشتن . مشکوکه !wink2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
نميدونم ناهيد جان
پايين خبره كه نوشته :سه شنبه 23 خرداد 1391

شايد شماها انقدر گرم تيم دوچرخه سواري آواي اميد بودين اين خبر رو نديدينSmile

تشکر شده توسط : nahid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نشست خبری پزشکان در حاشیه روز جهانی ام اس - 95 niloofary 2 3,119 2016/05/25, 09:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  بمناسبت روز جهانی ام اس neghar 8 6,997 2011/06/05, 02:18 PM
آخرین ارسال: عمومهربان

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان