•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروي خوراكي ام اس
(2011/06/07, 10:56 PM)A.Mohsen نوشته است: سما جان من با بیمارستان سینا تماس گرفتم، بیمار جدید نمیپذیرن! احتمالا باید بری مطب

من هم با مطبشون تماس گرفتم البته چند وقت پیش که منشی گفت بیمار جدید نمی پذیرن.
من بیمه تامین اجتماعی هستم.
هم از طرف خودم هم از طرف همسرم بیمه تکمیلی دارم.
خودم بیمه نظام آسایش که مال سازمان نظام پزشکیه و همسرم بیمه دانا.ولی هیچ کدوم هزینه دارو تقبل نمیکنن.میگن توی قراردادمون با سازمانهای مربوطه نیست!!!
(2011/06/08, 11:37 AM)goli61 نوشته است: من هم با مطبشون تماس گرفتم البته چند وقت پیش که منشی گفت بیمار جدید نمی پذیرن.
من بیمه تامین اجتماعی هستم.
هم از طرف خودم هم از طرف همسرم بیمه تکمیلی دارم.
خودم بیمه نظام آسایش که مال سازمان نظام پزشکیه و همسرم بیمه دانا.ولی هیچ کدوم هزینه دارو تقبل نمیکنن.میگن توی قراردادمون با سازمانهای مربوطه نیست!!!

بیمه تکمیلی منم بیمه دانا هست ! پول دارو را میده + هزنه MRI و بستری بیمارستان و کورتون و اون سری هم هزینه آلبومین ها رو که برای پلاسمافرز خریده بودیم پس داد !
بیمه خودم هم خدمات درمانیه ( علوم پزشکی ) نمی دونم چرا به شما نمیدن ، عجیبه Huh
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
یستگی به قرارداد ی که با سازمان میبندن داره

گلی جان حتمت واسه شما این قید نشده ضمن قرارداد

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

گلی جان مطمئنی بیمه تکمیلی هزینه دارو رو نمیده ؟
بیمه اصلی که نمیده ، بیمه تکمیلی باید بده . باید بخشنامه مربوط به قراردادهای بیمه خودتون رو بخونید ببینید چه مواردی رو بیمه تعهد کرده.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
بچه ها اشتباه نکنید!!!!!!!!!!!!!confusedامپیرا جای امپولارو نمی گیره!باید در کنار امپول برای کسایی که مشکل راه رفتن دارن مصرف بشهUndecided
 تشکر شده توسط : Prime
(2011/06/09, 05:02 PM)nahid نوشته است: گلی جان مطمئنی بیمه تکمیلی هزینه دارو رو نمیده ؟
بیمه اصلی که نمیده ، بیمه تکمیلی باید بده . باید بخشنامه مربوط به قراردادهای بیمه خودتون رو بخونید ببینید چه مواردی رو بیمه تعهد کرده.

بله.
من پیگیری کردم.گفتن توی قراردادمون با سازمان مربوطه دارو قید نشده!!!angry3
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
(2011/07/03, 11:05 AM)nanaz نوشته است: بچه ها اشتباه نکنید!!!!!!!!!!!!!confusedامپیرا جای امپولارو نمی گیره!باید در کنار امپول برای کسایی که مشکل راه رفتن دارن مصرف بشهUndecided

یعنی این قرصهای خوراکی مکمل آمپولا هستند؟
یعنی جایگزین نیستند؟

"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
تذکر آیین نامه ای!:

امپیرا یا imperia با Gilenya متفاوته!

Gilenya که خوراکیه قراره جای داروها تزریقی باشه و جواب بهتری تا الان داده! (جایگزین کامل دارو های تزریقی)

اما imperia یک داروی خوراکی جهت بهبود توانایی راه رفتن در بیماران مبتلا به ام اسه.( مکمل کننده بقیه ی دارو ها - داروی علائمی)
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : nazaninn , goli61 , Mahdieh , sama
من اون هفته تهران دكتر بودم گفت داروي خوراكي ام اس به زودي مي ياد تو بازار
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
بچه ها دکترم درباره قرص خوراکی بهم گفت اومده ایران و ماهی 4 5 میلیون قیمتشه و متاسفانه نمیدونم چرا فکر میکنن این قرص جایگزین امپول شماست!این قرص برا کسانیه که وضعشون خوب نباشه یا به داروها جواب ندادن!
اینقدر ناراحت شدم که نگوangry2:38:
اخه این حرف جدیدی بود که شنیدم یعنی چی بابا؟اخرش نفهمیدیم قرص جایگزین امپولconfused2 هست یا نه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان