امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وزارت نفت درآزمون استخدامی سهم۳% معلولان را فراموش نکند
به من گفتن بگیم ام اس داریم استخدام نمیشیم
و باید بیخیال3%شد چون به ام اس گیر میدن
میگن معلولین عادی و شما جزو آن نمیشوید
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
(2013/06/19, 07:42 PM)sooorooosh نوشته است: دوستان عزیز من این شرایط رو دیدم. خودم هم اقدام کردم که مراحلش در حال گذر کردن.
البته بماند که همه چیز بخاطر عرضه و همت بالای خودم بوده((نخندDodgyDodgy )) ((بهت میگم نخند angry3angry3angry3 ))
امی یخورده تاثیر داشت. مخصوصاً برای استخدام در تهران که ممنوع هست. ((خداییش پزشکی شریف هم میخوندم تهران کار نبود sad2sad2 ))
در کل کسانی که راهنمایی میخوان بهم پ خ بدن یا زنگ بزنن.
تا اینجاشم خیلی زیاد حرف زدم. زیاد نباید توضیح داد
دنیا فقط:
ایرا ن مُمِنکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو
evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlaughing3icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinRolleyesRolleyes

اختصاص حداقل سه درصد (3%) از مجوزهای استخدامی (رسمی، پیمانی، کارگری) دستگاه های دولتی و عمومی اعم از وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات، شرکت ها و نهادهای عمومی و انقلابی و دیگر دستگاه هایی که از بودجه عمومی کشور استفاده می نمایند به افراد معلول واجد شرایط.

یادمه یه بنده خدایی کمک میخواست Undecidedبعد قرار بود یه شماره بهش بدنRolleyes بعد به طرف پیام دادم Blushو کلا جواب ندادangry3 با اینکه به سایت سر میزنه

و دیگه کلا یه 1 سالی از کار دولتی بیخیال شدم ببینم با خصوصی و کشیدن رسمون به کجا میخوایم برسیم
واقعا شرکتای خصوصی کار نکنن مملکت خوابیده دولتی ها روزی نیم ساعت مفید کار میکنن Tongue

ممنکو یا موننکو؟confused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,183 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,927 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,075 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آیا وزارت بهداشت بر قول خود مبنی بر حل مشکل دارویی پایبند است؟ hamdam 0 1,778 2013/07/02, 05:57 PM
آخرین ارسال: hamdam
  داروهای داخلی بیماری ام‌اس مورد تأیید وزارت بهداشت است paeazan 1 3,408 2013/05/08, 08:08 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  بانک مرکزی ارز مرجع جهت واردات دارو را در اختیار وزارت بهداشت قرار warrior 0 1,625 2012/05/26, 02:44 PM
آخرین ارسال: warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان