•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروي خوراكي ام اس
داروی خوراکی با توجه به شرایط بیمار تجویز می شه و جایگزین برای همه امپولا نیست.
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها
confused2confused2confused2
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
من از دی ماه 87 که بیماری ام تشخیص داده شد شروع به تزریق سینووکس کردم هر هفته 1 عدد .اما اواخر سال پیش دکترم به طور تدریجی آمپولام رو قطع کرد و شروع به خوردن قرص آزارام 50 کردم هر صبح یک عدد.
من نمیدونم شما چه جوری تزریق میخواهید من بعد از زدن آمپول سردردی میگرفتم که بیا و ببین چون تزریق هم بلد نبودم از این تزریقاتی به اون تزریقاتی تا آخر مادرمو مجبور کردم یاد بگیره مامانم چون خیلی براش سخت بود کلی دعا کرد که آمپولام قطع بشه که شکر خدا هم شد.
حالا امیدوارم به همین زودی ها هیچ کدوممون احتیاج به هیچ نوع دارویی نداشته باشیم.Smile
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : melody , ساغر
ماه قبل دكترم بمن گفت كه يه داروي خوراكي جاي آمپول مياد كه تاثيرش خيلي بيشتر از آمپول است
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
وای محشر میشه

یعنی میشه؟confused2
دکتره من گفت : اگر بتونی گلینیا رو بگیری جایگزینه آمپولت کن
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
من سال 86 که بیماریم تشخیص داده شده دکتر صحراییان گفت تا یک سال دیگه داروی خوراکی به جای امپولا میاد با اثر بیشتر،چند هفته ی قبل که پیش دکتر صحراییان رفته بود ازش پرسیدم پس چی شده این داروی خوراکی؟گفت امریکایش اومده ماهی 4 تومنه و اثر خوبی داشته و ایرانیش هم اومده اما مشخص نیست اثرش به چه صورته تو چون به سینووکس جواب دادی اگه مجانی هم بهت دادن نخور تا کیفیت ایرانیش مشخص بشه و حدودا 6-9 ماه دیگه هم قراره بیمه ایرانیش رو تحت پوش قرار بده با قیمتی ماهانه حدود 250 هزار تومن !
با توجه به گرون بودنش به نسبت امپولا و نا مشخص بودن تاثیر قرصهای ایرانی به نظر می رسه در حال حاظر دکترها بیشتر برای بیمارانی که بدنشون به درمانهای دیگه خوب جواب نمی ده از این قرصها استفاده می کنن
امیدوارم قرص ایرانی این بیماری هم مثل امپولهای ساخت شرکت سیناژن خوب در اومده باشه و همگی از شر تزریق راحت بشیم و عوارضی مثل حالت سرماخوردگی رو با این قرصها تجربه نکنیم یا لا اقل عوارض کمتری رو تجربه کنیم.
حرف هايم ، مثل يك تكه چمن روشن بود.
من به آنان گفتم:
آفتابي لب درگاه شماست
كه اگر در بگشاييد به رفتار شما مي تابد.

و به آنان گفتم : سنگ آرايش كوهستان نيست
همچناني كه فلز ، زيوري نيست به اندام كلنگ .
در كف دست زمين گوهر ناپيدايي است
كه رسولان همه از تابش آن خيره شدند.
پي گوهر باشيد.
لحظه ها را به چراگاه رسالت ببريد

تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , paeeze , ساغر , parivash
سلام دوستان
آخرين خبر چيست؟ كسي خبري جديد داره ؟
ایشالله از شر امپولها راحت بشیم حالا امپولاش به درک عوارضی که داره و همینطور روی اخلاقیات تاثیر میذاره دکتر صحراییان هم خودش میخواد از شر این امپولا راحت بشه بجا ما laughing3
 تشکر شده توسط : baran1390 , برگ 7
(2011/12/29, 10:17 AM)عمومهربان نوشته است: سلام دوستان

رئیس انجمن اینجا گفتش بعد از عید این داروی فینگولی چی چی میادش حالا دیگه بیمه تقبل می کنه یا نه خبر ندارم.
راستش خبرش واسم جالب نبود واسه همین پیگیری نکردم چون واقعا نمی دونم چرا نمی تونم به این داروهای خوراکی اعتماد کنم confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : عمومهربان , ساغر , mehdi488
سلام دوستان

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10