امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ شدن چندثانیه‌ای سر!!!
سلام دوستان
من یه علامتی دارم که تو علائم گفته شده ندیدم!
نمیدونم چجوری توصیفش کنم یا چه اسمی روش بذارم!
برای چندثانیه خیلی کوتاه یه حسی تو سرم دارم انگار سرم میخواد از داخل منفجر بشه، بعد همین حس میاد تا سر انگشتان دست چپم!
وقتی این حالت برام پیش میاد برای چند ثانیه انگار اعصاب تو سر و نیم تنه بالاییم از کار میوفته!
دیدین وقتی پاتون رو روی شلنگ آب میذارین فشارش کم میشه؟! یه همچین حالتیه، انگار برای چند ثانیه داخل سرمو یکی داره فشار میده!!!
در طول روز ممکنه ۲ یا ۳ بار پیش بیاد ولی شب خیلی زیاد میشه، تقریبا هر ۱۵ دقیقه ۱بار پیش میاد برام! البته هر چند روز میشه اتفاق بیوفته.
من ۱۰ماه هست برام ام اس تشخیص داده شده و ۹ماهه فینگولیمد مصرف میکنم، بعداز ۶ماه مصرف ام آر آی دادم پزشکم گفت پلاک جدید و فعال ندارم! این حالتی ک میگم ۲ماهه برام پیش میاد.
نمیدونم شاید به خستگی زیاد مربوط باشه، آخه از وقتی میرم سرکار شبا این حالت برام پیش میاد.
همین الانم ک دارم تاپیک میذارم چندبار سرم داغ شد sad
 تشکر شده توسط : glassheart , fardaie roshan
سیامک عزیز به دکتر اطلاع بده و نظرشون رو جویا شو
ولی چیزی که من میتونم بهت بگم اینه که روش حساس نباش و یکم استراحتت رو بیشتر کن
من یه بار (پارسال) از شرکت داشتم میرفتم خونه، آفتاب مستقیم میزد به چشمم ، خسته هم بودم، احساس کردم چشمم تار میبینه. تا خونه به چشمم فکر کردم که جان من حمله نباشه smiling صفر تا صد تمام بیماری ها رو در عرض چند دقه تا ته رفتم و گفتم مستقیم باید برم بهشت زهرا Smile (16)
رفتم خونه، خیلی شیک به خودم انرژی دادم و گفتم چیزی نیست و افتاب بوده و ... ۱ ساعت خوابیدم و بیدار شدم، کامل خوب بود چشمم و فهمیدم توهم زده بودم

بعدش به دکتر گفتم و ایشون گفتن احتمال داره یه شبه حمله خفیف بوده و سریع خوب شده
کل حرفم اینه که با دکتر مشورت کن ولی روحیه تو انقدر سریع مثل من نابود نکن . بیا شکلات بزن Vishenka_09smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : glassheart , fardaie roshan , siamak.m.h , alireza1111
(2017/04/18, 07:35 AM)hamid نوشته است: سیامک عزیز به دکتر اطلاع بده و نظرشون رو جویا شو
ولی چیزی که من میتونم بهت بگم اینه که روش حساس نباش و یکم استراحتت رو بیشتر کن
من یه بار (پارسال) از شرکت داشتم میرفتم خونه، آفتاب مستقیم میزد به چشمم ، خسته هم بودم، احساس کردم چشمم تار میبینه. تا خونه به چشمم فکر کردم که جان من حمله نباشه smiling صفر تا صد تمام بیماری ها رو در عرض چند دقه تا ته رفتم و گفتم مستقیم باید برم بهشت زهرا Smile (16)
رفتم خونه، خیلی شیک به خودم انرژی دادم و گفتم چیزی نیست و افتاب بوده و ... ۱ ساعت خوابیدم و بیدار شدم، کامل خوب بود چشمم و فهمیدم توهم زده بودم

بعدش به دکتر گفتم و ایشون گفتن احتمال داره یه شبه حمله خفیف بوده و سریع خوب شده
کل حرفم اینه که با دکتر مشورت کن ولی روحیه تو انقدر سریع مثل من نابود نکن . بیا شکلات بزن Vishenka_09smiling
مرسی حمید جون
روز قبل از دیدار یه سر میرم کلینیک ببینم چیه داستانم
 تشکر شده توسط : hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست