امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی ۲۹۵هزار تومانی مبتلایان به ‌ام. اس، یک میلیون تومان شد
ممنون بابت اطلاع رسانیicon_question
انگار دیگه کلا تحت پوشش بیمه نیستconfused
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : paeazan
همین قیمت هم معلوم نیست چرا متفاوته ، من از یه داروخانه درتهران پرسیدم گفت آونکس با بیمه خدمات درمانی 896000 ، ولی بعضیها خریدن یک میلیون و چهل هزار یعنی 180 تومن گرونتر ، شاید با بیمه تامین اجتماعیه ؟!
ولی اگه امتحان کردن دیدن با سینووکس مشکلی ندارن ، بهتره آونکس رو با این قیمت نخرن ، مگر اینکه از نظر مالی مشکلی نداشته باشن.چون سینووکس کاملا مشابه آونکسه با همون فرمول و تایید شده کشورهای خارجی .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
پس اینا چه طوری میخوان بداد ماها برسن پس بیمه ؟؟؟!!! یک ملیون مگه کمه
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
این یک واقعیته که سینووکس کیفیت آونکس را نداره.اما با نشستن و به همدیگه گفتن راه به جایی نمیبریم.دوستان عزیز حتما با خانم دکتر هاشمی در انجمن تماس بگیرین و مشکلتون را در مورد گرونی دارو به شماره ای که میدن فکس کنین.و حتما با سازمان تامین اجتماعی هم تماس بگیرین این تماسها حتما موثر خواهد بود.لطفا اقدام کنین که یکدست صدا نداره.
 تشکر شده توسط : ghaside
مگه تماس گرفتن فایده ای هم نداره؟؟؟؟؟؟؟angry3
معلومه که بهمون میگن همینیه که هست و چه بخایم چه نخایم مجبوریم قبول کنیم و ایرانی استفاده کنیم.
از دولت خدمتگزار کمال تشکر رو دارم که انقد به فکر بیماران هستangry
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
 تشکر شده توسط : paeeze
(2012/12/09, 10:58 PM)ZAKER نوشته است: این یک واقعیته که سینووکس کیفیت آونکس را نداره.

این واقعیت رو از کجا فهمیدید ؟

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری
(2012/12/09, 06:13 PM)nahid نوشته است: همین قیمت هم معلوم نیست چرا متفاوته ، من از یه داروخانه درتهران پرسیدم گفت آونکس با بیمه خدمات درمانی 896000 ، ولی بعضیها خریدن یک میلیون و چهل هزار یعنی 180 تومن گرونتر ، شاید با بیمه تامین اجتماعیه ؟!
ولی اگه امتحان کردن دیدن با سینووکس مشکلی ندارن ، بهتره آونکس رو با این قیمت نخرن ، مگر اینکه از نظر مالی مشکلی نداشته باشن.چون سینووکس کاملا مشابه آونکسه با همون فرمول و تایید شده کشورهای خارجی .

من این مدت سوالم اینه که دارویی که فرمولش یکیه چرا وقتی یکی به طور مدام آوونکس مصرف میکنه بعد هفته بعدش میره به جاش سینووکس میزنه حالش بد میشه درحالی که شرایط به صورت گذشته بوده؟

میدونم در این مواقع پزشکا هم میگن بیماری غیر قابل پیش بینیه و شاید میخواسته با آوونکس هم حالش بد بشه

confused0006.gif دو دارو با فرمولاسیون مشابه و عملکرد غیر مشابه!

حرف حساب زیاده ولی مشکل ما اینجاست خودمون هم نمیخوایم گره ای وا بشه.فقط هم بحث دارو نیست خیلی از موارد دیگه تو جامعه....

(2012/12/11, 07:19 PM)nahid نوشته است: این واقعیت رو از کجا فهمیدید ؟
به نظر من کسایی که هر دو رو مصرف کردن میتونن رو کیفیت بحث کنن!!!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

راستی چرا ما از لحاظ منابع خدادی مانند نفت وگاز و...... جزو کشورهای ثروتمند دنیا هستیم
ولی شاخص فلاکت وبدبختی در کشور ما بیداد میکند
من بیشتر از بیماریم زاین نابرابریها عذابم میکشم
من الان 4تا اوانکس را یک میلیون و100هزار تومان می خرم
دولت تدبیر و امید هم توزرد دراومد
 تشکر شده توسط : اميدوار
خوب منم یه مدت کوتاه به جای بتا اکستاویا زدم که حالم رو بد میکرد.پس میبینید که این ماجرا فقط در مورد سینووکس ایرانی نیست.اکستاویام که خودش یه برند هست هم اینجوریه.در مورد سینوکس هم که دیگه داروی تایید شدست.تحت لایسنس داره تولید و صادر میشه.به نظرم اونی که به بدنش میسازه و استفاده نمیکنه اشتباه میکنه
ضمنا رییس سازمان غذا و دارو هم مصاحبه کرد خیلی شیک گفت دیگه بیشتر از این پول نداریم قیمت داروهارو بیاریم پایین.مخصوصا راجع به اوونکس که ایرانیشم هست.
بد جناب zaker شما از کجا این واقعیت خفن رو کشف کردی؟ازمایشگاه کشف واقعیت داری؟این همه که دارن مصرف میکنن همه تو عالم کارتون و انیمیشن زندگی میکنن احتمالاsmiling
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : nahid , SSA
فقط میتونم بگم
خااااااااااااااااااااااااااااااااااااک تو سرشون با این مملکتشون
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : hessam

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,109 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,138 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 78,312 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,416 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت h.kakavand 19 15,122 2015/04/28, 11:47 AM
آخرین ارسال: mostafa00
  240 میلیون دلار صرفه جویی ارزی با تولید داروهای بیماران خاص paeazan 1 2,624 2015/02/16, 12:09 AM
آخرین ارسال: فرید 1353
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,598 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,200 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 20,823 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,608 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان