امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهش میکنم فقط در انجمن چیزهای مثبت بنویسید
از تمام کسانی که در انجمن هستند خواهش میکنم مطالبی رو بنویسید که سرشار از چیزهای مثبت باشه سعی کنید چیزهایی که آزارتون میده یا اتفاقهای بد زندگیتون رو اینجا تایپ کنید هزار جا هست که شما میتونید چیزهای منفیتون رو اونجا بازگو کنید سعی کنید فقط چیزهای مثبت بنویسید هیچ کس دنبال نوشته های نا امید کننده نیست خود من بعضی اوقات صرفه نظر میکنم از خوندن نوشته هایی که ناراحت کننده هست برام همیشه دنبال چیزهایی میگردم که امید داشته باشه مثل من هزاران نفر هستند که دلشون نمیخواد روحیشون با چیزهای منفی خراب بشه
سعی کنید این سایت رو تبدیل به یه سایت پر بار کنید یه سایتی که لذت ببرید از خط خط خوندنش
تجربه های خوبتون بنویسید سعی کنید شادیتون رو به دیگران هدیه کنید نه غمهاتون
به سلامتیه همه کسانیکه مثبت فکر میکنند به سلامتی همه کسانی که نیمه پر لیوان رو میبینندagreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : نازلی , fireboud , arezoo_azizi , Ali 324 , Hasty , پروانه , TootFarangi , parastoo joon , شهرزاد , shokolat , نگار1353 , roya-n , شفا یافته , hilda , cly , paeazan , visko , برگ 7 , ahya
دوست خوبم درهمه سوا کردنی نیست.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : نازلی , arezoo_azizi , najva , MFhealth
ندا جونم باهات موافقم ولی گاهی لازمه که اعضا دردلهاشون یا غصه هاشون رو با کسی در میان بگذارند بعضی از دوستانمون بیماریشون رو از اطرافیان مخفی کردند اگر اینجا حرف دلشون رو نگند پس چیکار کنند angry2angry2
ما همدردیم و از دردهای جسمی و روحی همدیگه خبر داریم و بهتر می توانیم به هم کمک کنیم عزیزم بیا به افکار دوستانمون اهمیت بدهیم و درد دلهاشون رو بشنویم شاید بتونیم مرحمی بر زخمهای عزیزانمان باشیم
دوستت دارمlove28love28icon_question
 تشکر شده توسط : earth , arezoo_azizi , hamid , najva , Ali 324 , Hasty , احمدرضا , i3aran , parastoo joon , N00shin , شهرزاد , paeeze , sargol , hessam , yummy , roya-n , شفا یافته , visko , MFhealth , برگ 7
منم موافقم بعضیا خیلی ناامیدانه حرف میزنن و اینده رو بد میبینن confused

اینجا جمع شدیم بله حرف دلمون رو بزنیم ولی نه اینطور که بقیه هم یه درصد امیدشون رو از دست بدن ما میدونیم که ام اس داریم و میدونیم علم پیشرفت کرده و تو زمان اهل بوق زندگی نمیکنیم بذار هر کی هر چی میخواد بگه من که خسته شدم از مردم و از حرفاشون ولی دیگه برام مهم نیست چون اصلا به هیچی فکر نمیکنم نه به اینده نه به ازدواج نه به ادامه تحصیل نه به کار توی همین حالیکه زندگی میکنم کافیه خدا رو شکر Smile (52)
 تشکر شده توسط : نازلی , Ali 324 , Hasty , parastoo joon , شفا یافته , برگ 7
با نازلی کاملن موافقم الان هیچکس جز شما نمی دونید سوزش کف پای من یعنی چی؟ پس به جای اینکه بیایید و بگید فقط مثبت ببینید خودتون یه کاری بکنید. یه روزگاری اعضایی اینجا بودند که می تونید ازشون بپرسید کاری می کردیم که خودشون می گفتند در اطاق رو می بستیم و قهقهه می زدیم. اما الان من بیشتر از ده روزه که دارم می گم یه کاری کنید من روزی حداقل یک ربع بخندم. اینکه بخواهید فقط مثبت باشید مثل کدبانو هایی می مونه که وقتی جارو می کنند آشغالها رو زیر فرش جمع می کنند. دوست خوب شما پیش قدم شو همین الان یه کاری کن من یه دو دقیقه بخندم.

شیطنتهای بیست و دو سالگی:
[تصویر:  nppsdno2yz4aauhxp8f4.jpg]
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : نازلی , arezoo_azizi , hamid , Ali 324 , Hasty , neda.n , احمدرضا , i3aran , parivash , parastoo joon , شهرزاد , nahid , paeeze , visko , MFhealth , برگ 7
ای وایییییییییییییییی:60::60:سعیده جان کار خودته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : parastoo joon
من فکر می کنم . هر کس باید حق داشته باشه با هر طرز تفکری حرف بزنه . به شخصه من آدم خوش بینی ام اما دوست دارم حرف همه نگاهها ، طرز فکر ها و .... رو بشنوم ، اصلا اینجوریه که می تونم برای بقیه دوستانم در اینجا مفید باشم . همه ما روزهای خوش و ناخوش داریم. و در اینجا ، جایی که دوستش داریم ؛ همه لحظاتمون رو می تونیم شریک بشیم .
سعیده خانم در ضمن من حاضرم هر روز بیام شما رو بخندونم smiling فکر کنم قابلیتش رو دارم . love51
 تشکر شده توسط : نازلی , parastoo joon , nahid , yummy , بی تـــا , MFhealth , ahya
من هم خودم بخاطر حفظ روحیه ام تا قبل از اشنایی با ام اس سنتر توی هیچ گروه و حتی انجمنی از ام اس شرکت نمی کردم !!!!

ولی وقتی با اینجا اشنا شدم زاویه ی دیدم عوض شد !!!

ادم باید واقع بین و صبور باشه !!! شکایت از شرایط موجود هیچ چیزی رو عوض نمی کنه !!! فقط باعث ناراحت کردن خودمون و خانواده هامون میشیم !!!(( خوش به حال اون هایی که خانواده ها شون نمی دونن حتی پدر مادر شون ))

اگه ما ضعیف باشیم و زود تسلیم ام اس بشیم که زندگی معنایی نداره !!! قشنگی زندگی به همین جنگیدین هاشه !!! به همین سختی هاشه !!!

پس بیاید در کنار هم از افتخاراتمون بگیم !! از توانایی هامون بگیم !!! از اینکه به خدا ما اکثر مون نابغه بودیم و هستیم !!!

هرچند مردم دید خوبی به ما ندارن ولی ما ثابت میکنیم از اونهای خیلی خیلی توانا تریم !!! من که به خدا به اطرافیانم ثابت کردم !!!!

خداوند ما را بیشتر دوست دارد sad2sad2sad2sad2sad2

این طور نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : نازلی , parastoo joon , شفا یافته
دوستان من هم حرف شما رو قبول دارم و می دونم که اگر دید مثبتی به بیماریمون و حتی به زندگی داشته باشیم شرایطمون خیلی بهتر میشه و واقعا تاثیر مثبت داره ولی...
ولی من خودم اینجا و این دوستانم رو تنها جا و تنها افرادی می دونم که می تونم باهاشون راحت باشم و می تونم موقع ناراحتی خودم رو تخلیه کنم
اگر اینجا هم از دست بدم نمی دونم اون وقت می تونم چطوری یه کم خودم رو تخلیه کنم و ... confused
همه ما خوب می دونیم که خیلی از ما نمی تونیم همیشه خوب باشیم و ... و می دونیم که آدم وقت ناراحتیش بهتره که یه جوری خالی بشه تا کمتر اذیت بشه...
نمی دونم ولی دوست دارم توی این سایت هم توی خوشی های دوست هام شریک باشم هم توی ناراحتی هاشون، دوست ندارم فقط توی شادی دوستانم شریک باشم و وقتی ناراحتن هیچی...
امیدوارم که همیشه همگی خوب و خوش باشید icon_question
 تشکر شده توسط : فرناز , neda.n , بابک57 , نازلی , i3aran , parastoo joon , nahid , yummy , شفا یافته
سلام به همه دوستان خوبم اول از خودم بگم که من از اول به بیماریم زیاد فکر نکردم و نخواستم زیاد درباره اش بدونم همیشه خوشحال و پرامیدم و میگم هیچی عوض نشده فقط بایدهوای خودم و داشته باشم با این حال زمانهایی هست که به بن بست میرسم...درباره نظر همه شما دوستان بگم درسته که فکر مثبت و امیدبه ادم انرژی میده بهتره بحث زیاد انرزی منفی نده ما باید خودمون و شاد و اروم نگه داریم اما اینجا یه چیز خیلی مهم هستش:روانشناسی تایید کرده که بسیاری از مشکلات روحی و عصبی حتی ازطریق بیان اونها و اینکه طرف مقابل با حرکات و رفتارهای غیر کلامی مثل لبخند و تکان دادن سر برای نشان دادن توجه کردن یا گفتن کلماتی کوتاه برای امیددادن واقعا حل شدن همه انسانها با حرف زدن با انسانهای مثبت نیاز دارن پس محدود به ماها نیست که ام اس داریم..ما تو این سایت مثل زنجیربهم وصل هستیم و یکی ناامیدباشه همه رو ناامیدنمیکنه بلکه همه دست تو دست هم میتونن اون و بالا بکشن اگه هم کسی از حرفهای منفی کسی ناراحت میشه بهتره روراست باشیم بخاطر اینکه خودش هم غم پنهانی داره که با یه تلنگربیدارشده شخص مقابل با گفتنش سبک میشه نه اینکه مثل بعضی ها خاکش کرده و هر لحظه ممکنه فوران کنه ما بهتره هرموقع میاییم اینجا اول ناراحتیمون و بیان کنیم بعداز دیگران انرژی مثبت بگیریم تا ظرف پر خالی نشه میشه اون و پر کرد؟؟؟همه موقع خندیدن دور ادم جمع میشن و موقع گریه فاصله میگرن اما ماها برا همدیگه همه نیستیم شایددنیای همیم شایدهمه چیزهمیم پس تو همه لحظات باهم باشیم وقتی میشنویم عزیزی چقدر ناامیدو سرد هستش با حالت تعجب یا سرزنش خودمون و ازش جدا نکنیم بگیم ماهم زمانی این مشکل و داشتیم و حالا بهتریم و تو هم بهتر میشی این امیدغیر مستقیم هستش و به طرف برنمیخوره انسانها نبایدفقط فکر خودشون باشن بهتر مرحمی برا زخم های هم باشن عزیزانم من قصدنصیحت ندارم و خواهرکوچک همه شماهستم .ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : احمدرضا , نازلی , parastoo joon , neda.n , yummy , nahid , nedaaa , MFhealth

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه می‌توانیم مثبت‌اندیشی را یاد‌بگیریم؟ soory 0 2,554 2012/10/05, 12:57 AM
آخرین ارسال: soory
  مثبت‌اندیشی مهم‌ترین راه رسیدن به موفقیت soory 0 2,193 2012/09/30, 11:13 PM
آخرین ارسال: soory

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست