• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواص معجزه آساسی کندر در درمان بیماری ام اس
عضو فرهنگستان گیاهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: براساس آخرین تحقیقات انجام شده برروی گیاه کندر مشخص شد که این گیاه قابلیت درمان بیماری ناعلاج ام اس را دارد.

فریبرز معطر درگفتگو با خبرنگار سلامت نیوز افزود: درطب اسلامی و ایرانی گیاه کندر را فقط به عنوان زیاد شدن حافظه می شناختند و این درحالی که بر اساس تحقیقات صورت گرفته در بین سالمندان اصفهانی مشخص شد که اثر ضد التهابی دارد و باعث کاهش درد �دست و زانو افراد مسن و فعالیت بیشتر آنها می شود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون درآلمان از این دارو برای درمان سرطان مغزو جلو گیری از خونریزی روده استفاده می کنند بیان داشت: درتحقیقات به عمل آمده برروی سالمندان اصفهانی به مدت یک هفته به صورت روتین گیاه کندر در قالب دو کپسول پانصد میلی گرمی به آنها داده می شد که بیش از نود و هفت درصد بر ضریب هوشی آنها اضافه شد.

عضو فرهنگستان گیاهان دارویی کشور اظهارداشت: با توجه به اینکه عوارض التهابی در سلول های مغز علت اصلی بیماری ام اس شناخته شد به گونه ای که باعث خونریزی و التهاب در مغز بیماران می شود باعث شد که از گیاه کندر برای مهار پروستو گرانیت ها لونکوترین التهابات مغز استفاده شود و به درمان بیماری ام اس کمک کنیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون بیماران ام اس با داروهای اینترفرون درمان می شوند که به خاطر هزینه های سنگین آن بسیاری از بیماران دررنج هستند بنابراین سعی داریم از گیاه کندر درقالب کپسول ممرال برای این بیماران استفاده کنیم.

منبع

دوستای گلم سعی کنید صبح ها چند تا دونه ازش رو مثل آدامس بجویید،تلخ هست ولی خوبه
(یکی از دوستام به من توصیه کرده)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : نازنین , ostad2000 , yasna , montazer , h.kakavand , kia , successful , nazanin , maryam/54 , zaynab , zabih , najva , Hasty , hedieh , maedeh , roya7116 , ساغر , arezooo82 , ana90 , ارزو , parisa2011 , Matilat , yummy , warrior , هانیه , ahmad ebrahimi , arezoo_azizi , عمومهربان , مولتی ام اس , Atefeh , hamedtifani , sheida , baran1390 , naz.gigili , ghaside , ehsan 10054 , ابراهیم , DavidBili , zohrevand , niloufar , sooorooosh , spring , roya-n , آقا صادق , chipchip , ماه , minoshka , لیلی1 , موجود گیاه خوار , nosrati , elham 66 , behzad mkh , sharmin , saba. , maryam.N , m.gh
سلام به همه دوستاي گلم وبا تشكر مجدد از شهرزاد جون بابت مطلب بالا
حالا كه كندر بعنوان يك دارو براي ام اس شناخته شده و خيليم بدمزه است نكته مهم اينكه كندر مرغوب ونامرغوب رو از هم تشخيص بديم .
كندر صمغ درخت خاردار با ارتفاع تقریبی 2 متر است که در نواحی نسبتا گرم زمین رشد� می کند.بهترین نوع کندر، کندری است که خالص و تازه و نرم باید، ظاهرش سفید و خیلی زود شکسته نشود و وقتی آن رو می شکنیم داخلش یک حالت چسبنده وزرد و طلائی رنگ باشد، و اگر باز هم نتوانستید با این خواص کندر خوب و خالص را شناسایی کنید، می توانید با بردن کبریت یا فندک به داخل مغازه ی عطاری کمی از آن را آتش بزنید، اگر خوب سوخت یعنی اینکه کندر خالصی است، ولی اگر آن هنگام آتش زدن، به خوبی نسوخت و فقط دود کرد، می توان گفت که کندر واقعی نیست و صمغ صنوبر است که فقط هنگام آتش زدن دود می کند،و ازلحاظ ساختاری و درمانی هیچ شباهتی به کندر مرغوب و خالص ندارد. کندر ترکیبی از صمغ عربی است که هیچ گاه نمی سوزد.
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : kia , nazanin , havaars , maryam/54 , najva , hedieh , beyda63 , amir abbas , ارزو , yummy , ghaside , ابراهیم , DavidBili , zohrevand , spring , آقا صادق , ماه , minoshka , nosrati , saba. , arezooo82
آيا باعث درمان ميشود يا� از پيشرفت بيماري جلوگيري ميكند. عوارض جانبي ندارد.� � حامد
 تشکر شده توسط : baran1390
حامد جان
برای جلوگیری از پیشرفت هست ،تقریبا تو مایه های آونکس
عواض جانبیش هم نمیدونم :Smile
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Hasty , zohrevand
کندر هیچ عوارضی نداره.خیالتون راحت.من که دوسش دارمBlushو به جای ادامس استفاده میکنم
 تشکر شده توسط : ارزو , شهرزاد , zohrevand
نقل قول: عضو فرهنگستان گیاهان دارویی کشور گفت : .... درتحقیقات به عمل آمده برروی سالمندان اصفهانی به مدت یک هفته به صورت روتین گیاه کندر در قالب دو کپسول پانصد میلی گرمی به آنها داده می شد.....
.... سعی داریم از گیاه کندر درقالب کپسول ممرال برای این بیماران استفاده کنیم.

فکر می کنین تا حالا که 2011 باشه سعی ایشون به نتیجه رسیده ؟ icon_cryicon_cry
پ.ن. سال 2009 گفتن سعی داریم کپسول بسازیم ! aloofandbored
نقل قول: وی با اشاره به اینکه هم اکنون درآلمان از این دارو برای درمان سرطان مغزو جلو گیری از خونریزی روده استفاده می کنند ....
یعنی تو آلمان داروشو ساختن و استفاده کردن ، ما هم در مرحله سعی کردن بودیم .حالا نمیشد همونو وارد کنن فعلا مریضامون بخورن تا بعد خودمون بسازیم به امید خدا ؟! Huh
مثل داروی خستگی ام اس هست که 5 ساله تو آمریکا ساختن و استفاده می کنن ،اینجا هم داروی ایرانی مشابه فعلا در مرحله ی آزمایش روی بیماران داوطلب ام اسی هست.Smile (52)aloofandbored
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : zohrevand , ghaside
(2009/07/11, 03:36 PM)shahrzad نوشته است: درتحقیقات به عمل آمده برروی سالمندان اصفهانی به مدت یک هفته به صورت روتین گیاه کندر در قالب دو کپسول پانصد میلی گرمی به آنها داده می شد که بیش از نود و هفت درصد بر ضریب هوشی آنها اضافه شد.

اگه رادیواکتیو هم بود ظرف یه هفته نمیتونست 97 درصد ضریب هوشی رو افزایش بده .
از قدیم گفتن دروغ که از دور میاد یه پاش میلنگه
شاید هم مثل بابا اتی توربو بوده:55:
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : MAHDI , fireboud , havaars , beyda63 , ghaside , آقا صادق , arezooo82 , silent , leili-asmaneh
منظورش ضریب هوشی نبوده که این آقای معطر ...یحتمل ضریب حافظه بوده
مثلا این سالمندای بنده خدا یادشون نبوده جورابشونو کجا گذاشتن بعد از کندر یادشون اومده :35::55:
راستی گیاهان دارویی هم فرهنگستان دارن ؟ فرهنگ که تصور میشد مال آدماست گویا ؟!

ولی از اینها که بگذریم کندر لابد خوبه دیگه ولی من حاضر نیستم اگه تلخ باشه بخورم من کپسولشو میخوام ، از کجا بخرم ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ELI , fireboud , ghaside , spring , silent
البته من فکر می کنم توی اصفهان به این دلیل نیست که می خوان یه داروی بهتر بسازن بلکه به این دلیله که دارن یه روش ارزونتر پیدا می کنن اگر نه که این همه داروی موثر برای کنترل این بیماری وجود داره ولی هیچکدومش ارزون نیست .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : نازلی , Hasty , najva , zohrevand , آقا صادق , silent
من موقع امتحانات از 15 روز قبلش هر روز یک کپسول که خودم درست کرده بودم استفاده میکردم.خیلی خوب بود.خیلی روی حافظه موثره. از مواد غذایی موثر در حافظه هیچ کدوم به پای کندر نمیرسه.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : Hasty , baran1390 , zohrevand , آقا صادق

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه ویتامین D با بیماری مولتیپل اسکلروزیس ( MS ) مقابله می کند hamdam 44 40,452 2023/04/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: Nazaritafti20
  تاثیراسترس بر پیشرفت بیماری ام اس Majid 62 39,182 2021/11/22, 06:16 PM
آخرین ارسال: M.karimlou1393
  درمان نسبی ام اس در مدت کوتاه rezza 0 2,121 2021/05/18, 05:45 AM
آخرین ارسال: rezza
  احتمال ابتلا به پنج بیماری مزمن همراه با ام اس niloofary 2 5,292 2017/12/20, 02:34 AM
آخرین ارسال: yas8866
  مصرف کافئین در پیشگیری از بیماری ام اس موثر است nafass 21 13,172 2017/11/20, 01:37 PM
آخرین ارسال: Mehrdad 31
  با وجود شیوع بالا MS هنوز بیماری خاص نیست ! nahid 16 11,444 2017/05/08, 10:16 PM
آخرین ارسال: آدرینا
  تئوری جدید در مورد علت بیماری ام اس. warrior 1 3,978 2016/11/08, 12:26 PM
آخرین ارسال: niloofary
  مشکلات درمان و هزینه های تمام شده مبتلایان به ام اس nahid 0 2,444 2016/05/25, 10:37 PM
آخرین ارسال: nahid
  فوايد قهوه در مبارزه با بیماری MS voodoo 30 21,888 2016/01/06, 10:11 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  تشخیص پادتن‌ها چند سال پیش از بروز علائم بیماری ام‌اس niloofary 0 2,370 2015/10/17, 10:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان