امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خودکارهای آوونکس
شرکت بیوژن داروی آوونکس را به صورت خودکارهایی (Avonnex pen) عرضه کرده است که شخص خودش می تواند به راحتی به خودش تزریق کند

[تصویر:  img_avpen.jpg]
منبع: http://www.msrc.co.uk/index.cfm/fuseacti...ageid/2479
 تشکر شده توسط : ساغر , hamid , MFhealth , yummy , فرناز , amirfarhag
اگر امکان داره منبع خبرتون رو هم بزارید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
این مال خارج از کشوره
من تا همین یه ماه پیش اوونکس ایتفاده میکردم بخاطر تحریمش الان سینووکس
ولی هیچی نداشت حتی دستگاه برا تزریقش من خودم میزدم اگه بود حداقل یه دستگاهی که به بیمار کمک کنه که نداشت دیگه چه برسه که هم اینطوری باشه هم ماهانه مگه تایسبریه که ماهیانه باشه
(2012/05/15, 10:04 AM)yas نوشته است: این مال خارج از کشوره
من تا همین یه ماه پیش اوونکس ایتفاده میکردم بخاطر تحریمش الان سینووکس
ولی هیچی نداشت حتی دستگاه برا تزریقش من خودم میزدم اگه بود حداقل یه دستگاهی که به بیمار کمک کنه که نداشت دیگه چه برسه که هم اینطوری باشه هم ماهانه مگه تایسبریه که ماهیانه باشه

دوست عزیر تازه طراحی شده و به تازگی اون هم در داروخانه های آمریکا موجوده قرار نیست که قبلا هم این طوری می بوده تازه اگر شک داری روی منبع خبر که مرکز ام اس انگلستان است کلیک کن البته در منبع خبری دیگری که معتبر نبود ماهانه ذکر شده بود ولی وقتی اصل خبر را پیدا کردم دیدم همان هفتگی است و اصلاح شد .لی کاش ماهانه بود.

البته امیدواریم که سینووکس هم به زودی مشابه سازی کنه البته اگر ما فشار بیاوریم حتما مجبوره که پیشرفت کنه وگرنه تا 1500 سال دیگه همونیه که روز اول بوده
من روی لینک کلیک کردم و دیدم خب میگم بهرحال مال خارج از کشوره
چون اینجا نیست مثل داروهای خوراکیشونه که قرار بوده بیارن ولی الان 4 سال بیشتر شد و خبری نشد هر روز یه بهونه میارن
بهرحال سینووکس چشه خوبه که درسته عوارضش سردرده چون من تا یه ماه پیش که اوونکس میزدم اینطور نبودم ولی الان دو هفته ای هست میزنم سرم درد میگیره ولی بهرحال مشکلی نیست زندگی میگذرذ چه خوب چه بد
چه جالب اونوقتicon_cry
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان