امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حسی یا حرکتی بودن علائم
آیا اگر کسی علائمش حسی باشه نسب به علائم حرکتی ام اسش وضعیت بهتری داره؟؟ کلا تفاوت علائم حسی و حرکتی چیه؟ میشه گفت علائم حسی مربوط به مغز و حرکتی ها مربوط به نخاع هستند؟ممنون از پاسخ هاتونicon_question
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
سمیه جان روی اینطور مسائل ریز نشو و کار را به کاردان بسپار. فقط تغذیه ات را رعایت کن و نگران هیچ چیز نباش.agreement2
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : Prime , ostad2000
(2011/07/20, 12:12 PM)شفا یافته نوشته است: سمیه جان روی اینطور مسائل ریز نشو و کار را به کاردان بسپار. فقط تغذیه ات را رعایت کن و نگران هیچ چیز نباش.agreement2

آخه مریم جان چند روزه احساس سبکسری دارم آخرین حمله ام با این حس شروع شد میترسم دعا کن واسمsad2
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
یادمه تو همین سایت در مورد حسی و حرکتی یک سری توضیح دادن کامل . ولی حسی منظور علائم حسی هست دیگه ! مثلا بینایی چشایی ، صحبت کردن و ... و حرکتی هم که مشخصه مثل راه رفتن و حرکات دست و پا و ...
نمی دونم احساس سبکی سر علائم حسی هست یا نه ! ولی کلن به قول دوست جان شفا یافته بیخیال باشید اگرم واقعا احساس می کنید شروع حمله است بهترین کار اینه که به پزشک تون مراجعه کنید . اینجا که کسی پزشک نیست شما هم جلو دست ما نیستید یک چیزی بگیم بعد به ضرر تون باشه خوب نیست .
بازم هر جور خودتون صلاح می دونید icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Prime , somaye_602000
دوست جان شفا یافته میشه بپرسم شما چه داروی گیاهی مصرف میکنید؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت علائم اظطراب با ام اس esiso 6 2,036 2020/08/19, 06:56 PM
آخرین ارسال: هليا
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,618 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  منظوراز فعال بودن یا نبودن پلاک mina_a 71 74,136 2017/05/28, 03:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  سوال از علائم عود ام اس khatereh. 5 4,894 2013/03/02, 07:53 PM
آخرین ارسال: khatereh.
  سوال در مورد وضعیت حسی حرکتی یگانه 5 4,519 2012/04/16, 11:24 PM
آخرین ارسال: N00shin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست