•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردناک شدن محل تزریقات عضلانی
سلام
چند وقته آمپول كه ميزنم غير از اينكه يه موقعايي درد ميگيره،آي ميسوزه آي ميسوزهsad2.كسي سوزش تو محل تزريق نداره؟من دو سال دارم بتا ميزنم اين مشكل جديدهangry3
 تشکر شده توسط : simin , 1359
سلام ،love28icon_question
مدتی برای من هم امپول زدن عذاب اور شده من هم بتافرون می زنم محل تزریقاتم هم میسوزه هم می خاره وسفت میشه وقتی راه میرم حس می کنم به رانم کوزه اویزان کردند محل تزریق هام قرمز ومتورم میشه وقتی به باسن تزریق می کنم عضلاتم آتروفی میشه یعنی تحلیل میره به پشت بازو ها هم اصلا نمی توانم بزنم لیلی جان من احتمال میدم که بدنم دیگه کشش نداره بیچاره یک روز در میان باید این درد رو تحمل کنه شاید هم به دارو واکنش نشون میده نمی دونم صد تا فکر و خیال می کنم به جائی نمی رسم خودم را به خدا سپردم هر چی به صلاحمه به من بده ،چاره چیه یه خورده ام باید بیخیال بشیم
دوستون دارم love28icon_questionlove28love28icon_questionlove28icon_question
 تشکر شده توسط : ساغر
سلام منم سینووکس می زنم با این تفاوت که برای من برادرم می زنه خیلی قشنگ می زنه sadاگر هم دردم بیاد کلی باهش دعوامی کنم fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
بارالها ،درشب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
 تشکر شده توسط : 1359
سلام به همه دوستای گلم من یک مشکل بزرگ دارم و اونم اینه که بعد از 8 سالی که بتافرون استفاده کردم دیگه بهم جواب نمیده یعنی زیر پوستم تمام موادش مونده و یک احساس بدی بهم میده خواهشی که ازتون دارم یکیتون که با این مشکل مواجه شده و راه حلی واسه جاهای سفت شده داره به من بده چون واقعا دیگه جایی واسه تزریق ندارم.در ضمن الان بخاطر اینکه کمتر تزریق داشته باشم مجبورم سینووکس استفاده کنم.
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

بعد از 2 سال و چند ماه استفاده از سینووکس، گاهی اوقات موقع راه رفتن یه دردی مثل گرفتگی رگ بهم دست میداد که تصمیم گرفتم تا یه مدت آمپولمو خودم و رو پام بزنم،دکتر هم گفت ایرادی نداره
الان 2 ماهه که اینکارو میکنم و فعلا هم جاشون درد نمیکنهsmiling
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد
اما....
تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : نازلی
من خودم تزریق میکنم یه جای خوب پیدا میکنم که وقتی تزریق میکنم چون نک سوزن بلند هست کامل فرو بره و دردی حس نکنم که معمولا سی ثاینه تزریقم هم کمتر میشه یعنی یانقد حرفه ای شدم و دردی نداره نه قبل نه بعد
و برای کاهش عوارضم بعد از تزریق اب پرتقال برام میگیرن خانواده اونم اب پرتقال طبیعی با دستهای پدر مادر یا داداش و میخورم و عوارض خاصیم ندارم اگه هم داشته باشه یه استامینوفن 325 میخورم به همین راحتی icon_biggrin
 تشکر شده توسط : نازلی , ساغر , ارزو
سلام من یه سال که سینوکس میزنم منم درد زیادی دارم به من گفتن بلافاصله بعد از تزریق یا حداقل تا چند ساعت بعد از تزریق از کیسه اب گرم استفاده نکنم اما بعد از چند ساعت مزردی نداره و خوبه
سلام من همیشه بعد تزریق ادویل Advilمیخورم میخوام بدونم عوارض خاصی میتونه برام ایجاد کنه ؟یا اینکه چه مسکن بهتری میتونم جایگزین کنم ؟
(2011/08/22, 02:50 PM)leili نوشته است: سلام
چند وقته آمپول كه ميزنم غير از اينكه يه موقعايي درد ميگيره،آي ميسوزه آي ميسوزهsad2.كسي سوزش تو محل تزريق نداره؟من دو سال دارم بتا ميزنم اين مشكل جديدهangry3
عزیزم...سوزش تو محل تزریق بخاطر ورود الکل به داخل پوست هست....ایندفعه اجازه بده الکل کاملا خشک بشه بعد تزریق انجام بده....انشاا...که جواب بگیری و مشکلت حل بشهicon_question

شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : ساغر
تقريبا هيچوقت محل تزريق اذيتم نميکرد پريشب که آمپولمو زدم تا ديروز صبحم درد نداشتم ظهری ورزش کردم امروز به شدت محل تزريقم درد ميکنه يعنی واسه ورزشه؟؟ خيلی نگرانمconfused2 اصلا کبود نشده ولی دردش مثل يه کبودی شديدهrolleyes
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : sooorooosh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 16