•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
این تاپیک تبدیل شده به تاپیکه انرژی
هر وقت میام اینجا کلی از غیرت و همت شما انرژی میگیرم
واقعا خیلی ماه هستینicon_question
موفق باشین
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , بهــار , hamid t , anaram , نازلی , arezoo_azizi , parastoo joon , Sina , niloufar , toktam* , shokolat , Hasty , blue sky , najva , nafass , maede
امروز یکی بهم گفت واااای بهار چند روزه دیگه مونده
میدونستم دقیقا چند روز و چند ساعت اما گفتم ووووول کن بابا!میدونی الان چقدر تجربه و اتفاقات نو داره براشون میفته...همین را عـــشق است!
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid t , baran1390 , بی تـــا , anaram , نازلی , arezoo_azizi , parastoo joon , Sina , toktam* , shokolat , O#!!! , N00shin , Hasty , khatoon25 , shahrzad , nafass , maede , Prime
الان که نوشته های آقا علیرضا رو می خووندم یه حس جالبی بهم دست داد رفتم به چند سال پیش بعضی از کتابها رو وقتی می خوندم نویسندش اینقدر جالب همه چیز رو توصیف کرده بود که انگار فیلم داری نگاه می کنی
من هم الان با این نوشته، اتاقی که دوستان الان اونجا خوابیدن حتی دانشگاهی که رفتن وحتی سرایدار مهربان اونجا و دختر خانومی که جلوی دوربین نیامد و حتی بوی کرم زنیک اکسید را هم استشمام کردم خیلی عالی نوشته بود ممنون از اینهمه فداکاری امیدوارم با اینکار شما عزیزان دید جامعه نسبت به بیماری ام اس عوض بشه happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

تشکر شده توسط : neda.n , parastoo joon , fireboud , arezoo_azizi , Sina , niloufar , hamid t , toktam* , baran1390 , بهــار , shokolat , anaram , nanaz , N00shin , Hasty , sara-m , khatoon25 , nafass , maede , edarzi
دوستان فردا براتون یه سورپرایز داریم
منتظر باشید
شب بخیرagreement2
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : نازلی , شهرزاد , parastoo joon , فرناز , arezoo_azizi , Sina , naz.gigili , niloufar , fafa , هاجی , hamid t , جامعه حمایت از بیماران M.S , neda.n , nanaz , toktam* , baran1390 , بنده خدا , بهــار , shokolat , O#!!! , anaram , atefe , بی تـــا , N00shin , Hasty , sara-m , blue sky , khatoon25 , shahrzad , melody , aalieh , nafass , هانیه , maede , edarzi , somaye_602000 , Aram , Narges
یورول میاسان ورزشکارای قهرمانhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : fireboud , Sina , hamid t , shokolat , Hasty , najva
(2012/05/19, 10:44 PM)MissB نوشته است: امروز یکی بهم گفت واااای بهار چند روزه دیگه مونده
میدونستم دقیقا چند روز و چند ساعت اما گفتم ووووول کن بابا!میدونی الان چقدر تجربه و اتفاقات نو داره براشون میفته...همین را عـــشق است!

مرسی بهار جان
واقعا تجربه های جالبیه ... به قول خودت عشق است
عکس انداختن با گوسفند ... ... عکس انداختن بالای تلفن عمومی ...
اوه اوه اونم چه تلفن عمومیییی ...

شما عکس رو ملاحظه بفرمایین

.jpg   IMAG0205.jpg (اندازه: 14.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 30)

من نمیدونم این واقعا تلفن بود یا نه ... یهو وسط بیابون ...
نه گوشی داشت نه کابل داشت .. حتی توی اون دور رو برا کابل تلفنی هم رد نمیشد که بهش وصل کنن ... یعنی اصلا از اینور خیابون کابل برق هم رد نشده بود ... شایدم دزد زده بود ... هم گوشی رو برده بود هم کل کابل و کابل های اینور خیابون رو ... ولی خدا قوت چون کل دکل ها رو هم کنده بود ... البته احتمال داره بی سیم بوده باشه که آقا دزده اون سیم ندارش رو هم دزدیده بود ...

من بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم که مخابرات همچین تلفنی اینجا نمیکاره ... به احتمال زیاد کار دانشجویان هنر مجسمه سازی بود که برای پایان ترمشون این و درست کرده بودن

خلاصه بهار جان واقعا چه تجربه هایی ... من بازم از این تجربه های جالبم براتون مینویسم
تا بعد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : fireboud , شهرزاد , arezoo_azizi , naz.gigili , neda.n , فرناز , نازلی , سـاناز , kaveh_plus , niloufar , fafa , hamid t , nanaz , toktam* , baran1390 , بهــار , shokolat , O#!!! , hanie , anaram , بی تـــا , N00shin , Hasty , sara-m , blue sky , khatoon25 , shahrzad , رنگین کمان , aalieh , parastoo joon , nafass , هانیه , maede , yummy , edarzi , nead , somaye_602000 , Aram , MFhealth , Narges
موفق باشید.........جای ما هم رکاب بزنید....agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : hamid t , toktam* , fireboud , shokolat , Hasty , sara-m , maede , neda.n , Sina
امروز عصری به مامانم این موضوع رو گفتم
به خدا بچه ها انقد خوشحال شد و دعاتون کرد که فک نکنم منو تو این 23سال عمرم انقد دعا کرده باشهlaughing3
در ضمن گفت بگم مرسی بچه ها که به همه ثابت میکنین ام اس هیچ کاری نمیتونه بکنهagreement2
دوستون داریم icon_biggrin
مواظب خودتون باشینicon_question
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : toktam* , fireboud , baran1390 , shokolat , hamid t , Hasty , maede , neda.n , Sina
بچه ها ما بی صبرانه منتظر سورپرایزتونیم!

امیدوارم خورشید بیرحمی نکنه با تمام قدرت بتابه , همچین لایت بتابه که گرمتون نشه و دیگه بیش از این آفتاب سوخته نشین!

محکم و پر قدرت پا بزنین دعای همه ی ما ها موفقیت شماست
دوستون داریم خیلی زیاد
خیییییلی
زیاااااااااااد
آدَم ها را بدون اینڪــہ
بـــہ وُجودِشآن نیاز داشتہ باشے دوســـــت بـِــــدار . . .
ڪــارے که خـــــدا با تـــو مے ڪُــند. . .!
 تشکر شده توسط : toktam* , fireboud , shokolat , anaram , hamid t , Hasty , maede , neda.n , Sina
(2012/05/19, 11:38 PM)fireboud نوشته است: دوستان فردا براتون یه سورپرایز داریم
منتظر باشید
شب بخیرagreement2
آخ جونمی سورپرایز منکه از همین الان خیلی منتظرم

زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : shokolat , hamid t , Hasty , maede , neda.n , Sina

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38