•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 91
  • 92
  • 93(current)
  • 94
  • 95
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
خوب امروزم گذشت ولی خوب گذشت.چقد اون لحظه ای که علیرصارو بوسیدم حال داد.چقدرررررررر اون لحظه ای که شما ها اومدین روسن و ما سمت چپ یالن ایستاده تشویقتون میکردیم احساس غرور داشتم.بخ همتون افتخار میکنم.البته بدش رفتم میلتد نور یه ادیداس خریوم از شوق بازگشته سلامتتون و یه شام دونفرم خوردیمwink2
خیلی بهتون افتخار مبکنم
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : fireboud , N00shin , neda.n , # پریسا # , بهــار , shokolat , leili , بنده خدا , nafass , مینا ح , hamid t , MAHDI , Prime
وای خدای من
یه نفس راحت کشیدم منم
یچه ها مرسی
خیلی خیلی خیلی مرسییییییییییییییییییییییییییی
بابت همه چی
دوستون دارم
خیلیییییییییییییییییی
پیوست : همه ی این آدمایی که اینجا اسمشون نوشته شده اعم از آقایان " فرزاد فرزین " " بهنام صفوی " و " حامی" برنامه اجرا کردن؟ icon_cry
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : بی تـــا , fireboud , نازلی , naz.gigili , neda.n , N00shin , shokolat , nanaz , edarzi , nafass , Prime
خسته نباشید به همه ی دوستان کاش می شد از فیلم مراسم اینجا می گذاشتید واسه دانلود به خاطر ما شهرستانیها ممنون میشیم
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , neda.n , N00shin , fireboud , shokolat , baran1390 , parisa2011 , Prime
دوستان با وفا سایه گستر لحظه های تلخ وشیرین روزگارند......
سایه تان بر قرارhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
خدایا یاریم کن تا آن چه را که دانسته یا نا دانسته می شکنم دل نباشد innocent0001.gif
 تشکر شده توسط : neda.n , بی تـــا , N00shin , fireboud , shokolat , Prime
من فقط میخوام یه چیزی را ب حرفای علیرضا اضافه کنم
ک دختران نارنجی پوش باید ِ باید تعدادشون زیاد بشه .
دیروز ما تنها 6 نفر بودیم چرا که وقت کم بود و زمان هماهنگی با دوستایی مثل ساینا ،مهسا و... و همه ی دخترایی ک مطمئنم پایه ی همراهی و فعالیت توی این زمینه را داشتن را نداشتیم.اما این تنها شروعی بود.باید شروع کنیم همراهی کنیم نارنجی ب تن کنیم از صلاح دخترونه ام استفاده کنیم و با لطافت این تابوی ام اس را توی ذهن اطرافیان و آدما بشکنیم هر کس به هر نوعی و ب سبک خودش هر جای دنیا ک هست.
من دیروز مادرهای زیادی را دیدم که اشک می ریختن از شوق بود و از نگرانی.ما باید دخترهای محکم مادرها، این فرشته های همیشه نگران !! باشیم!!
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : toktam* , مهدی نصیری , neda.n , nahid , بی تـــا , N00shin , kaveh_plus , fireboud , shokolat , baran1390 , leili , naz.gigili , parisa2011 , atefe , nanaz , Saina , رنگین کمان , anaram , edarzi , ارزو , ساحل , nafass , Hasty , O#!!! , Mirani , chipchip , جامعه حمایت از بیماران M.S , parastoo joon , غزل , MAHDI , ELI , عمومهربان , arezooo82 , سـاناز , Narges , Prime , khatoon25 , زهراجون
خیلی خوشحالم از این همه غرور و حماسهagreement2
بازم تبریک میگم دوستان
وخوشحالم که تو جشن خوش گذشته happy0065.gif
فقط کاش یکمشو اینجا بذارید ما هم ببینیم
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , kaveh_plus , parisa2011 , nanaz , N00shin , ساحل , nafass , Hasty , shokolat , Mirani , Prime
اینم عکس هایی از استقبال از بچه های دوچرخه سوار عزیزمون در یه سایت خبری

[تصویر:  13910311202948139_PhotoL.jpg]

[تصویر:  13910311202950608_PhotoL.jpg]

[تصویر:  13910311202952201_PhotoL.jpg]

[تصویر:  1391031120295930_PhotoL.jpg]

[تصویر:  13910311202959780_PhotoL.jpg]

[تصویر:  13910311203000530_PhotoL.jpg]

[تصویر:  13910311203002842_PhotoL%20%281%29.jpg]
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : Saina , بهــار , N00shin , رنگین کمان , shahrzad , melody , شيدا رها , anaram , مهدی نصیری , naz.gigili , edarzi , ارزو , nahid , fireboud , ساحل , شهرزاد , بی تـــا , nafass , nazii , Hasty , O#!!! , toktam* , leili , shokolat , atefe , Mirani , niloufar , havaars , آنا , rad007 , parastoo joon , غزل , parisa2011 , # پریسا # , nead , kaveh_plus , yummy , سحــــــــر , somaye_602000 , arezooo82 , pesareshoja_ir71 , nanaz , سـاناز , Ali 324 , Narges , Prime , khatoon25 , gilane , MFhealth , Sina
. . .

دوستان خوب و کامل تعریف کردن دیگه هیشی ندارم که بگم . . .

فقط همه چیز عالی بود و کلی بهتون افتخار میکنم دوستای خوبم icon_questionicon_questionicon_question
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : N00shin , شيدا رها , anaram , مهدی نصیری , رنگین کمان , edarzi , naz.gigili , fireboud , بی تـــا , Hasty , neda.n , shokolat , Mirani , chipchip , جامعه حمایت از بیماران M.S , غزل , ELI , nead , kaveh_plus , arezooo82 , سـاناز , Prime
با همه قهرمانا صحبت کردم
اما علیرضا(prim) رو فرصت نشد که از بس که شلوغ بود،درست و حسابی ندیدم
آقا علیرضا متشکریم،خدا قوت،خسته هم نباشی
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : naz.gigili , N00shin , fireboud , بهــار , بی تـــا , Hasty , neda.n , shokolat , chipchip , # پریسا # , kaveh_plus , arezooo82 , Prime
ضمن تشکر از ندا جون با این عکساش....اینو فراموش کردید که اول از همه به تمام شرکت کنندگان در تالار پخش میکردند...(هم برای استقبال و همرنگی و هم برای اینکه ثابت کنیم تا آخرش با تیم دوچرخه سوارا هستیم)innocent0001.gificon_question

[تصویر:  szjpkq535o8gococoa4h.jpg]
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : بی تـــا , neda.n , fireboud , بهــار , nafass , nazii , Hasty , O#!!! , shokolat , Mirani , chipchip , edarzi , N00shin , آنا , غزل , nahid , بنده خدا , parastoo joon , arezooo82 , سـاناز , Prime , Ghost , Sina

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 91
  • 92
  • 93(current)
  • 94
  • 95
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: