•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 51
  • 52
  • 53(current)
  • 54
  • 55
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
سلام دوستان گل و باصفای گروه آوای امید.
امیدوارم همه تا پایان سفر سلامت و سرحال باشید و با گزارشات زیبا و باحال با ما درارتباط.
همه دوستتون داریم.به امید دیدار
خدانگهدار
راستی چرا sms برام نمیاد؟شماره موبایل دادم به آوای امید.
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : Prime , fireboud , hamid t , Hasty , neda.n , anaram , shokolat , sara-m
صبح هر روز با گزارشات آوای امید...دست مریزاد بچه هاagreement2

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
 تشکر شده توسط : ساغر , MAHDI , fireboud , hamid t , kaveh_plus , neda.n , Hasty , بهــار , shokolat , khatoon25 , Prime , nafass
راستی چی شد ؟ نمیاین سمت گنبد ؟ ‏confused2
 تشکر شده توسط : Hasty , Prime
بچه ها خسته نباشیییییینicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : seyyed reza , شیرین , hamid t , شيدا رها , Hasty , sara-m , Prime
دوستان ورزشگار خسته نباشید کاش فرستشو داشتم یک تندیس واستون آماده کنم دوستان داریم
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : شیرین , nanaz , hamid t , Hasty , neda.n , anaram , sara-m , Prime
Rainbow 
بچه های تیم آوای امید واقعا خسته نباشید icon_question
آقا علیرضای گل چه قدر زیبا می نویسی سبکت نوشتن شما منو به یاد سبک قلم استاد محمود دولت آبادی می ندازه برای خودم یه پوشه درست کردم به اسم سفر تیم آوای امید از اولین گزارش شما رو تا الان در اون ذخیره کردم تو سایت که می خونم هیچی اونجا هم دوباره به طور کلی مرور می کنم بعد کل اقوام رو هم با این جمله که « می دونید بچه ها کجا رسیدند؟» در جریان قرار می دهم

تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid t , neda.n , Hasty , seyyed reza , anaram , nahid , بهــار , shokolat , sara-m , Prime
اصلا كي گفته بايد بچه ها همش دنبال سورپرايز و اين چيزا باشن. بذار فكر كنم حالا ما يه جوري سورپرايزشون كنيم
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : N00shin , hanie , fireboud , hamid t , fafa , kaveh_plus , Prime , شيدا رها , neda.n , Ghost , ساغر , Hasty , seyyed reza , anaram , بهــار , shokolat , khatoon25 , naz.gigili , edarzi , sara-m , atefe , nafass , Narges
چطوریه که واسه بعضی ها اس ام اس میاد؟؟؟؟icon_cry منم میخوام
خسته نباشید دوستای خوبم بهتون افتخار میکنمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
کاش یه تاپیک بود که فقط سفرنامه توش بود و دوستان فقط لایک میکردن و نظر نمیذاشتن آخه پیدا کردنش بین این همه نظر خیلی سخته ساعت طول کشید تا همه را خوندمconfused
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : Hasty , neda.n , seyyed reza , hamid t , SSA , Prime
والله منم نمیدونم وقتیم دیدم شوک شدم Smile (16)
 تشکر شده توسط : Hasty
دوستان فعلا این عکس ها رو داشته باشید تا هر جا اینترنت پرسرعت پیدا کردیم بیشتر آپلود کنیم

جاده مسیر داورزن به شاهرود

.jpg   _MG_8000.JPG (اندازه: 108.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 31)

کاروانسرای میاندشت

.jpg   _MG_8034.JPG (اندازه: 203.47 KB / تعداد دفعات دریافت: 48)

جنگل ابر

.jpg   DSC05262.JPG (اندازه: 171.19 KB / تعداد دفعات دریافت: 54)
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid t , najva , paeeze , fafa , شيدا رها , parisa2011 , Prime , melody , kaveh_plus , N00shin , Aram , بنده خدا , nead , neda.n , Ghost , ساغر , Hasty , ثریا , blue sky , seyyed reza , anaram , بی تـــا , بهــار , nahid , shokolat , hanie , # پریسا # , khatoon25 , arezooo82 , niloufar , parastoo joon , nafass , naz.gigili , aalieh , هاجی , SSA , edarzi , O#!!! , earth , marmar , Ali 324 , سـاناز , toktam* , sara-m , رنگین کمان , atefe , baran1390 , Narges

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 51
  • 52
  • 53(current)
  • 54
  • 55
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: