امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف یارانه بعضی داروها
بچه ها مگه شما بيمه نيستيد كسي هم كه بيمه هستند دارو هاي مثل سينوكس رو رايگان از بيمه ميگيرن تازه ما جزو بيماريهاي خاص حساب ميشيم بخاطر همين دولت يه مقدار از هزينه هامون رو ميدهwink2
دوستون دارم مواظب خودتون باشيدlove51
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : aztab
(2011/03/08, 01:08 PM)مهديه نوشته است: بچه ها مگه شما بيمه نيستيد كسي هم كه بيمه هستند دارو هاي مثل سينوكس رو رايگان از بيمه ميگيرن تازه ما جزو بيماريهاي خاص حساب ميشيم بخاطر همين دولت يه مقدار از هزينه هامون رو ميدهwink2
دوستون دارم مواظب خودتون باشيدlove51

سینووکس رو اینجا ملت میرن 25 هزار تومن میدن بهشون میدن چطوریه اونجا رایگانه ؟ استثنا داره ؟ laughing3
ضمن اینکه من گفتم توی اخبار 300 بار اعلام کرد داروهای پر مصرف !!!! نه داروهای خاص icon_cry

اون بیمه هم اگر دارو ایرانی باشه بیمه 90درصد رو میده و اگر خارجی باشه بیمه فکر می کنم 60 یا 70 درصد هزینه را میده اینم از دوستم که داخل بیمه خدمات درمانی کار میکنه پرسیدم و مطمئنم Wink
منتها قیمت دارو در بیمه های مختلف فرق داره مثلا شما رایگان می گیری یکی میره 25 تومن پول میده و ...
من کسی رو میشناسم که تا به حال پول برای آوونکس نداده در صورتی که خارجی هست .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
اگه قرار بر حذف يارانه داروهه بشه اتفاق بسيار وحشتناكي واسه بيماراي مختلف خواهد افتاد
اميدوارم اين اتفاق پيش نياد
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
دیروز صبح من هم موضوع رو از طریق رادیو شنیدم .
البته مسئول واردات دارو خیلی از این موضوع ابراز ناراحتی می کرد .
خیلی فکر منو به خودش مشغول کرد ولی نخواستم چیزی بگم که بچه ها ناراحت نشن .
در کل باید به آینده امید داشته باشیم .agreement2
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : TootFarangi , aztab
گویا یارانه داروهای خارجی که مشابه ایرانی دارن کاملا قطع میشن. اما نگران نباشین
استرسش بدتر از حذف یارانست
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
من اصلا دوست ندارم سینووکس بزنم
چه طوریه؟icon_cry

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

والا من 180 تومن پول واسه ربیف میدم. هر ماه!
آزادش کنن چند میشه؟ خیلی با مزه میشه ولی!
یه سرمایه بذارین کارخونه ی تولید واکسن بزنیم. در آمد داره ها!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
ایرانیا کلا تو کار کپی هستنwink2
اگه فرمول اینا درز کنه حتما میتونن نمونه وطنی رو به بازار عرضه کننlaughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

ماها كه خوبيم داروهامون قيمتي نداره ب نسبت بعضي از بيماريهايي كه قيمت داروهاشون نجوميين
اين اتفاق يه كار ساده اي نيست و اصلا هم نميشه مثله يه شوخي باهاش برخورد كرد چون جون ميليونها نفر در كاره...
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
من با حذف یارانه داروهای پرمصرف موافقم.بخصوص داروهای بدون نسخه.باید تو کار باشین که ببینین مردم چطوری عین نقل و نبات دارو صرف میکنن.اصلا انگار خوششون میاد الکی خودشونو ببندن به دارو!بخصوص آمپول!!confused2
اگه مثلا برن پیش یه پزشکی و پزشک بهشون بگه سالمن و نیاز به دارو ندارن کلی شاکی میشن و از خجالت آبا و اجداد اون پزشک درمیان، آخرش هم میگن یارو هیچی سرش نمیشه!!angry
اینا رو که میگم به وفور برای خودم پیش اومده.این ملت ما تا یه کیسه پر از دارو بخصوص آمپول و سرم تحویل نگیرن راضی نمیشنconfused
ولی درمورد داروهای خاصی مثل اینترفرونها اگه یارانه برداشته بشه تلویحا یعنی ای بیماران ام اس لطفا برین سرتونو بذارین بمیرین(دور از جون).angry2
 تشکر شده توسط : fireboud , Ferfer

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاع از قیمت داروها hamid 1,061 733,499 2023/07/08, 01:07 AM
آخرین ارسال: علی008
Question شکایت از افزایش قیمت داروها پرستو 19 9,844 2021/07/21, 05:28 PM
آخرین ارسال: hessam
  یارانه مخصوص بیماران خاص (ام اس) parsims 244 94,509 2016/12/31, 10:48 PM
آخرین ارسال: Aydanima

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست