امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتودنسی و MS?
مریم خانم(امیدوارم اسمتون رو درست فهمیده باشم)، عدم رضایت دکتر بخاطر ام اس نبود بلکه همونطور که عرض کردم بخاطر عمل avm بود که قبل از دچار شدن به ام اس انجام شده بود و دکتر مربوط به مغز و اعصاب نگذاشته و به دکتر ام اس نرسید.
راضیم به رضای خودش، هر چی که صلاح باشه همون میشه و توکل به خدا.
می دونم که منظورتون چی بود
ارتودنسی خیلی دنگ و فنگ داره
زیاد مهم نیست اصلا
مثلا من الان ارتودنسی کردم دیگه
فقط درد کشیدم.
حالا پول و هزینه هاش دیگه بماند........
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
سلام به دوستان
جواب سوالامو تا حدی گرفتم ولی میخواستم بدونم طول مدت درمان که 1.5 ساله معمولا من تو این مدت میتونم ام ار ای ندم؟confused2

من دیروز از دکترم پرسیدم گفت باید دربیاری!
متخصص ارتودنسی میگه هی دربیاری هی بزاری هم هزینه بره هم دیرتر خوب میشه!
rolleyes

من چه کار کنم به نظرتون؟
1 سال و نیم ام ار ای ندم؟ اگر خدای نکرده حمله داشتم همونطوری سپری کنم با کورتون تا دوره درمان دندونم طی بشه؟
خیلی جالبه آقایون متخصص میگن ما نمیدونیم! دقیقا کی میدونه پس؟ 30 تومن بابت 3 دقیقه ویزیت
واقعا دلم برای مهندسا میسوزه

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : سها , paeazan
(2015/04/30, 10:23 PM)paeeze نوشته است: سلام به دوستان
جواب سوالامو تا حدی گرفتم ولی میخواستم بدونم طول مدت درمان که 1.5 ساله معمولا من تو این مدت میتونم ام ار ای ندم؟confused2

rolleyes

من چه کار کنم به نظرتون؟
1 سال و نیم ام ار ای ندم؟ اگر خدای نکرده حمله داشتم همونطوری سپری کنم با کورتون تا دوره درمان دندونم طی بشه؟
خیلی جالبه آقایون متخصص میگن ما نمیدونیم! دقیقا کی میدونه پس؟ 30 تومن بابت 3 دقیقه ویزیت
پاییزه جان متخصص اعصابت ازت 30 تومن
می گیره ؟!
اگه اینطوره خیلی با انصافه جدی می گم
الآن ویزیت 30 نداریم دیگه
دکترت رو قاب کن...
 تشکر شده توسط : paeeze
نه متخصص ارتودنسی، فقط میخواست عکس بنویسه!
بعدشم 30 تومن به نظرم زیاد هم هست اینجا که من هستم شهرستانه باید یه فرقی با تهران داشته باشه دیگهconfused
نکته بعدی Smile اینه که والا برای من بیشتر این مهمه که آخرش که از اتاق دکتر میام بیرون بدونم باید چیکار کنم! این جمله ی نمیدونم واقعا اعصاب خورد کنه.حداقلش اینه که بگه من تحقیق میکنم بعدا که اومدید *ویزیت* بشید بهتون میگم
خواسته ی خیلی نامعقولیه؟ واقعا چرا هیچ چیزی سرجاش نیست؟!

تشکر شده توسط : سها
(2015/04/30, 10:31 PM)paeeze نوشته است: نه متخصص ارتودنسی، فقط میخواست عکس بنویسه!
بعدشم 30 تومن به نظرم زیاد هم هست اینجا که من هستم شهرستانه باید یه فرقی با تهران داشته باشه دیگهconfused
بله راست می گی
حق با شماست...
(2015/04/30, 10:23 PM)paeeze نوشته است: سلام به دوستان

rolleyes

من چه کار کنم به نظرتون؟

سلام
من حدود ۲ سال میشه که ارتودنسی دارم .
۲ ماه پیش هم ام ار ای دادم و مشکلی نبود و ام ار ای هم واضح بود.
البته اینم اضافه کنم که براکت های من بیرنگ هست و مطمپن نیستم جنسش فلز باشه ولی به هر حال فلز داخل دهانم هست .
در مرکز ام ار ای هم کلا نپرسیدن جنسش چی هست و .... فقط گفتن ممکنه کمی سیاه بشه که اینطور نشد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , الهام ج , hessam , paeeze
من دو سال پیش mri دادم سالم بود ، اون موقع ارتودنسی داشتم موقع mri دکترش پرسید که متحرکه یا ثابت ، منم چون ثابت داشتم با همونا عکسبرداری کرد
شش ماه پیش که mri دادم دکتر تعجب کرد این همه پلاک تو چند ماه عجیبه
حالا شما که مطرح کردی شک کردم ، نکنه واسه براکت ها بوده که پلاک ها رو نشون نداده
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است
پس همیشه امید به روشنایی داشته باش

ممنون آقا حمید، ممنون آقا رضا از توضیحاتتون
من از اون مرکز MRI که همیشه میرم پرسیدم گفتن دربیاری بهتره. به این نتیجه رسیدم که ام ار ای ندم Tongue یا هر وقت که خیلی مجبور بودم confused2.

تشکر شده توسط : Reza_N

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان