وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
وزارت نفت درآزمون استخدامی سهم۳% معلولان را فراموش نکند - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: اخبار مربوط به ام‌اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3)
+---- انجمن: اخبار داخلی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: وزارت نفت درآزمون استخدامی سهم۳% معلولان را فراموش نکند (/Thread-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D9%87%D9%85%DB%B3-%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B4-%D9%86%DA%A9%D9%86%D8%AF)

صفحه ها: 1 2

وزارت نفت درآزمون استخدامی سهم۳% معلولان را فراموش نکند - paeeze - 2013/04/27

رئیس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان مجلس با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت گفت: مسئولان وزارت نفت در این آزمون سهم ۳ درصد اشتغال معلولان را فراموش نکنند که در غیر این صورت مجلس پیگیری می‌کند.

فاطمه آلیا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در سطح کشور اظهار داشت: امیدورایم مسئولان وزارت نفت در این آزمون سهم ۳ درصد اشتغال معلولان را بر اساس ماده یک قانون جامع حمایت از حقوق معلولان فراموش نکنند.
وی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های رسیده ۱۳۰ هزار نفر در کل کشور در این آزمون استخدامی شرکت می‌کنند که انتظار می‌رود مسئولان اجرایی خیلی شفاف عمل کنند.
آلیا خاطر نشان کرد: فراکسیون حمایت از حقوق معلولان مجلس پیگیر برگزاری این آزمون استخدامی خواهد بود و چنانچه مسئولان سهم ۳ درصد اشتغال معلولان را در نظر نگیرند، قطعاً وزیر نفت را به مجلس دعوت خواهند کرد.
رئیس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان مجلس بیان داشت: متأسفانه وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی که در سال ۸۹ برگزار کرد سهمی را برای معلولان در نظر نگرفت و همین موضوع مورد گلایه نمایندگان مجلس شد که در نهایت نمایندگان در صحن علنی به وی کارت زرد دادند.
آلیا تأکید کرد: سازمان بهزیستی در ستاد و شهرستان‌ها پیگیر برگزاری آزمون استخدامی معلولان باشند و لیست معلولان شرکت کننده در این آزمون را در اختیار نمایندگان مجلس قرار دهند.
وی ادامه داد: فراکسیون حمایت از حقوق معلولان پیگیری کرده و قرار است تعدادی از معلولان در این آزمون شرکت کنند که امیدواریم وزارت نفت به وظایف قانونی خود در برگزاری این آزمون استخدامی و سهم معلولان عمل کند.

کد خبر:42877
confused به من نیومده خبر بذارم تو سایت .10 بار ویرایش کردم نکنند شد نconfused

RE: مسئولان وزارت نفت در آزمون استخدامی سهم ۳ درصد معلولان را فرامو - shokolat - 2013/04/27

دقيقا همين شد!وزارت اموزش و پرورش اينكارو در حق ماهاييكه ازمون كتبي و عملي و حتي گزينش رو قبول شديم كردconfused

RE: مسئولان وزارت نفت در آزمون استخدامی سهم ۳ درصد معلولان را فرامو - paeeze - 2013/04/27

(2013/04/27, 02:59 PM)shokolat نوشته است: دقيقا همين شد!وزارت اموزش و پرورش اينكارو در حق ماهاييكه ازمون كتبي و عملي و حتي گزينش رو قبول شديم كردconfused

ساراجان با سهمیه 3 درصد بودی؟

RE: مسئولان وزارت نفت در آزمون استخدامی سهم ۳ درصد معلولان را فرامو - shokolat - 2013/04/27

نه بابا سه درصد كجا بود! كلا رد شديمconfused

RE: مسئولان وزارت نفت در آزمون استخدامی سهم ۳ درصد معلولان را فرامو - hessam - 2013/04/27

(2013/04/27, 03:54 PM)shokolat نوشته است: نه بابا سه درصد كجا بود! كلا رد شديمconfused
مهم اینه که شرکت کردین دوباره هم شرکت کنید fighting0030.gifتا خودشان از رو برندSmile (52)

RE: مسئولان وزارت نفت در آزمون استخدامی سهم ۳ درصد معلولان را فرامو - paeeze - 2013/04/27

(2013/04/27, 03:54 PM)shokolat نوشته است: نه بابا سه درصد كجا بود! كلا رد شديمconfused

من دیگه بکشنم هیچ آزمون کذایی استخدامی ثبت نام نمیکنم . 20 تومن های ما رو میدن عیدی نور چشمی های تازه استخدام شدشونbadtaste

اسفند توانیر آزمون دادم به نظر خودم خیلی خوب بود تخصصی هاش روتین بود ولی نتیجش اومد مردود شدمconfused

شهرداری هم سال قبلش آزمون دادم که بعد گندش در اومد میخواستن پیمانی ها رو تغییر وضعیت بدن یه آزمون سوری گرفتن....

مم ل کته داریم!

(2013/04/27, 04:12 PM)hessam نوشته است: مهم اینه که شرکت کردین دوباره هم شرکت کنید fighting0030.gifتا خودشان از رو برندSmile (52)
یعنی چی از رو برن شما 100 سال هم ازمون بدی پارتی نداشته باشی خبری از کار دولتی نیست
همین کار خصوصی استثمار گرانه خودش موهبته!!!!

اخه جالبيش اينه كه من ازمون دادم قبول هم شدم ولي متاسفنه سر ازمايشات پزشكي رد شدم
الان رسمي نيستم ولي تو مدارس مشغولم وبيمه هم هستم!!!!!!!!!!confused
البته يه خبر همين الان شنيدم تو اخبار كه وزير اموزش و پرورش گفت دوباره يه ازمون براي اموزش و پرورش هست agreement2

RE: مسئولان وزارت نفت در آزمون استخدامی سهم ۳ درصد معلولان را فرامو - moon light - 2013/04/27

منم سال 82 آزمون حق التدریسی دادم ودوم شدم.بعد یکهفته نورچشمیا اسمشون رفت بالاتراز اسم من ومن شدم نفر بیستم.بعدش گفتن فقط19نفر میخوایم.یعنی من برم به درک!ولی چنان جنجالی راه انداختم که مجبورشدن حقمو بهم برگردوونن.الانم رسمی آزمایشیم.6ماه دیگه قطعی میشم.دعاکنید تاقطعی نشدم جریان بیماریمو اداره متوجه نشه.

RE: مسئولان وزارت نفت در آزمون استخدامی سهم ۳ درصد معلولان را فرامو - nahid - 2013/06/19

قانون جامع حمایت از حقوق معلولین

RE: مسئولان وزارت نفت در آزمون استخدامی سهم ۳ درصد معلولان را فرامو - sooorooosh - 2013/06/19

دوستان عزیز من این شرایط رو دیدم. خودم هم اقدام کردم که مراحلش در حال گذر کردن.
البته بماند که همه چیز بخاطر عرضه و همت بالای خودم بوده((نخندDodgyDodgy )) ((بهت میگم نخند angry3angry3angry3 ))
امی یخورده تاثیر داشت. مخصوصاً برای استخدام در تهران که ممنوع هست. ((خداییش پزشکی شریف هم میخوندم تهران کار نبود sad2sad2 ))
در کل کسانی که راهنمایی میخوان بهم پ خ بدن یا زنگ بزنن.
تا اینجاشم خیلی زیاد حرف زدم. زیاد نباید توضیح داد
دنیا فقط:
ایرا ن مُمِنکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو
evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlaughing3icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinRolleyesRolleyes

اختصاص حداقل سه درصد (3%) از مجوزهای استخدامی (رسمی، پیمانی، کارگری) دستگاه های دولتی و عمومی اعم از وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات، شرکت ها و نهادهای عمومی و انقلابی و دیگر دستگاه هایی که از بودجه عمومی کشور استفاده می نمایند به افراد معلول واجد شرایط.