•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک)
باور کنیم؟؟؟؟؟؟خدا کنه راست باشه
اخه چجوری میشه باور کرد داروی درمان بیماری قرن ساخته بشه و رسانها در موردش هیچی نگن...تمام کمپانی های بزرگ دارو سازی توش موندن که برای ام اس چی بسازنangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
اون وقت یه پسر بچه میاد و داروی درمان سخترین بیماری رو میسازه؟اخه با چه امکاناتی؟بر پایه چه تحقیقی؟میدونید بعضی وقتا امید همین جوری دادن خیلی کار بدیه....یکی نیست بگه یعنی ساخت داروی ام اس ارزش اول شدن در گوه پزشکی رو نداشت که مقام سوم رو کسب کرده؟حتما نفرات اول و دوم مسیحا وار مرده زنده میکردن....والا
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : Azad
در مورد اين خبر من اطلاعاتي ندارم. منم مثل شما شنيدم ولي اينقدر بدبينانه بهش نگاه نكردم . بله ميشه....
من اگر جزء هيئت داوران اون جشنواره بودم اگر يه نفر دارويي مي آورد كه از سرايت بيماري هاي خوني به ديگران جلوگيري كنه نسبت به درمان بيماري هايي كه ريشه عصبي دارند امتياز بهتري بهش مي دادم كه بيماري هايي عصبي مثل ما فقط براي خودمون آزار دهندست و ايدز و هپاتيت براي همه....
نيوتن هم به يه سيب گير داده و تا امروز بدبختمون كرد تو درسامون ديگه smiling
رسانه هاي تصويري هم هيچوقت تا دارو به مرحله ثبت نرسه خبرش رو منعكس نمي كنند.
به هرحال اميدوارم كه خبر كاملا تاييد بشه و همه دوستان به آرامش بيشتري دست پيدا كنند icon_question

تشکر شده توسط : najva
شما باور میکنید؟

اینهمه پروفسور و دانشمند نتونستن دارو رو کشف کنن بعد یه نوجوان confused

اینا همش حرفه یا تبلیغات فعلا که ما موندیم توی داروی خوراکیش 4 ساله که هنوزم میگن وارد نشده یا .... دیگه
 تشکر شده توسط : sooorooosh , somaye_602000 , amirfarhag
آره بابا چرا باور نکنیم ... همین چند سال پیش یه دختره تو آشپزخونه اورانیوم ساخت اونم غنی شده !!confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , earth , warrior
شاید براشون صرفه اقتصادی نداره که داروی ام اس کشف بشه !!
اگر داروی قصعی ام اس کشف بشه بیشتر کارخانه های داروئی که داروهای اینتر فرون رو تولید میکنند که ورشکست میشن !!!!!!!!!!
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : Azad , رزمینا
راستی من داشتم فکر می کردم که چطور میشه یک نوجوان داروی ام اس را کشف کنه . دیدم تنها یک معجزه میتونه باشه البته اگر خداوند که ارحم الراحمین است اراده کند تا یک طفل هم دارو را بر دیگران بنماید می تواند حالا که این تازه نوجوان است و مدعی در اختراع. پس باور کنیم معجزه ای رخ داده و خداوند درمان را فرستاده تا بندگانش را بیش از پیش شرمنده کند. ان شاء الله که به زودی حتی اگر این دارو هم درمان نباشد خداوند درمان واقعی را قریب الوقوع کند.
 تشکر شده توسط : Azad
نقل قول: طول درمان با این دارو که سه مکمل غذایی و رژیم غذاییاست، ۴۵ روز در نظر گرفته شده است.
ویسمه‌‌ای ادامه داد: از بیماران خواستیم داروهای قبلی خود را در این مدت مصرف نکنند، هر هفته زیر نظر پزشک مربوطه وضعیت جسمانی بیماران مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت هشت نفر از ۱۰ نفر از درمان خود راضی بوده و اظهار رضایت کردند، داروی جدید توسط پزشک انجمن ام اس ساوه مورد تایید قرار گرفت و هم اکنون اظهارنامه ثبت آن به اداره ثبت اختراعات در مرحله داوری قرار گرفته است.

45 روز گفتن داروتونو بذارین کنار بعد بهشون مکمل گیاهی و رژیم غذایی دادن ، بعدشم 8 تا از 10 تا راضی بودن ، اینم شد اختراع ؟
انتظار داشتن بعد از 45 روز فلج بشن ؟ خوب ما هم دارومونو قطع کنیم مثلا به جاش آب جوش بخوریم شاید تا 45 روز همینطور باشیم که بودیم ، بعد احساس رصایتمون رو اعلام میکنیم و میگن تأثیر آب جوش در درمان ام اس که هزینش یک هزارم بتافرون و .... هست و منم که چنین طرحی دادم به عنوان مخترع اختراعم ثبت میشه !
من تا چندین سال نمیدونستم ام اس دارم و هیچ مشکلی نداشتم که بفهمم.حالا اینا با 45 روز خوب بودنِ حالِ بیمار ، نتیجه می گیرن .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , DavidBili
ببينيد دوستان اينكه يه ايراني در جهت كمك به اين بيماري قدم برداشته خييلي خوبه.
ولي اخه خنده داره كه اينقدر بزرگش كردن
كشوراي اروپايي و امريكا با اون همه دكتر و پروفسور و مركز تحقيقاتي
بررسي ها و تحقيق هاي حتي 10 ساله و...........هنوز نتونستن اونطور كه بايد وشايد
يه روش و داروي جديدي رو درست كنن .. اونوقت يه نوجون بي تجربه وبدون امكانات انچناني طي يه تحقيق چند ماه
مياد وداروي اين بيماري رو مي كشفه...........( خوش به حال ما بيماراي خوش باور)

اين روزنامه ها و مجلات هم فقط دنبال سوژه وعنوان هاي داغ ان تا از اين اب گل الود ماهي بگيرن.angry2
راستي ايشون علت اين بيماري رو هم كشفيدن........

((ویسمه‌‌ای بیان داشت: با شناخت علت این بیماری که از یک نمونه آماری ۳۰۰ نفری به دست آوردیم، د.....))

هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
حالا یه ذره فرصت بدیم دیگه
فلفل نبین چه ریزه...وانگهی دریا شود...
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : najva

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,118 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,147 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 78,360 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,420 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت h.kakavand 19 15,129 2015/04/28, 11:47 AM
آخرین ارسال: mostafa00
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,611 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,209 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 20,837 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,616 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353
  هزینه داروی برخی بیماران‌ ام اس بسیار زیاد است. hamdam 2 3,581 2014/02/06, 12:35 AM
آخرین ارسال: warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست